light & dark
Buduća legenda
- Poruka
- 37.758
procitala sam pre neki dan, da su najljubomornije osobe koje ne mogu da vole a moraju imati osecaj da su voljene
sta vi mislite o tome?
a ako je pak ljubomora strah od gubitka, kako to da se svi ostali strahovi lece suocavanjem sa istim, a ovaj se uvecava?
ili se sve svede na nas ego trip?
i da li neiskazivanje ljubomore znak jednakosti nedostatak ljubavi?
ps treba da pise 16 ti put
hebi ga
sta vi mislite o tome?
a ako je pak ljubomora strah od gubitka, kako to da se svi ostali strahovi lece suocavanjem sa istim, a ovaj se uvecava?
ili se sve svede na nas ego trip?
i da li neiskazivanje ljubomore znak jednakosti nedostatak ljubavi?
ps treba da pise 16 ti put
hebi ga

