• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Manchester United

peti ligament

Buduća legenda
Poruka
32.612
Nije shala,ali podjebavanje na racun toga jeste.
Meni je bitna samo repka, a kao što već rekoh, tu me je Mijatović već za dušu ujeo, nikada mu to neću zaboraviti...
Ovo ostalo je simpatisanje, zabava...a zabava ne postoji da bi nekog nervirala :lol:
Ipak nije ovo bila stvar samo srecje-stvar srece bi bila da ste osvojili titulu,eto. Siti je zasluzeno osvojio,a nista mi manje mrzni nijesu od vas. Sta bijeshe sa onih 8 bodova izgubljenih? I sam si to rekao.
Pa naravno da su zasluženo osvojili, ja nisam jedan od onih koji tuđi uspjeh omalovažavaju tako što ću reći da smo sami sebe pobijedili :lol:
Prestigli su 8 bodova, sve to zamalo da bace u 90 minuta i onda ipak preokrenu. 2 pobjede u međusobnom duelu sa gol razlikom 7-1...ako to nije zasluženo, onda ne znam šta jeste.
Pokazali su karakter zbog kojeg sam upravo i zavolio United (dovoljno je spomenuti finale protiv Bajerna 1999. godine).

da je gori, gori je no ikad.
Sve će to Daka pozlatiti...:mrgreen:

peti ligament

Buduća legenda
Poruka
32.612
Idealnih 11 u izboru navijača:

Piter Šmajhel, Ešli Kol, Toni Adams, Nemanja Vidić, Geri Nevil, Rajan Gigs, Pol Skols, Stiven Džerard, Kristijano Ronaldo, Tijeri Anri, Alan Širer.

Idealnih 11 u izboru stručnog tima:

Piter Šmajhel, Ešli Kol, Toni Adams, Rio Ferdinand, Geri Nevil, Rajan Gigs, Pol Skols, Roj Kin (:worth:), Kristijano Ronaldo, Tijeri Anri, Alan Širer.

I naravno, najbolji trener, Alex Ferguson :D

Franco Zarezi

Iskusan
Poruka
5.508
Šmajhel - Kešli, Vidić, Kempbel, Nevil (zbog konzistentnosti, nije bilo baš klasnih desnih bekova) - Gigs, Skols, Vijera, Kronaldo - Anri, Širer ...

Bilo je sjajnih štopera (Teri, Stam, Ferdinand, Palister, Galas) ali moj glas Kempbelu ide ... Stena od čoveka i perfektan štoper :worth: ... I kod centralnog sam imao dilemu (Lampard, Džerard, Kin, Fabregas, Ins, Le Tisje itd.) ali opet mi je Vijera nekako najbolji ...

Poslednja izmena:

Franco Zarezi

Iskusan
Poruka
5.508
Vidic bolji od Terija, nije...Esli Kol je savrsenstvo od lijevog beka, na stranu sto je stoka ovako i sto igra za Celzi :lol: ...covjek je doktorirao tu poziciju i igra kao prvog dana...(mada je imao pad u formi pod AVBom)
Što ne bi Vida bio bolji od Terija? Čovek je dva puta proglašen za igrača godine u PL, 4 puta biran u idealan tim, kao stranac je postao kapiten Mančestera za par godina svega, trofejniji je od Terija i uvek je bio jedan od glavnih igrača u tim uspesima ... A nije počeo karijeru u PL, nego je došao sa 25 godina i mnogo više postigao negoli Teri ...

Kešli je vrhunski bek, mada je bio za nijansu bolji u Arsenalu i sada dok je u Čelsiju uvek je međ najboljim bekovima na svetu ...

peti ligament

Buduća legenda
Poruka
32.612
Van Persie would be a perfect fit anywhere in United

4-2-4

Javier Hernandez could take centre spot alongside Rooney in this formation and Van Persie could operate down the right flank, where he would relish cutting in to take shots with his favoured left foot.

With the explosive Welbeck tearing down and from the left wing, opposition players may be raising the white flag after 45 minutes if Ferguson goes for broke with this formation.

Upravo ovu formaciju, i ne samo formaciju već i napadačku četvorku bih volio da vidim u par utakmica ove sezone.

peti ligament

Buduća legenda
Poruka
32.612
article-2189744-1495C19F000005DC-470_634x609.jpg

Broj 31 :mrgreen:

Nadamo se najbolji tandem svijeta:

article-2189744-1495FC74000005DC-522_634x538.jpg

Ipak je uzeo broj 20, mada je to malo čudno kada se zna da je taj broj oslobođen nakon pozajmice Fabia.

article-2189744-149662EB000005DC-646_634x508.jpg

Poslednja izmena:
Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.