- Poruka
- 16.622
http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2010&mm=12&dd=01&nav_id=476340Počeo mesec, dinar prestao da pada
naslov na b92 naravno.
manipulatori rachunaju da njihovi proeuroski pacenici sa farme ne znaju da sem evra postoje i druge valute.
A stvari ovako stoje, dinar je u odnosu na shvajcarski franak, dolar, kanadski dolar i australijski dolar izgbiu na vrednosti oko 5% ovog meseca dok se evro bori sa duznickom krizom u zemljama evropske unije.
ochekujem da ce uskoro kao reper da uzimaju dolar al onaj mugabeov.
tu ce dinar da belezi rekordne uspone
stratesku robu, energente kupujemo u dolarima iskljucivo, dugove vracamo u dolarima takodje.
nas dug je porasao time, takodje i nasi energenmti ce doziveti korekciju uskoro.
a dinar je super prema evru, lep naslov
Poslednja izmena:
