Quantcast

Maloletna lica kod doktora

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
259.567
Ja nemam problem da kazem da idem kod psihologa. Ja smatram da je to ljudska potreba i da ne treba se stideti toga. Kao sto kaze Aleko(lik iz Puskinovog rommana) ljudi u gradu se stide i da stvarno vole.
nema potrebe da se stidis i bravo za odluku da odes ako se lose osecas ili imas potrebu za psihologom
samo bih ti ipak preporucila da odes sa jednim od roditelja jer ako imas nekakav problem roditelji bi trebali da znaju za njega

Leonie Li

Aktivan član
Poruka
1.121

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
39.204
Ja nemam problem da kazem da idem kod psihologa. Ja smatram da je to ljudska potreba i da ne treba se stideti toga. Kao sto kaze Aleko(lik iz Puskinovog rommana) ljudi u gradu se stide i da stvarno vole.
Ne samo da to nije problem, nego je za pohvalu, da je neko drugo vreme.
Ja da se pitam a ne pitam se nista...ja bih uveo obrazovanje kod ljudi, znaci obavezno higijena (kazu mi da je bio takav predmet u skoli) i obavezno psiholog jer ljudi mnogo stvari ne razumeju kod sebe, a ugledaju se u prakticnim realizacijama na nesto sto jos manje razumeju...tj drustvo ih negativno obrazuje..

Smem li da kazem da je kafa stetna?
Na granici je da smem.

Life coach je nesto sasvim drugo , to je kreiranje nove kategorije ljudi kod polaznika, samo sto on kao bira koju ce kategoriju da obuce, pa na kraju takav i bude.
Nije dzaba inace bi svako kupovao svasta..

NLP je takodje nova kosuljica ili za sebe ili za druge, i da je dzaba , a cesto jeste, jer se naplati preko stete koju ljudi sebi naprave, svako bi je primenjivao, ovako je primenjuje na druge samo onaj ko naplati to kroz stetu.

gost 424993

Contributor
Poruka
10.293
A dobro ako je ljudska potreba da odem i ja a posle cu upisem to posto je unosan poso
Да би то уписао и завршио мораш имати вољу за рад са људима и такве особине да си вољан да помогнеш чак и онда када су особе тврдоглаве, иритантне и сл. Можеш ли? :)

Zar nije torta hladna

Aktivan član
Poruka
1.067
Ne znam odakle si, ako si iz Beograda možeš u savetovalište.Piše da ne treba ni uput ni knjižica
https://www.lazalazarevic.rs/index....tno-savetovanje-u-centru-za-mentalno-zdravlje

Nemoj da te odvraća što je u Lazi, tamo su odlični stručnjaci.
Mislim da od petnaeste godine možeš sam kod lekara.
Nina, ovo jeste dobronameran savet, ali možda postoji razlog zašto želi sam da ide
Ja sam iz Kragujevca imamo par privatnih psihologa,sto se tice drzavnih imamo jednog psihologa i jednog psihijatra za moj uzrast koliko ja znam.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.