Quantcast

Mali savet mala pomoc :)

Titaniya

Početnik
Poruka
1
Zdravo,
Studiram likovnu umetnost (uskoro 4.god) i nikako da se probijem ili nadjem nesto da zaradim od toga. Uglavnom bih pogledala po netu neke oglase za moju struku i slicno i odmah odustala. Stvaram sve od crteza i grafika do slika i ikona. Samo parica nema... Da li znate nesto/nekog da mi preporucite ili da mi da te savet gde ja da trazim? :)

pivosok

Elita
Poruka
22.081
Zdravo,
Studiram likovnu umetnost (uskoro 4.god) i nikako da se probijem ili nadjem nesto da zaradim od toga. Uglavnom bih pogledala po netu neke oglase za moju struku i slicno i odmah odustala. Stvaram sve od crteza i grafika do slika i ikona. Samo parica nema... Da li znate nesto/nekog da mi preporucite ili da mi da te savet gde ja da trazim? :)
nauci web dizajn i pravi web sajtove za klijente. Ili trazi neki posao vani.

Lorelajn

Iskusan
Poruka
6.554
Pokusaj sa socijalnim mrezama. Imas na fb-ku gomilu razno raznih grupa prodajem kupujem, pijace, usluge.
Stavi slike da prodajes, usluzno slikas portrete preko poslatih slika, ikone. Budi aktivna, mislim da je dozvoljeno objavljivanje 2x dnevno po grupama no to ti negde vec pise.
Mozes napraviti i svoj sajt jednostavno gde ces imati na gomili sve tvoje radove.
Ukoliko jos ima nekih okupljanja idi i izlozi svoje slike, mislim na neke razno razne dane koji se odrzavaju ili su se odrzavali ranije po manjim mestima.
Obidji cvecare ili neke manje prodavnice, pitaj da li mogu da ti izloze slike i da ih prodaju za tebe.
Etsy sajt je bio ok ranije i sad je, no mislim da slike ne mozes tek tako slati u inostranstvo.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.