MANIJAK UZNEMIRAVAO UČENICE U OBRENOVCU Vrebao sa terase susedne zgrade, u toku policijska potera

Skloniti bagru sa ulica u zatvore da deca mogu da idu nesmetano u školu. Dabogda u zatvoru živeo srećno i dugovečno o trošku građana zauvek, naravno, jer se takvi nikad ne menjaju. Platićemo, predsedniče, nije nikad bilo problem, mi svoju decu volimo... ne znamo da li i Vi našu decu volite, ili samo svoju! Sve ih takve smestite u prostore gde nijedno dete ne mogu nikada da vide. Što se mene tiče, gasne komore mogu opet da se otvore samo radi te dece.
Svako ko ugrožava pravo deteta da ima bezbedno i srećno detinjstvo kako bi sutra gradilo bolji svet od ovoga koji smo napravili, treba da prosto više ne postoji, a ako postoji neki human način da se rešavamo tih monstruma, svi ćemo oberučke to prihvatiti.
Ni moje, ni vaše, ni bilo čije dete danas i ovde ne treba da proživljava traume.
 
moz misliti. covek drka na svojoj terasi a klinkama kao smeta :roll:


inace je bila slicna scena u mom mestu tu oko 97-98
lik je spustenih pantalona stajao u kapiji i drkao kada su klinke prolazile. :lol:

kada se to ponovilo drugi,treci put izasla dvojica policajaca u civilu pa ga namlatili kao vola i vise to nije radio

svi su poznavali i manijaka i pandure i to je bio najzdraviji lek.

danas bi se do strazbura vucarali zbog toga
 

Back
Top