manijaci u autobusima

M

maksvel

Gost
Danas sam bio ocevidac scene kada je nekakav muskarac,hvatao neku zenu po....
I jos neke stvari je radio.
Zena je ubrzo pobegla,ali verujem da joj je to pokvarilo raspolozenje za citav dan

Koliko cesto se vama zenama desavaju ovakve stvari ?
Da li su u pitanju stariji ili mladji muskarci ?
Pretpostavljam da sigurno nije gore nego u japanu-sledi link.
http://vicevi.biz/zanimljivosti/?idx=259

Sto se mene tice,desilo mi se svega nekoliko puta da se zene pripiju mene.

Pz.
 
mene zhene uvek pipaju i ja uzhivam u otme...misim shta ima loshe u opipavanju genitalija...i psi s emirishu zar ne?....ok sad nismo mi psi i sve al kao previshe ljudi je pogledalo temu re d je da neko odgovori pa makra i pijan ja...boli me z\shtoo je zhenski qtak
 
c008.gif
 
ja bih ti odgovorila ali skoro nikad ne idem basom - gadno mi je zbog one gužve i guranja, sva se stresem, mrzim kad je neko nepoznat odmah tu do mene...
Ranije sam išla u školu trolom, za 4 godine nisam imala ni jedan problem.
 
Jedna nesrećna gospođa je jednom prilikom u troli završila s mojom žvakom u krilu - jel se to računa?
Nije bilo namerno, zasmejavala me kuma...
Ali se nije uplašila žvake - samo je gledala bledo, uplašila se kad sam joj ja prišla krilu s dva prstića
 
Dobro,hvala na odgorima ali to je jos uvek malo da bi napravili neku statistiku.

Nisam mislio na neke ekstremne stvari-moze i samo mazenje.
I da li je bilo prijatno ili neprijatno.
Meni je svaki put kada su mene bilo prijatno,ali ne znam kako se osecaju zene kada ih maze onako
nenametljivo.
Da sam zena,znao bih i sam ali ovako moram pitati-posto pretpostavljam da su muskarci navalantniji
 
majcheki:
Jedna nesrećna gospođa je jednom prilikom u troli završila s mojom žvakom u krilu - jel se to računa?
Nije bilo namerno, zasmejavala me kuma...
Ali se nije uplašila žvake - samo je gledala bledo, uplašila se kad sam joj ja prišla krilu s dva prstića

Tebi je to gospod bog poslao poruku da su zvake stetne.
Znaci baka se nije ljutnula-pa je zvaku sutnula.
 
Hiper:
Meni su se desile dva puta baš extremne stvari. A znam i druge devojke kojima su se takve stvari dešavale. Grozno sam se osetila, bespomoćno.
I uvek mrzim kada babe i druge osobe očekuju da im devojke ustupaju mesto u sred gužve, a nama je sto put gore da se guramo po busu medju svakakvim tipovima. Neka pitaju bar neke muškarce da im ustanu, a ne mene. Grrrrrrr!

Aha,znaci vama to bas nikada nije prijatno.
E da secam se,jednom je neka devojka navalila da me vat* po d***** i bilo mi je u pocetku bas neprijatno.Ali tada sam joj nesto sapnuo i zapoceli smo pricu pa se ispostavilo da je pitanju dobra devojka koja ima problema sa prvim korakom.
Mada mozda su neke od njih i cudne,ali ova je kasnije bila fina,mada bi mogla da ima i drugaciji pristup,ali ona kaze da se ponekad ne moze odoleti.

A sa jednom drugom mi je bilo bas prijatno s tim sto ona nije po g*** vec mi se samo
prislonila glavom na rame ,okolo je bila guzva u kojoj su se svi gurali laktali,a nama je bilo prijatno.
Zar se zene nikada tako ne osecaju?
 
