Manijak

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ih, sinnke sto postavljas ovakva pitanja, kad znas da si ti najveci sexualni manijak? pa ti mene guzis po 5 puta na dan, i pravimo pauze samo kad kucamo na krsti i kad jedemo, de da nadjes veceg manijaka od ovoga........ :twisted: al ja te ipak volim, sta ces kad me privlace pravi manijaci (stvar licnog ukusa :lol: )
 
Cim te susretne u parku , vec je presao granicu!

Ali, u kom smislu " manijak " ?

1. Sexualno neizivljen, mlad i vazda ZDRAVO napaljen tip ?
2. Onaj koji se izivljava nad necijim telom tokom sexa?
3. Ili onaj, kad se kaze da vristi kao manijak, mada meni to nikad nije bilo jasno, KAKO to vriste manijaci?
 
Gryphon:
Dok god prija drugome ti samo udri, kad pocne da se zali ti prekini.

haaa
no, ziva istina...
mada, moze da se ode jako daleko, sto bi u nekim normalnim situacijama bilo "manijacki", to u odredjenim trenucima moze da bude jako privlacno... sve zavisi od trenutka.
 
psy:
to shto ti imash 12 godina i necesh da blajvish decku to je tvoj problem:D
:?
Znas kako se kaze, ispeci pa reci :P
Sve sto djevojka netje a muskarac hoce, i obrnuto, postavlja onog drugog u funkciju manijaka.
Nekom je to i pu.senje, nekom sendvich, nekom javni sex...
Ne kontas poentu mog posta, tako da se ostavi "pametnih" dosjetki.
 
psy:
ma daj,moc ubedjivanja + alkohol/droga je cudo;)
To stoji.
Ali ja govorim o tome kad djevojka(ili momak, ali obicno djevojka) nesto izricito odbija, a muskarac(odnosno djevojka, ali cesce muskarac) to ipak ucini.
Kao npr. silovanje. Hoces da kazes da to nije manijakalni cin?
A ako ubjedis djevojku pod dejstvom alkohola ili droge, to vise nije NECU i NE ZELIM, i nisi manijak, vec nesto drugo, ali tema nije o tome...
 
LUDICA:
Iskreno, ne znam kakav je osjecaj kad si pod dejstvom droge, tako da... tu nisam kompetentna :roll:


ocesh da probash? malo izadjemo,izdrogiramo se...a posle....ko zna
love-smiley-076.gif



:D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top