Manekenka nasmrt izbola muža, kući doveo ljubavnicu i tražio da im skuva večeru

jes vala rusi imaju bisere, kao onaj da uvijenu bebu u zavezljaju okace na terasu da visi na minus 30 da se celici..to sve opaljeno toljagom... mada ni ameri nisu nesto bolji kad maloj deci daju da piju ledenu vodu i tako ih naviknu od ranih nogu
Pijenje hladne vode je potpuno normalna stvar,pa ja je ceo zivot pijem takvu,a i moj sin od detinjstva.To je stvar ukusa.
A to da iznose bebe na terase kao saksije je potpuni nonsens i dezinformacija, jos iz vremena kada su SSSR i SFRJ bile bratske socijalisticke drzave.
Znas koja je najcesca uzrecica u Sibiru?Nije Sibirac onaj kome nije hladno,nego onaj ko se toplo oblaci.
 
Pijenje hladne vode je potpuno normalna stvar,pa ja je ceo zivot pijem takvu,a i moj sin od detinjstva.To je stvar ukusa.
A to da iznose bebe na terase kao saksije je potpuni nonsens i dezinformacija, jos iz vremena kada su SSSR i SFRJ bile bratske socijalisticke drzave.
Znas koja je najcesca uzrecica u Sibiru?Nije Sibirac onaj kome nije hladno,nego onaj ko se toplo oblaci.
kolega sa krstarice iz moskve , ima troje dece, mi je pokazao sliku njegovog zavezljaja koji je kao kosnica za pcele u njegovom moskovskom stanu-na terasi, gde se na celom oblakoderu vidi nekoliko takvih i iz kojih vire bebinje glavice...znaci nista izmisljeno
 
Koji stepen sadiste treba biti pa dovesti švalerku da joj tvoja žena kuva. Alkosi su poseban soj ljudi kao i narkići ali opet sve ima svoje granice. Sam je tražio ali što nina reče odrobijaće retarda,karijera joj je verovatno gotova čak i sa blagom kaznom, a ko zna koliko će se psihički oporavljati. Nije lik bio vredan toga.
Niko nju nije prisiljavao da se uda za sivonju.
Čisto sumnjam i da joj je prvi put priredio sličnu scenu.
 
kolega sa krstarice iz moskve , ima troje dece, mi je pokazao sliku njegovog zavezljaja koji je kao kosnica za pcele u njegovom moskovskom stanu-na terasi, gde se na celom oblakoderu vidi nekoliko takvih i iz kojih vire bebinje glavice...znaci nista izmisljeno
Ja za 12 god. tako nesto ni cuo ni video u Rusiji...Cak mi ni lokalci nisu govorili o tome.
 
coek iz moskve tamo je mislim preko 15 god..ali ako ti kazes da me je legao i da sam slepa, onda su i on i njegova zena ruskinja totalni bedaci
Ma ne kazem da lazes,nego sam sokiran.Znam da se bebe setaju (voze) u kolicima u sred zime po malo,ali su to kolica bas za takve uslove...Ali da kace kao sunkice po terasi...jbt.
Cak i od njih to ne bih ocekivao.
 
Ma ne kazem da lazes,nego sam sokiran.Znam da se bebe setaju (voze) u kolicima u sred zime po malo,ali su to kolica bas za takve uslove...Ali da kace kao sunkice po terasi...jbt.
Cak i od njih to ne bih ocekivao.
onda mozes misliti kako sam ja bila sokirana....mada sa distance kada posmatram ima i logike...celice decu, u srbiji babe na selu deci krisom da ne znaju daju rakiju ako nece da zaspe. sta bi falilo onda da ove kace ko sunke.
 
onda mozes misliti kako sam ja bila sokirana....mada sa distance kada posmatram ima i logike...celice decu, u srbiji babe na selu deci krisom da ne znaju daju rakiju ako nece da zaspe. sta bi falilo onda da ove kace ko sunke.
U Omsku ima brtic u kojem se deca do -25 igraju u kupacim napolju.Do -15 se polivaju vodom...I kazu da nemaju ni jedan izostanak zbog prehlade.
 

Back
Top