Nadam se da ce neko opisati i''prijatno''secanje na manijake iz busa...Ja bash ne pamtim takve...U sushtini sam magnet razne''bisere'',a i mentalne bolesnike, pa su se moje drugarice chak i smijale tome, kako lik prodje ceo bus, i zaobice njih, okrene se meni i jadan pochne da pricha kako je vozach Formule 1, pa u krivini vruuuuuum itd...i tako ko zna koji put, da mi prichaju svashta, npr, on je neuropsihijatar i hoce da mi pomogne itd, razne priche.Chak stigoh sresti i egzibicionistu ili njegov...hm...Jutrom ranim likovi shto se''igraju''izvirujuci iza trafika i zbunova su mi odavno''normalna''pojava, kao i djedovi shto te odpozadi u punim busevima, tramvajima cherupaju i cheskaju svojim..hm...Odvratno...A jedan me lik bash isprepadao...Vidjeh ga blizu zenskog wc-a, a neshto sam trchala tamo-amo sva u konfuziji. Kroz 30 min, chekam bus na stanici, pogledam isti krupan chovjek, naslonjen na zidic. Vidim jednu drugaricu i rasprichamo se skoro 40-tak minuta, busevi prolaze, lik je i dalje tu i gleda nas.''Ajd' sluchajnost''. Udjem u pun bus, na zadnja vrata...on se zalijepio iza mene...neugodan osjecaj...Guram se napred, slobodna dva mesta, sjednem, on pored mene, gleda me mutnim pogledom, da se najezish...Zalepio se, uzalud se pribijam prozoru, pogledam ga...ne odmiche se...Boze, shta god da mu kazem, moze reci''ajd' glupacho ne fantaziraj ili me zveknuti negdje posle''. Krenem da ustanem...iznenadio se...krene za mnom...sidjem...vratim se u bus...on sve to isto radi!!! Krenem na treca vrata, vec mi frka, sidjem na sledecoj i vratim se...on sve to isto radi, a poluprazan bus ne mora da izlazi zbog putnika, a ja se uplashila, ne znam shta hoce...novac, tel, shta??? Krenem prema drugim vratima...lik stalno izviruje''da mu ne izmaknem'', kondukter me chudno gleda, ja mu u prolazu tiho kazem''prati me neki chovek, na zadnjim je vratima''i molim Boga da ne pomisli da sam ludacha...Video ga je i reche mi''ostani u busu do okretnice''. Medjutim, meni hiljadu misli''shta mi ko moze pomoci...nishta mi nije uradio...moze me tako pratiti i do stana'', bus stoji na stanici, ovaj me gleda da li cu izaci, zatvaraju se vrata i krece bus, ja pritrchavam do prvih vrata i kazem NAJOCHAJNIJIM glasom vozachu''molim vas, molim vas,otvorite mi vrata,samo prva vrata otvorite!!!'' Chovek negoduje''Shta ti je, staj'o sam tri minuta na stanici'', ali ih JE OTVORIO i ja ispadoh napolje, a ovaj me gleda kroz staklo. Tresla sam se...Desetak dana je proshlo, zove me drugarica:''Zamisli, ja danas ulazim u zenski wc, a onaj''tvoj udvarach''lezi licem na prljavim plochicama, da bi mogao da vidi zenske u kabini wc-a (jer vrata pochinju malo iznad poda), a cure unutra i ne znaju...zvala sam obezbedjenje...kad su ushli, on ushao u jednu kabinu i popeo se na zidic, pa da gvirne i odozgo...Mislim, nije nishta strashno bilo, ali nije prijetno...
 
Ajd' kad sam pochela da dopunim i sa''simpatichnim'', koji nije iz busa...Jedna(od mnogobrojnih, koliko ih pominjem, da ne ispadne uvijek jedna ista) drugarica i ja idemo preko Kalemegdana, a neki chicha iza nas. Naslonimo se na zidic, ona okrenuta prema meni, a chicha sjedne tik iza nje i dok mi pochinjemo prichu izvadi''druga''i bavi se...Ja gledam u njega, a ona ga ne vidi i ja da ne pravim scenu, kazem joj:''Ajd' idemo odavde...'', a ona:''A, shta kazesh, chekaj samo malo...'', vadi cigaru i dok se okrece prema njemu, on u milisekundi pokriva svoj ivicom sakoa, a ona ladno:''Izvinite, jel' imate upaljach?'' Chicha se pogubio sav, po dzepovima pretresa, tresu mu se ruke, zapali joj...Ja opet:''Ajd', molim te, idemo...''Kad smo se odmakli kazem:''Samo da znash, chast ti je bila, da ti pripali manijak, koji je tom istom desankom...'', ona:''A, SHTA KAZESS???''
 
Neke odavde pošteno protrljaju aladinovu lampu pre nego što ulaze u javni prevoz.....
Ovo "javni" nekoga dobro "pali".

