Mandela efekat i koncerti Aleksandre Prijovic...

Poruka
23.688
...

Mandela Efekat
https://sr.m.wikipedia.org/sr-ec/Мандела_ефекат
Мандела ефекат је феномен где велики број људи има лажно сећање везано за неки догађај или неку чињеницу.

Dakle...
Jutros nas zapljuskuju vesti o prvom od 5 koncerata Aleksandre Prijovic u Zagrebu...
Na stranu sad iluminatsko-pupetska pozadina price snajke od visoke iluminatske showbiz svestenice Brene...

Ali ako ne gresim tih 5 koncerata se vec odrzalo pre mesec dana?
Jedino ako nije prodala jos 5...🤔
No bilo ili ne bilo...ovaj Mandela efekat je takođe jedna od teorija zavere...pa nas evo tu na temi...

...

Do prije mjesec dana nisam pojma imao koja je ta pevaljka i iako ne bi išao zbog toga što tu vrstu muzike ne volim, žao mi je što nije napunila 50, a ne 5 arena, samo da zlikovački, braniteljski veprovi pušu, stenju i arlauču.
Ma otišao bi i ja slušati arlauku, samo da im napakostim, možda misle da ne bi izdržao, ali ne znaju oni da ima ljudi koji su spremni na sve!

😡

...

Mandela Efekat

Dakle...
Jutros nas zapljuskuju vesti o prvom od 5 koncerata Aleksandre Prijovic u Zagrebu...
Na stranu sad iluminatsko-pupetska pozadina price snajke od visoke iluminatske showbiz svestenice Brene...

No bilo ili ne bilo...ovaj Mandela efekat je takođe jedna od teorija zavere...pa nas evo tu na temi...

...

ГС (господари света) проверавају дал' смо будни
и пратимо ли наставу.

Do prije mjesec dana nisam pojma imao koja je ta pevaljka i iako ne bi išao zbog toga što tu vrstu muzike ne volim, žao mi je što nije napunila 50, a ne 5 arena, samo da zlikovački, braniteljski veprovi pušu, stenju i arlauču.
Ma otišao bi i ja slušati arlauku, samo da im napakostim, možda misle da ne bi izdržao, ali ne znaju oni da ima ljudi koji su spremni na sve!

😡

Штета, твоја мржња према хрватијанским циганима је већа,
него љубав према српском ритму.

То је зато што ниси Србин,
мада се можда тако пишеш
што је твој усуд, твоја коб.

😡
ГС (господари света) проверавају дал' смо будни
и пратимо ли наставу.

Krenimo redom... :kafa:

Idemo na scenografiju koncerta npr...u Sarajevu:

pogledajte-atmosferu-s-koncerta-aleksandre-prijovic-u-sarajevu-448-1_653d90515715e.jpg

Dakle...
Ocigledna iluminatska piramida sa sve onim vrhom itd...

I ta piramida joj je prateca scenografija tokom cele turneje...
Njoj je ova turneja ustvari inicijacija u Iluminatsku Showbiz sektu...a u koju je uvodi svekrva poznata visoka sveštenica showbiz sekte = Brena.

Trenutak inicijacije je bio kad su kao zaplakale na sceni...snajka i svekrva...a onda ritualno Brena prekrila JEDNO OKO (na snimku se to jos bolje vidi)

530128_prijovicka-brena-9_iff.jpg

...

...

Mandela Efekat

Dakle...

...
prethodnih 5 je bilo u sarajevu
ovi su u zagrebu.

Idemo dalje...
U ovo linku s koncertu sa sajta Vecernjeg lista pogledacemo video sa istog, tj intro video koji je scenski prikazan:

https://www.google.com/amp/s/www.ve...a-na-pozornici-joj-se-pridruzio-i-sin-1728582

POGLEDATI VIDEO koji se nalazi negde na sredini teksta

VIDECEMO U ISTOM CILJANO PRIKAZANA 4 ELEMENTA !!!

VAZDUH
ZEMLJA
VODA
VATRA

I na stranu sad i ova planeta Nibiru ili sta vec se tu pojavljuje...

...

+
Na kraju tog videa (svo vreme PIRAMIDA naravno),...iz svih tih elemenata se radja Prijovicka...i to u vidu okultne sveštenice sa sve onom kapuljicom:

20231202-124444.jpg

Eto ti ga sad @Jugoslav Čvarak , potpuna demistifikacija stvarne pozadine doticne :kafa:

...

Back