Maloletni Rom pisao antiromske grafite

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
http://www.mondo.rs/s201694/Info/Hronika_i_Drustvo/Maloletni_Rom_pisao_antiromske_grafite.html
Maloletni Rom pisao antiromske grafite
Grafite sa rasističkim porukama, koji su 13. januara osvanuli u romskom naselju u Požegi, ispisao je maloletni Rom.
v201694p0.jpg

Dečak, autor grafita, je u požeškim ulicama Bana Milutina i Dimitrija Tucovića crvenim sprejom crtao kukaste krstove i pisao grafite "Cigani marš iz Srbije" i "Skinheds".

Policija je posle dva i po meseca traganja za "autorom" poruka koje su uznemirile javnost, utvrdila da iza parola stoji dečak S.Ž. koji živi u ovom kvartu.

Njemu se na teret stavlja krivično delo izazivanja nacionalne, rasne i verske netrpeljivosti, prenose beogradski mediji.

Policija je o ovom događaju obavestila istražnog sudiju Višeg suda i višeg javnog turužioca u Užicu.

...........................
...........................
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
Од 1 000 научиш једнога да пише
и одма направи проблем...
:dash: :dash: :dash:
 
http://www.mondo.rs/s201694/Info/Hronika_i_Drustvo/Maloletni_Rom_pisao_antiromske_grafite.html
Maloletni Rom pisao antiromske grafite
Grafite sa rasističkim porukama, koji su 13. januara osvanuli u romskom naselju u Požegi, ispisao je maloletni Rom.
v201694p0.jpg

Dečak, autor grafita, je u požeškim ulicama Bana Milutina i Dimitrija Tucovića crvenim sprejom crtao kukaste krstove i pisao grafite "Cigani marš iz Srbije" i "Skinheds".

Policija je posle dva i po meseca traganja za "autorom" poruka koje su uznemirile javnost, utvrdila da iza parola stoji dečak S.Ž. koji živi u ovom kvartu.

Njemu se na teret stavlja krivično delo izazivanja nacionalne, rasne i verske netrpeljivosti, prenose beogradski mediji.

Policija je o ovom događaju obavestila istražnog sudiju Višeg suda i višeg javnog turužioca u Užicu.

...........................
...........................
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
Од 1 000 научиш једнога да пише
и одма направи проблем...
:dash: :dash: :dash:

:hahaha::hahaha::hahaha:о, маму му цигаЊску... ала је направио пичвајз.....
..:rotf::rotf::rotf:.... штета што не можемо да сазнамо његово објашњење ЗАШТО ЈЕ ТО УРАДИО... то би било интересантно...
 
Kinezi takodje pisu sami sebi KINEZI MARS U KINU, Romi su iscrtali spomenik Sabana Bajramovica sami, takodje su i napali sami sebe u Jabuci, takodje su svugde po Srbiji pisali poruke i sirili poruke rasne mrznje prema sebi ili mozda nas prijatelj jedan novinar da bi napravili pricu. Joj da , to smo uradili da bismo dobili novac od stranaca.
 
http://www.mondo.rs/s201694/Info/Hronika_i_Drustvo/Maloletni_Rom_pisao_antiromske_grafite.html
Maloletni Rom pisao antiromske grafite
Grafite sa rasističkim porukama, koji su 13. januara osvanuli u romskom naselju u Požegi, ispisao je maloletni Rom.
v201694p0.jpg

Dečak, autor grafita, je u požeškim ulicama Bana Milutina i Dimitrija Tucovića crvenim sprejom crtao kukaste krstove i pisao grafite "Cigani marš iz Srbije" i "Skinheds".

Policija je posle dva i po meseca traganja za "autorom" poruka koje su uznemirile javnost, utvrdila da iza parola stoji dečak S.Ž. koji živi u ovom kvartu.

Njemu se na teret stavlja krivično delo izazivanja nacionalne, rasne i verske netrpeljivosti, prenose beogradski mediji.

Policija je o ovom događaju obavestila istražnog sudiju Višeg suda i višeg javnog turužioca u Užicu.

...........................
...........................
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
Од 1 000 научиш једнога да пише
и одма направи проблем...
:dash: :dash: :dash:

Živeo soboslikar!
 
http://www.mondo.rs/s201694/Info/Hronika_i_Drustvo/Maloletni_Rom_pisao_antiromske_grafite.html
Maloletni Rom pisao antiromske grafite
Grafite sa rasističkim porukama, koji su 13. januara osvanuli u romskom naselju u Požegi, ispisao je maloletni Rom.
v201694p0.jpg

Dečak, autor grafita, je u požeškim ulicama Bana Milutina i Dimitrija Tucovića crvenim sprejom crtao kukaste krstove i pisao grafite "Cigani marš iz Srbije" i "Skinheds".

Policija je posle dva i po meseca traganja za "autorom" poruka koje su uznemirile javnost, utvrdila da iza parola stoji dečak S.Ž. koji živi u ovom kvartu.

Njemu se na teret stavlja krivično delo izazivanja nacionalne, rasne i verske netrpeljivosti, prenose beogradski mediji.


Policija je o ovom događaju obavestila istražnog sudiju Višeg suda i višeg javnog turužioca u Užicu.

...........................
...........................
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
Од 1 000 научиш једнога да пише
и одма направи проблем...
:dash: :dash: :dash:


Јако лукав ромул.
Шта ће тај тек да ради кад одрасте-да оснује крематоријум за роме?! :think:
 

Back
Top