Quantcast

Мали усташа у земљи "еуропских" вредности.

Да ли је Хрватска успела да се ослободи своје нацистичке, зликовачке прочлости?

• Да

• Не

• Не знам

• Да

• Не

• Не знам

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

vracaracc

Buduća legenda
Poruka
38.333
USTAŠA JUNIOR SE VRAĆA U HRVATSKU!

Sreda, 12. Januar, 2011.| Autor:
Bratanac komandanta zloglasne ustaške jedinice Jure Francetića iz Argentine osniva istoimenu stranku, s kojom ulazi u hrvatsku politiku

BEOGRAD - Ustaša junior se vraća u Hrvatsku!
Jorge - Jure Francetić, bratanac zapovednika zloglasne ustaške Crne legije Jure Francetića, najavio je povratak u domovinu na velika politička vrata.
Francetić, vlasnik fabrike i farme u Buenos Ajresu, planira da učestvuje na sledećim parlamentarnim izborima u Hrvatskoj, a njegovu kandidaturu već je potpisima podržalo više od 10.000 ljudi.

Francetić, čiji je otac Nikola kao šef obezbeđenja ustaškog poglavnika Ante Pavelića učestvovao u njegovom izvlačenju iz NDH 1945. godine, tvrdi da je vrlo lako obezbedio podršku za svoju nameru.

- Ljudi u Hercegovini reagovali su sjajno. Njima moje prezime i poreklo i te kako znače. Podrška iz dijaspore takođe je vrlo ozbiljna - izjavio je Francetić zagrebačkim medijima i dodao da je njegovo prezime u Hrvatskoj brend.

- To niko ne može osporiti. Hercegovina je iza mene. Tu je i moja Lika. U svakom trenutku dana ili noći mojih pet hiljada pretorijanaca, ljudi koji stoje iza mene, spremno je ustati na noge i izaći na ulicu - poručio je bratanac ustaškog zapovednika.

http://www.kurir-info.rs/vesti/ustasa-junior-se-vraca-u-hrvatsku-69120.php

Sanovnik

Buduća legenda
Poruka
33.597
Verujem da bi za Srbiju bilo jako dobro da ovaj osvoji vlast tamo . Mogli bi bez mnogo objasnjavanja da zamrznemonose sa njima i da se konacno razvenc\amo za vjeki vjekov . cim se kod nas promeni vlast , naravno . Tako bi uspeli da zaustavimo dalju kolonizaciju Srbije od strane hrvatske .
Takodje verujem da bi ovaj Francestic imao odlicnu saradnju sa Pupovcem .

gost 198384

Iskusan
Poruka
5.442
USTAŠA JUNIOR SE VRAĆA U HRVATSKU!

Sreda, 12. Januar, 2011.| Autor:
Bratanac komandanta zloglasne ustaške jedinice Jure Francetića iz Argentine osniva istoimenu stranku, s kojom ulazi u hrvatsku politiku

BEOGRAD - Ustaša junior se vraća u Hrvatsku!
Jorge - Jure Francetić, bratanac zapovednika zloglasne ustaške Crne legije Jure Francetića, najavio je povratak u domovinu na velika politička vrata.
Francetić, vlasnik fabrike i farme u Buenos Ajresu, planira da učestvuje na sledećim parlamentarnim izborima u Hrvatskoj, a njegovu kandidaturu već je potpisima podržalo više od 10.000 ljudi.

Francetić, čiji je otac Nikola kao šef obezbeđenja ustaškog poglavnika Ante Pavelića učestvovao u njegovom izvlačenju iz NDH 1945. godine, tvrdi da je vrlo lako obezbedio podršku za svoju nameru.

- Ljudi u Hercegovini reagovali su sjajno. Njima moje prezime i poreklo i te kako znače. Podrška iz dijaspore takođe je vrlo ozbiljna - izjavio je Francetić zagrebačkim medijima i dodao da je njegovo prezime u Hrvatskoj brend.

- To niko ne može osporiti. Hercegovina je iza mene. Tu je i moja Lika. U svakom trenutku dana ili noći mojih pet hiljada pretorijanaca, ljudi koji stoje iza mene, spremno je ustati na noge i izaći na ulicu - poručio je bratanac ustaškog zapovednika.
Mora da mu je neko dojavio kako je u Hrvatskoj preživelo nekih posto i po Srba a i da se dobro zarađuje od investiranja u ceđenje Srbije pa se čo`ek vraća u strikovinu.

vracaracc

Buduća legenda
Poruka
38.333
Verujem da bi za Srbiju bilo jako dobro da ovaj osvoji vlast tamo . Mogli bi bez mnogo objasnjavanja da zamrznemonose sa njima i da se konacno razvenc\amo za vjeki vjekov . cim se kod nas promeni vlast , naravno . Tako bi uspeli da zaustavimo dalju kolonizaciju Srbije od strane hrvatske .
Takodje verujem da bi ovaj Francestic imao odlicnu saradnju sa Pupovcem .
Можда си у праву......

него да ли примећујешкако је прорадила сусједска сујета па после мог првог коментара избегавају да се јаве?
Као, не занима их а да нисам поставио коментар цела бујица њихових коментара би већ била објављена.
додуше треба им одати признање на организацији........ништа не раде случајно и самостално, лепо комуницирају измежу себе и усклађују своје наступе.......