Nisu to manijaci, to su "grejači".
Treba poštovati razlike...
Da je to usamljeno , ne bi se u studenjaku prilikom filmova pravile gužve samo zbog toga.
Ima tu mnogo uglova, nije sve u filmovima.....
 
Gljiva zjalelovka:
Nadam se da ce neko opisati i''prijatno''secanje na manijake iz busa...Ja bash ne pamtim takve...U sushtini sam magnet razne''bisere'',a i mentalne bolesnike, pa su se moje drugarice chak i smijale tome, kako lik prodje ceo bus, i zaobice njih, okrene se meni i jadan pochne da pricha kako je vozach Formule 1, pa u krivini vruuuuuum itd...i tako ko zna koji put, da mi prichaju svashta, npr, on je neuropsihijatar i hoce da mi pomogne itd, razne priche.Chak stigoh sresti i egzibicionistu ili njegov...hm...Jutrom ranim likovi shto se''igraju''izvirujuci iza trafika i zbunova su mi odavno''normalna''pojava, kao i djedovi shto te odpozadi u punim busevima, tramvajima cherupaju i cheskaju svojim..hm...Odvratno...A jedan me lik bash isprepadao...Vidjeh ga blizu zenskog wc-a, a neshto sam trchala tamo-amo sva u konfuziji. Kroz 30 min, chekam bus na stanici, pogledam isti krupan chovjek, naslonjen na zidic. Vidim jednu drugaricu i rasprichamo se skoro 40-tak minuta, busevi prolaze, lik je i dalje tu i gleda nas.''Ajd' sluchajnost''. Udjem u pun bus, na zadnja vrata...on se zalijepio iza mene...neugodan osjecaj...Guram se napred, slobodna dva mesta, sjednem, on pored mene, gleda me mutnim pogledom, da se najezish...Zalepio se, uzalud se pribijam prozoru, pogledam ga...ne odmiche se...Boze, shta god da mu kazem, moze reci''ajd' glupacho ne fantaziraj ili me zveknuti negdje posle''. Krenem da ustanem...iznenadio se...krene za mnom...sidjem...vratim se u bus...on sve to isto radi!!! Krenem na treca vrata, vec mi frka, sidjem na sledecoj i vratim se...on sve to isto radi, a poluprazan bus ne mora da izlazi zbog putnika, a ja se uplashila, ne znam shta hoce...novac, tel, shta??? Krenem prema drugim vratima...lik stalno izviruje''da mu ne izmaknem'', kondukter me chudno gleda, ja mu u prolazu tiho kazem''prati me neki chovek, na zadnjim je vratima''i molim Boga da ne pomisli da sam ludacha...Video ga je i reche mi''ostani u busu do okretnice''. Medjutim, meni hiljadu misli''shta mi ko moze pomoci...nishta mi nije uradio...moze me tako pratiti i do stana'', bus stoji na stanici, ovaj me gleda da li cu izaci, zatvaraju se vrata i krece bus, ja pritrchavam do prvih vrata i kazem NAJOCHAJNIJIM glasom vozachu''molim vas, molim vas,otvorite mi vrata,samo prva vrata otvorite!!!'' Chovek negoduje''Shta ti je, staj'o sam tri minuta na stanici'', ali ih JE OTVORIO i ja ispadoh napolje, a ovaj me gleda kroz staklo. Tresla sam se...Desetak dana je proshlo, zove me drugarica:''Zamisli, ja danas ulazim u zenski wc, a onaj''tvoj udvarach''lezi licem na prljavim plochicama, da bi mogao da vidi zenske u kabini wc-a (jer vrata pochinju malo iznad poda), a cure unutra i ne znaju...zvala sam obezbedjenje...kad su ushli, on ushao u jednu kabinu i popeo se na zidic, pa da gvirne i odozgo...Mislim, nije nishta strashno bilo, ali nije prijetno...

O boze- uzasno.
Samo da saznam da li se to desavalo u tolikoj meri pre 30 godina pa da vidim zbog cega se sada to izmenilo (ili nije).

Samo jedno pitanje-kako se oblacis.To jest da li nosis nesto tesno-znas sta hocu da kazem.

