Mali trikovi velikih domacica...

>Annabel Lee<

Veoma poznat
Poruka
12.505
Ne znam da li je ova tema bila, nisam naisla na nju, al mislim da je potrebna...
Dakle, dajte nam neke korisne savete, trikove i tajne koje su potrebne svakoj domacici.
Npr. kako da povrce ostane sveze, kako najbolje skinuti sminu, kako spreciti lomljenje noktiju itd itd...

Npr .-Sud u kojem je zagorelo jelo najlakše ćete oprati ako u njega nalijete slanu vodu i ostavite da odstoji nekoliko sati. Proces možete ubrzati ako slanu vodu u šerpi zagrejete i ostavite da ključa nekoliko minuta.

Ili -Talog sa posuđa uklonićete ako u posuđe sipate mešavinu sirćeta i soli i ostavite da stoji oko dva sata.

- Zelena salata, ako je povenula, ostavite je 15-tak minuta u mlakoj vodi u koju dodate malo limunovog soka ili sirceta.
Itd...
 
Da ti objasnim. :D
Ne interesuje me sta raditi sa uvelom salatom i kako oribati serpu!!!! To nije samo moja obaveza i odgovornost u kuci i NECU da trosim mozak na sto efikasnije metode da budem...sto efikasnija.

Tu je i muz, zar ne?

PU PRVA!!!! :lol:
Kako si ti fina i pametna... :cmok2:
A i ne moras pisati savete o serpama i salati, mozes i o noktima, sminci... Ustvari, zaboravi... :bye:
 
Bolje ti sacekaj Milevu ili nekog slicnog - jednom rukom kuca, drugom cisti, trecom hrani kucice, cetvtom turpija nokte (na petoj ruci), a sestom ocenjuje zadatke. :lol:
Posto tome svaka postena zena stremi, ova tema je od ogromnog znacaja!!!

(Sori Mileva :D)

:hahaha:

Ima Mark Tven onu pricu, kad se kao zaposli u novinama kao sveznalica, i deli savete tipa mali trikovi velikih majstora - a sve izmisljeno :lol: na kraju dodju da ga biju...
Ja bih se toga igrala... Sta da radim sa zagorelom serpom? Baci je i kupi novu itd.
 
Oprostite, nisam vas htela iznervirati ovom temom, samo sam naisla na nju na jednom forumu i videla puno lepih saveta i komentara, zato sam postavila.
Nisam ocekivala ovakve komentare... Mada, svejedno... ;)

Mene nisi iznervirala, malo se zezamo. Mislim da ce tema zaziveti kada se pojave zene koje znaju te male trikove...

Pitanje je kako si ti uopste dozvolila da ti izgori serpa. :confused:

:lol:

stvarno skandalozno :D
 

Back
Top