Manekenka nasmrt izbola muža, kući doveo ljubavnicu i tražio da im skuva večeru

Poruka
21.098
Manekenka nasmrt izbola muža, kući doveo ljubavnicu i tražio da im skuva večeru
A. J. 3. decembra 2020. 23:04


Ruski top model, Lilia Sudakova (26) osuđena je na zatvorsku kaznu nakon što je nožem nasmrt izbola muža koji je u njihovu kuću doveo ljubavnicu i tražio od žene da im skuva večeru, prenosi Dejli Mejl.

Mediji prenose da je muž ruske manekenke, 28-godišnji Sergej Popov kobne večeri u alkoholisanom stanju u kuću doveo ženu koju je upoznao u obližnjem baru i tražio od Sudakove da im pripremi večeru. Manekenka je tada u besu nožem izbola muža i odmah pozvala policiju, ali za Sergeja je već bilo kasno.
Lilijina majka, Irena Sudakova (48) policiji tvrdi da se situacija nije odvila ovako već da je njena ćerka posegla za nožem u samoodbrani. Ona tvrdi je da je manekenka godinama žrtva porodičnog nasilja i da je ovo samo jedan od incidenata koji joj je Popov priredio.
– To je bila bolesna ljubav. Moj zet je bio alkoholičar i nasilnik. Iako je važio za kompjuterskog genija i uživao u tituli, nije bio dobar čovek. Više sam puta svedočila njegovoj agresivnosti – ispričala je Sudakova.
Stilistkinja Karolina Pavlovskaja, prijateljica optužene, potvrdila je tvrdnje majke i stala u obranu Lilie.
– Ona je prelepa devojka, ali čovek lako može da oseti neku prazninu koju nosi iznutra – rekla je Lilina prijateljica.
Irena Sudakova ispričala je policiji da je njen zet došao kući pijan i naredio Liliji da skuva večeru za njega i nepoznatu ženu.
– Nakon što joj je naredio šta da radi, sklonio se od nje, ali se vratio dok je ona seckala povrće za salatu. Počeo je da je čupa za kosu i udario u noge. U tom trenutku Lilia je pokušala da se obraniti i slučajno ga ubola nožem. Moja ćerka je ovde žrtva, ovo je bila samoodbrana – dodala je Sudakova.

Nakon dolaska policije na mesto zločina Lilia Sudakova priznala je da je to učinila iz besa i ljubomore, ali kasnije je to negirala i branila se da je sve to bila samoodbrana.
Ako je osude za ubistvo, manekenka bi mogla dobiti 15 godina zatvora.
Ova lepotica proslavila pozirajući za najpoznatije modne magazine u Rusiji, ali i za časopise u Kini, Italiji i Japanu.
Takođe, bila je zaštitno lice najpoznatijeg ruskog brenda odeće. Poznata je po svojoj prirodnoj riđoj kosi i svetlom tenu.

https://www.krstarica.com/zivot/ziv...doveo-ljubavnicu-i-trazio-da-im-skuva-veceru/

Pa sad, Šime, Patak i vi ostali što hoćete da terorišete žene pripazite dobro.:cool::cool: Bolje je da nestanete u vidu lastinog repa ako veza, brak ili dejt ne ide kako treba.
 
A zamisli da muškarac na smrt prebije ženu koja ga je varala sa komšijom jel ti to takođe okej?
Ili Žitište? Da li je i to okej?
Nije on nju samo provocirao nego je i fizički zlostavljao. Bes se u njoj nakupio i on ga je izbola. Verujem da se i ona kaje, ali afekat je to.
... A naravno da nije u redu ni jedan ni drugi scenario. Zakon je jasan po tom pitanju.
 
Koji stepen sadiste treba biti pa dovesti švalerku da joj tvoja žena kuva. Alkosi su poseban soj ljudi kao i narkići ali opet sve ima svoje granice. Sam je tražio ali što nina reče odrobijaće retarda,karijera joj je verovatno gotova čak i sa blagom kaznom, a ko zna koliko će se psihički oporavljati. Nije lik bio vredan toga.
 
Koji stepen sadiste treba biti pa dovesti švalerku da joj tvoja žena kuva. Alkosi su poseban soj ljudi kao i narkići ali opet sve ima svoje granice. Sam je tražio ali što nina reče odrobijaće retarda,karijera joj je verovatno gotova čak i sa blagom kaznom, a ko zna koliko će se psihički oporavljati. Nije lik bio vredan toga.
Verovatno se nikad neće oporaviti.
 
Па шта, то је ризик живота.

Нема ту ништа сигнификантно (што би фразеолошки рекла наука пре 100.год.)

У Русији годишње више од 200,000 људи умре од срца што их жене негују, него што неколико њих прикоље или набоде партнера.
 
meni nije, jer ako je nasilnik sto ga je trpela a to vece trebala je da mu kaze oboje jedite gofna , i izadje iz kuce
a sutra da podnese zahtev za razvod braka, a ne da robija pijanu budalcinu

Крајње непошовање, понижавање личности и недостојност.

Руски закони су врло толерантни за жене у овим сиуацијама, само треба да се вади , уз помоћ одбране, на што несносније физичко насиље и малтретирање.

Овде ме Позитивни закон не интересује који је кретенски у Русији као и на целом декадентном западу, већ њено Природно право интегритета личности које је остварила.
 
Koji stepen sadiste treba biti pa dovesti švalerku da joj tvoja žena kuva. Alkosi su poseban soj ljudi kao i narkići ali opet sve ima svoje granice. Sam je tražio ali što nina reče odrobijaće retarda,karijera joj je verovatno gotova čak i sa blagom kaznom, a ko zna koliko će se psihički oporavljati. Nije lik bio vredan toga.
uh, sećaš se onog italijanskog filma ružni prljavi i zli -etore scola
u njegovoj verziji žena je morala da deli krevet sa ljubavnicom,
probudio je muž usred noći i reko joj
pomeri se malo mora da stane i moja gošća u krevet
 
Pa zene su ti najjaci vojnici mediokriteta, sto znaci ako mediokritet zahteva da zena trpi u nekom obliku onda ce zene to sprovoditi tako pedantno da ne poverujes...
A opet ne mogu da budem skroz protiv zenskog efekta, zbog sasvim druge stvari...
A ovu njihovu osobinu , trazenje personalne zastite kroz jacanje mediokriteta ne da prezirem, radio mileva osobinu , nego bas prezirem...ogromna steta i po odnose i po ljubav i po sve....
A ono sto postujem to se ne neguje..nego se zatire od strane zena, nesvesno...
I tako one ce da gaje brkove a mi da nosimo mindjushe...
 

Back
Top