U svakom slucaju mislim da bi neki od njih zbrisali ako bi ih startovala.
Zbog toga sto se naprimer plase odnosa sa zenama-ja tako ponekad uradim.
Ajd i oni su valjda neki ljudi mozda su u ostalim segmentima dobri,ali imaju puno hormona
i traume iz detinjstva pa im treba lecenje.
 
Iskreno moram priznati da su oni pre toga navedeni primjeri najvishe bili za vrijeme sankcija i ratova, kad sam stvarno imala prilike da vidim dosta raznih primjeraka, koji se slobodno krecu...Logichno je bile su guzve u prevozu, ljudi prsli...Ovaj pratilac je iz novije epohe...Svashta ima na ovom betonu, ali se''ne primjecuje'', dok chovjek ne naleti, to je chitav jedan svijet...Koliko je ko prinudjen bio da se krece svuda i na kojim linijama i lokacijama je najveca vjerovatnoca da ce biti shta da se vidi...vidish i kad druge spopadaju od 'vatacha do dzeparosha...ne smije svako da se buni...Ima toga , samo se zaboravi i ne pricha...a ima i faktor sluchajnosti da mu bash ti naletish...Mozda i procijene od koga im ne prijeti opasnost pa se''opuste''. Razumijem ja da mnogi ne mogu sebi da priushte lijechenje''trauma'', a i primitivan smo narod, gdje i porodice tajne kriju, dok neko ne plati glavom. A, kako mozesh da znash da li je dobar jadnichak ili ce da izvadi noz, jer ga podsjecash na nekog...Teshka su vremena bila...ali da ne duzim prichu...poshto se tema vjerovatno odnosi na ugladjenije hvatache...
Eh, sjetih se jedne rodjake, tek doshla iz inostranstva i''nema pojma o situaciji''na Kalemegdanu. Sjedila na klupi, chekajuci nekog tipa, da uzme neke knjige. Chuje shushka neshto iza nje, okrene se i sretne''ochi u ochi''sa dotichnim dijelom tijela, jer je chovjek stajao iza njene glave i zabocheo rabotu...Jadna djevojka, bacila stvari i pochela da bjezi...
 
mala_nish:
hvala Bogu da je to neko spomenuo..majku im njihovu, ti ljudi prosto nisu normalni!!! i uvek nekako mene. ja ih puknem laktom, a oni me belo gledaju, tipa: ma daj, znas i sama da zelis .. fuj

Ako uvek tebe-onda bar znas da si lepa i pozeljna.
Ali to u svakom slucaju nije dovoljan razlog za dodirivanje-pa makar to bilo i samo naprimer po ledjima !!!!.
Mada kad malo bolje razmislim meni nikada nije smetalo ako je u pitanju devojka koja mi se svidja.
Nemoguce da se i tebi neko od tih brojnih napadaca nije svideo.
Mada mozda vi zene drugacije razmisljate.
Ajd onda bar opisi sta ti rade,mada se jos nisam oporavio od nekoliko prethodnih postova?
Pojma ja nisam imao sta ti manijaci rade po parkovima.
 
haos...
desavalo se...mada su vecinom svi kukavice.moja prva trauma ,u srednjoj skoli,mislim,bila sam srednjoskolka-neki decko mladjih godina je iskoristio guzvu u autobusu pa poceo,je l' te...kada sam mu rekla da se mane mog du..a pobegao je kao oparen.onda,kada sam vec oguglala,dok sam sedela,jedan matori mi se prilepio i poceo svoju akciju gore-dole(sto je jos najgore imao je ogroman stomak koji mi je okacio o rame)sacekala sam prvu vecu krivinu i ustala naglo sa sedista.prost'ro se koliko je dugacak...
A onda druga vrsta manijaka,egzibicionista:) Doduse, desilo se mami moje drugarice,da ju je presreo jedan u pola dana,otvorio svoj mantil i vrisnuo BAAAAA.Onda je mama te drugarice uzela svoj kaput,isto tako ga naglo otvorila i dreknula i ona BAAAA.Ista mama je imala tako slucaj da se silom prilika vracala po noci kuci sa ogromnim kesama i cula da ide neko iza nje.Ubrza ona,taj ubrza,ona skrene,taj skrene.Na kraju kada joj je vec disao za vratom ona se okrenula i upitala ga: "Oces mi molim te poneti ove kese" ... Nosio je do kuce hehe...
Vise ga nije videla:))
 

Back
Top