Quantcast

Malo o smradu iz šahta

picofatac

Obećava
Poruka
94
Ispred moje kuče ima ulica i na ulici šaht sa rupama za odpadne vode
E ,iz tog šahta povremeno se širi cudan miris ,,neprijatan,,
Kako i cime da zalijem te rupe ,mislim nekim sredstvom da zalijem rupe na poklopcu na sahtu ,a da se to vremenom drži zatvoreno.
Ja bi to radio pod okriljem noči ,jer sam zvao nadlezne i nisam naiso na razumjevanje,

picofatac

Obećava
Poruka
94
Ja nisam znao da ste vi Srbi tako šaljiv narod,sta vama nece past naum.znaci zabetonirat,kod srba se samo kopaju rovovi ,betoniraju bunkeri i topovska gnjezda,doduse u Beogradu kanalizacija tece jarkom i nema sahtova ,ono srednji vjek ,šalđije....

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
227.593
Ispred moje kuče ima ulica i na ulici šaht sa rupama za odpadne vode
E ,iz tog šahta povremeno se širi cudan miris ,,neprijatan,,
Kako i cime da zalijem te rupe ,mislim nekim sredstvom da zalijem rupe na poklopcu na sahtu ,a da se to vremenom drži zatvoreno.
Ja bi to radio pod okriljem noči ,jer sam zvao nadlezne i nisam naiso na razumjevanje,
ne smes da zalijes rupe na šahtu..a smrad iz šahta zna da se pojavi usled vremenskih uslova ili nekakvog otpada koji se pusta u kanalizaciju ..najbolje da se obratis vodovodu i kanalizaciji d adodju i ociste taj šaht

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.