Quantcast

Mali sportisti

raspustena_banda

Aktivan član
Poruka
1.346
Pitala sam danas za školu plivanja. Upisuju decu tek od 5 godina. :(
Ima varijanta za decu od 3 do 5 godina sa mamama i tatama, ali je ta grupa već prebukirana.
A za školu sporta nisam stigla da se raspitam. To mi je sad jedino preostalo...
Skole plivanja i obuka neplivaca se organizuje tek od 5. god u svim sportskim centrima iz prostog razloga sto mladje dete nije spremno za saradnju. U sportskom centru u kojem sam ja radila postojale su liste cekanja za upis, tako da ti savetujem da se raspitas i za to, da ne bude kasnije "nema mesta".

Poruka
20.448
Ja ipak nekako ne mogu da poverujem da u celom Novom sadu ne postoji ni jedna skolica ili sportic za decu mladju od 5 godina u koju bi mogla da ubacis dete.

Ne znam zasto al nekako sam sigurna da i Novi sad ima kapaciteta mozda treba dublje da kopas.

arkadian

Početnik
Poruka
28
Ja ipak nekako ne mogu da poverujem da u celom Novom sadu ne postoji ni jedna skolica ili sportic za decu mladju od 5 godina u koju bi mogla da ubacis dete.

Ne znam zasto al nekako sam sigurna da i Novi sad ima kapaciteta mozda treba dublje da kopas.
U Sokolskom društvu imate grupu roditelj dete za uzrast od 3 do 5 godina. I ne radi se o nikakvom sportu već se razvijanju fizičke sposobnosti.

gost 186559

Veoma poznat
Poruka
11.582
Vazi, aj srecno:)

Prvo je bilo da ne znam o cemu pricam, da nemam iskustvo, na kraju ispade da klizanje nema veze sa hokejom i da si ti ustvari mislio na malu decu. I da, onda mlatim gloginje.
Koji je sport grublji mozes da zakljucis prema broju povreda koje se zadobiju u toku bavljenja sportom. Da bi mogao da treniras hokej, moras prvo da naucis da mnoooogo dobro klizas.
Ja cu svoje dete sigurno upisati, bas zbog toga sto znam dosta o tome.
Ovo sve sam pisala da bi ljude malo bolje upoznala, jer vidis da se malo zna. Svako naravno moze da odluci za svoje dete :)
Nece sigruno dete od 4 godine na ide u NHL i da svojevoljno ne nosi stitnik za vrat i kacigu bez vizira.
Ja mnogo volim ovaj sport i svakom bih ga preporucila.
Хокеј је безвезе. Веслање је врх спорт за дечаке.

Alisa u zemlji čuda

Buduća legenda
Poruka
25.566
Totalna propast! :(
Dete je bilo na prvom času sporta i bilo mu je interesantno 15 minuta, a onda je nastao haos. Neće da sluša trenera (tj.trenerku:D), inati se, beži, kenjkavi...:roll:

Probaće mm da sledeći čas izađe napolje, možda će biti bolje. Ako ne, čekamo sledeću godinu.
Inače u grupi je bilo 15-tak dece od 3-6 godina i svi su lepo radili, samo je moj sin vodio svoju politiku...:dash:

nmim

Aktivan član
Poruka
1.276
eli kad je moj klinac imao 5 godina mi smo ga upisali na plivanje jer je seka vec isla pa mi to bila super varijanta.pripremili se sve nove kupace gace,bade-mantil,papuce sve samo da krene...otisao tamo ja ga posmatram kroz staklo sva deca prskaju,udaraju jako nogama a on po strani samo pomera lagano nogu...da se ne nakvasi...posle 15 minuta je izasao placeci i rekao mi je da nikad nece na plivanje...meni je bilo zao zbog toga ali ajd... ove godine je krenuo na plivanje i to sam dosao i izjasnio se da zeli da to trenira... sa nevericom smo ponovo krenuli ali je ispalo super...jos uvek ide,zavoleo je , i mogu ti reci bas se trudi na treningu...
tako da mila moja ne moras ocajavati ima vremena i nista na silu...:heart:

Alisa u zemlji čuda

Buduća legenda
Poruka
25.566
Ehehehe, juče smo bili na dečjem rođendanu pre časa, pa je Luka zakasnio. Kad je stigao, a deca već uveliko rade. Kaže mm da se dovikivao sa njima iz svlačionice dok se presvlačio: "Eeeej, pa zašto ste počeli bez mene?" :lol:

tamara1

Aktivan član
Poruka
1.423
pa to sam i ja mislila. hoću da je upišem na balet pošto je u fazonu da stalno igra uz muziku i gleda epizodu pepa prase kad pepa ide na balet pa kaže da hoće i ona. a ja sam u osnovnoj školi išla na balet i znam da je tada bila grupica sa tako malom dečicom koja su igrala uz dečije pesmice i to mi je baš slatko. e sad samo ne znam da li ta žena još uvek drži balet, to nam je jedino u blizini