Quantcast

malo da se zezam III

Zaratrustra

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
190
’’dupeglava ajde odyebi sa ovim glupim temama, zagusujes podforume, pusti malo i druge...
zbog tebe i slicnih pacenika morala bi se u pravilnik krstarice uvrstiti tacka -
Zabranjeno otvaranje vise od 5 tema dnevno po osobi’’

''ajde da popusis malo kitu ti veliki covece i sine''

''ok a ti pusis kitu i cica mica gotova prica''

''e ajde i ti ga malo duvaj,tebi nisam uputila nikakvu psovku nego je seljak zemljoradnik kacamak prvi poceo ali naravno tebi ne smeta kad psuje neko ko te podrzava a?pa naravno …
… smaras i udavi bre zeno ovde na domu i porodici.''

''ja tebi da se izvinim?
procitaj od pocetka ko je poceo sa debilima i ostalim pa onda razmisli pre nego sto napises bilo sta.ja imam pravo da sumnjam,a kome je bitno da mu se veruje e pa neka dokaze.''

''Seljanka''

''e ajde pali kobilice,dosadna si''

''i kad se molis zatrazi i malcice pameti,ne bi ti smetalo''

''tupsone pre nego sto se pro ke nja s procitaj sta je devojka pre toga napisala
a drugo:javi da li ti se dusevno stanje popravilo od kad si presao sa andrica moje stivo?

_____Ja lično nemam ništa protiv žestoke rasprave, (svađe) ali volim da žene i tada imaju stil, i zadrže dostojanstvo. Volim brate kad znaju kulturno da me zalepe.
_____Zanima me pali li se stvarno neko od muškaraca na žene sa gore pomenutim rečnikom?

Lexa

Buduća legenda
Poruka
30.264
Brateee, Sinke, daj odmori malo... Mnogo si se uživeo u američke filmove :roll:
Bacaš li ga ti na nešto manje bolesno? Jbt, šta majka uradi...
A ti retarde, ako si se toliko iznervirao na Hanibal, nju i zamaraj tvojim idejama o stilu.
Koliko paćenika na gomili :confused:

batka_mija

Domaćin
Poruka
3.233
''tupsone pre nego sto se pro ke nja s procitaj sta je devojka pre toga napisala
a drugo:javi da li ti se dusevno stanje popravilo od kad si presao sa andrica moje stivo?[/I]

pa, braco i sestre, ovo sa tupsonom je bilo upuceno meni! :-D
nisam ni hteo da se zamaram da odgovaram... a bas je bilo slatko...:-D

sinnke

Buduća legenda
Poruka
31.739
Lexa:
A ti retarde, ako si se toliko iznervirao na Hanibal, nju i zamaraj tvojim idejama o stilu.

Cim one to sve daju znaci da nije bolesno. Sad ga bacam na animal sex. Imam snimku di konj gembla zenu... kad joj je sasio ova se sva pogrbila, u na to je onanija nikad jaca.

Samo ne lozi se s tobom to ne bi nikad uradio.

nikodim

Poznat
Poruka
7.532
Sta cudesni um smisli to je skoro "nezamislivo"... Bolesno je to...
Pa i te rasprave ko je koga bolje "zayebooo" su poprilicno smesne i primitivne, drugim recima na vidim njihovu poentu.

Evo.. recimo ja se palim, i to opasno kada me neko vredja... narocito na nacionalnoj osnovi posto je to oduvek bilo "moderno" na ovim prostorima. To "pushi ga" i tako dalje mu dodje kao neki "masTan" vic u poredjenju sa pravim arsenalom socnih psovki koje uspesno obitavaju na ovim prostorima.

Zaratrustra

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
190
Lexa:
_____I to mi je hvala što sam te naučio da biti konfuzan, nasuprot opštem shvatanju, nije uvek negativna osobina.

Zaratrustra

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
190
_____Слушам две Ромкиње како се свађају. У једном моменту једна од њих каже оној другој:

---Поједеш на моју мајку пичку!

_____Ова друга јој одговара:

---Поједеш ти на моју мајку пичку ! !

_____Опет ова прва како би јој доскочила:

---На моју мајку је по гадна! ! ! !

_____Да неко не налази случајно да је и ово укусно?

nikodim

Poznat
Poruka
7.532
Tebe bi definitivno trebalo najuriti, banovati... ako te vec jednom nisu najurili pa si se vratio u novom izdanju.
Jesi li ti uopste normalan, osecas li da ponekad prelazis granicu normalnog i razumnog ponasanja?

Zaratrustra

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
190
nikodim:
Jesi li ti uopste normalan, osecas li da ponekad prelazis granicu normalnog i razumnog ponasanja?
_____Da ti pravo kažem .. stvarno ne znam da li sam normalan.
_____Ali ... kad bi neko kojim slučajem ustanovio da ti jesi normalan, onda bih ja poželeo da budem najnenormalnije stvorenje na svetu celom.
_____No ... mislim da nema mesta zabrinutosti.

nikodim

Poznat
Poruka
7.532
A pre toganisi imao razlog da brines za sebe???
Sa jedne strane to je i razumljivo, jer da jesi brinuo nikada ne bi zapao u glupost u kojoj si sada... mada, ni sada nije kasno da pocnes da brines o sebi.... a bilo bi vrlo korisno, po tebe a i po sve ostale koji su u tvojoj blizini.

Nego da ti ne kvarim ovu tvoju bolesnu temu... mislim, razbijamo joj ovako divnu koncepciju...

magnolija

Zainteresovan član
Poruka
174
Ja tebe Nikodim ne razumem. Koliko shvatam, zaratrustra osuđuje upotrebu odvratnih i vulgarnih izraza od stane žena. Kako ti nije zasmetalo ovo:
To je strasna fora. Ponizavanje u bulju. Nabijes im glavu u wc solju i nabijas svom snagom u bulju i ona se dere a boli boli a ti umri kujo u bolovima i onda pustis vodu i svrsis po faci.

Shodno tome, moglo bi se postaviti i pitanje – da li IKOME može biti privlačan ovakav muškarac?

Zaratrustra

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
190
nikodim:
A pre toganisi imao razlog da brines za sebe???
Sa jedne strane to je i razumljivo, jer da jesi brinuo nikada ne bi zapao u glupost u kojoj si sada... mada, ni sada nije kasno da pocnes da brines o sebi.... a bilo bi vrlo korisno, po tebe a i po sve ostale koji su u tvojoj blizini.

Nego da ti ne kvarim ovu tvoju bolesnu temu... mislim, razbijamo joj ovako divnu koncepciju...
_____Hoćeš da kažeš da su nedostatak osnovne lulture u ponašanju i izražavanju potpuno nebitne stvari u tvom životu? Da te pljuvanje i lupetanje na javnom mestu uopšte ne uznemirava, ili da ti čak prija?
_____Pa ništa me ne čudi! Kad je onaj biser javno priznao da se diči time što je snob, što i ostali ne bi priznali da im prija da žive u ... do guše.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.