Quantcast

Maloletnici silovali devojcicu u Kovinu

7-11

Početnik
Poruka
35
Sta nije u redu sa ovom decom? Ima li ko njih da vaspitava? Ko je kriv - roditelji ili drustvo? U poslednje vreme ne prodje nedelja jedna a da se ista prica ne ponovi

UŽAS U KOVINU Trojica maloletnika silovali devojčicu u svlačionici fudbalskog kluba
"Policija je uhapsila trojicu mladića zbog sumnje da su pre dve noći silovali maloletnu devojku u svlačionici lokalnog fudbalskog kluba Kolonija u Kovinu, saznaje "Blic".
Tinejdžer od 14 i dvojica od 16 godina privedeni su danas u tužilaštvo u Smederevu.
Kako nezvanično saznajemo, jedan od uhapšenih je poznavao žrtvu i on ju je namamio da dođe u svlačionicu."

fortes

Buduća legenda
Moderator
Poruka
25.325
Užas je što će se samo jednom suditi kao starijem maloletniku za delikvenciju i dobiće dom u najboljem slučaju a ova dvojica 14-godišnjaka po zakonu ne mogu biti krivično gonjeni. Nešto u tom krivičnom zakoniku treba pod hitno menjati,tj. za najteža dela ukinuti starosnu granicu. Džaba sada zgražavanje.

P.S. U vesti koju sam ja pročitao jedan ima 16 a dvojica 14.
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2015&mm=09&dd=09&nav_category=16&nav_id=1037164

P.P.S. Ovo bi trebalo na hroniku,problem je malo veći od lokalnog

Poslednja izmena:

snowtrooper

Buduća legenda
Poruka
37.259
Sta nije u redu sa ovom decom? Ima li ko njih da vaspitava? Ko je kriv - roditelji ili drustvo? U poslednje vreme ne prodje nedelja jedna a da se ista prica ne ponovi

UŽAS U KOVINU Trojica maloletnika silovali devojčicu u svlačionici fudbalskog kluba
"Policija je uhapsila trojicu mladića zbog sumnje da su pre dve noći silovali maloletnu devojku u svlačionici lokalnog fudbalskog kluba Kolonija u Kovinu, saznaje "Blic".
Tinejdžer od 14 i dvojica od 16 godina privedeni su danas u tužilaštvo u Smederevu.
Kako nezvanično saznajemo, jedan od uhapšenih je poznavao žrtvu i on ju je namamio da dođe u svlačionicu."
Slazem se sa fortesom oko ukidanja starosne granice.

Krivi su pre svega roditelji jer ih ne vaspitavaju i drustvo koje koje tolerise razne gluposti i pokazuje ad mu nije stalo ni do cega.

Ne znam da li bi neka kazna bila primerna za njih, mozda njih i roditelje da kamenuju za primer.

Umri_muski

Elita
Poruka
18.385
Mogu da vam kazem kako su to radili u mom mestu...
Policija jos dok je klinac propalica u pokusaju, obidju roditelje posle smene, pa ili roditelj prihvati odgovornost za dete, kao sto po zakonu i jeste duzan ili se odrekne te odgovornosti, pa ga oni preuzmu..., bez obzira sto je maloletan...

Tako se desavalo da roditelj zbog roditeljske nebrige, a dete ponicilo neku kradju, tucu, provalu, odlezi proporcionalno kriminalu deteta...
Pa da vidis kako roditelji na vreme , cim uoce problem, dolaze po pomoc, a ne jos da kriju i stite krimosa...
Klinac u BG razlupa sedam kola jer je probao da vozi ukradena... i nista...a ja znam oca klinca koji je odlezao 2 meseca zato sto je klinac komsiji survao kola u kanal i naravno napravio prilicnu stetu, a nije bilo ono gradjanska parnica pa nadoknada stete , pa nemanje pa zato lezanje, ne , ne...

Владан

Buduća legenda
Poruka
29.050
Ако силоватеље не буду казнили строго да им се уши пуше они ће казати, еј ајмо поново да силујемо закон нам ништа не може. Можда чак поново исту девојчицу силују. Свакаквих фрикова има данас. Сачувај Боже..