То се зове примењена психологија. због мог коментара ћуте и праве се незаинтересовани а све време вребају шта се пише...............информација из прве руке..."доушник".

Sanovnik

Buduća legenda
Poruka
33.597
Koju li ce fabriku da kupi u Srbiji , da mi je znati?

Il ce da pokupuje neke stvari van privrede . Na primer ... eto SANU , il Beogradski vodovod .
A mozda muzeje . ko zna .
Pa i ako nema love , mogli bi nasi ministri da mu srede neke povoljne kredite , pa tim reditima da kupuje .
U ostalom eto je u sred Beograda Vatikanska Banka , ( INTEZA to jest Sao Paolo ) . To je banka koju je njegov otac ozbiljno napunio zlatom iz srpskih vilica . Oni ce da priskoce , naravno .

Sanovnik

Buduća legenda
Poruka
33.597
Можда си у праву......

него да ли примећујешкако је прорадила сусједска сујета па после мог првог коментара избегавају да се јаве?
Као, не занима их а да нисам поставио коментар цела бујица њихових коментара би већ била објављена.
додуше треба им одати признање на организацији........ништа не раде случајно и самостално, лепо комуницирају измежу себе и усклађују своје наступе.......

То се зове примењена психологија. због мог коментара ћуте и праве се незаинтересовани а све време вребају шта се пише...............информација из прве руке..."доушник".
MA NARAVNO . Inace su oni takvi . Slozni i organziovani .
Da smo mi takvi , onako ko narod , de bi nam bio kraj .

vracaracc

Buduća legenda
Poruka
38.333
MA NARAVNO . Inace su oni takvi . Slozni i organziovani .
Da smo mi takvi , onako ko narod , de bi nam bio kraj .
на жалост.........мада слатке су и ове мале победе када због сујете не смеју да се јаве а вребају све време са стране....

gost 198384

Iskusan
Poruka
5.442
Koju li ce fabriku da kupi u Srbiji , da mi je znati?

Il ce da pokupuje neke stvari van privrede . Na primer ... eto SANU , il Beogradski vodovod .
A mozda muzeje . ko zna .
Pa i ako nema love , mogli bi nasi ministri da mu srede neke povoljne kredite , pa tim reditima da kupuje .
U ostalom eto je u sred Beograda Vatikanska Banka , ( INTEZA to jest Sao Paolo ) . To je banka koju je njegov otac ozbiljno napunio zlatom iz srpskih vilica . Oni ce da priskoce , naravno .
Ценим да дотични себе види делом конзорцијума који се мерачи на Телеком. Пошто су већ инсталирали банке и направили значајан обрт у малопродајним ланцима ред је да пређу на стратешку инфраструктуру.

Бунили се не бунили, долази дан када ће тај мали усташа или гомила таквих зарађивати на сваком ипулсу потрошеном у Србији, сваком продатом хлебу, свакој сијалици...

А каквима смо допустили да нас воде у светлу будућност, нисмо ваљда боље ни заслужили.

Grof Vronski

Legenda
Banovan
Poruka
60.490
на жалост.........мада слатке су и ове мале победе када због сујете не смеју да се јаве а вребају све време са стране....
Esi vid'o kako su složni i disciplinovani
Cromanjonosi?
Pruska disciplina....
Svi za jednog,jedan za sve...
Mi se na našem Forumu za guše vatamo
zbog yebenih stranaka...
Ko je za Botu,ko za Koštunicu,a ko za "malog sa podočnjacima"...
A,kad ste pročitali i primetili da se "susjedi" čerupaju međusobno?
Nema toga,
a neki put ih se skupi i po 20-tak na jednoj temi....
E,Srbine,yebo ti sebe!
Razumeš ti mene....!?

.-.. .--- ..- -... ---

Elita
Banovan
Poruka
22.663
Можда си у праву......

Jel ti možda palo na pamet da ljudi u ovo doba rade? :lol:

Reckless

Buduća legenda
Poruka
25.396
Kompleksno je to pitanje, ali jedno je sigurno. Danasnju Hrvatsku je suludo uporedjivati sa NDH, jer ta drzava je prije svega je bila sve ali nije bila nezavisna, no je bila privezak u ostvarenju ciljeva nacista da zavladaju svijetom.

A u danasnjoj Hrvatskoj imamo slucaj da napaljeni klinci nose ustaske kape, i pozdravljaju svoje idole sa cuvenim "zieg heil". Prije bih rekao da se tu radi o neinformisanosti, jer da znaju dublje znacenje tog pozdrava, ne bi se toliko razmahali, no ajde, na svake promjene, prvo udare na mlade, jer njima je lakse isprati mozak. Tako i u Srbiji imamo mladih ljudi (pretezno) koji velicaju Milana Nedica i Dimitrija Ljotica, razne Obraze i Nacionalne strojeve, ciji govor je isti kao kod domacih nacista za vrijeme 2. svjetskog rata, sva sreca te se po djelima ne ravnaju sa njima.

Nacizam je zlo sam po sebi, ciji god da je. Jos ga ima u svijetu, ne samo na prostorima bivse Jugoslavije, ali toga se treba cuvati a ljudi koji ga velicaju su u zabludi.

Poslednja izmena:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.