MALI I VELIKI A što da hrvatski komandosi ubiju Mladića u Srbiji?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

bagzzi

Poznat
Poruka
8.618
MALI I VELIKI A što da hrvatski komandosi ubiju Mladića u Srbiji?

Što bi bilo kada bi se hrvatski specijalci iskrcali u Srbiji i ubili Ratka Mladića, pitanje je u rangu znanstvene fantastike, slično onome kako bi reagirali Srbijanci da im neki Osama usred Beograda sruši Twinse. Likvidacija Mladića bila bi za javnost Hrvatske i Bosne i Hercegovine dobro rješenje, ali kakve bi bile konzekvence tog usmrćenja? Izrael je čestitao SAD-u na smaknuću Osame, bi li SAD čestitao Hrvatskoj?

Međunarodnopolitičke posljedice takve akcije bile bi manje ako bi se takva operacija izvela u dosluhu sa srbijanskim tajnim službama i odobrenjem Vlade Srbije. Bez toga bi se takav “unilateral” u Srbiji ocijenio kao casus belli. Ukoliko ne bi došlo do ratne opcije, budući da je Hrvatska članica NATO-a, koji joj takvu akciju ne bi dopustio, Srbija bi ovakav napad prijavila Međunarodnom kaznenom sudu u Haagu i tužila Hrvatsku za udruženi zločinački pothvat.

линк: http://www.slobodnadalmacija.hr/Nov...ype/ArticleView/articleId/136911/Default.aspx

Ево још једне хрватске фантазије! Шта мислите браћо срби кад би се синови тисућлетње културе усудили на овако нешто?:think:
 
Poslednja izmena:
MALI I VELIKI A što da hrvatski komandosi ubiju Mladića u Srbiji?

Što bi bilo kada bi se hrvatski specijalci iskrcali u Srbiji i ubili Ratka Mladića, pitanje je u rangu znanstvene fantastike, slično onome kako bi reagirali Srbijanci da im neki Osama usred Beograda sruši Twinse. Likvidacija Mladića bila bi za javnost Hrvatske i Bosne i Hercegovine dobro rješenje, ali kakve bi bile konzekvence tog usmrćenja? Izrael je čestitao SAD-u na smaknuću Osame, bi li SAD čestitao Hrvatskoj?

Međunarodnopolitičke posljedice takve akcije bile bi manje ako bi se takva operacija izvela u dosluhu sa srbijanskim tajnim službama i odobrenjem Vlade Srbije. Bez toga bi se takav “unilateral” u Srbiji ocijenio kao casus belli. Ukoliko ne bi došlo do ratne opcije, budući da je Hrvatska članica NATO-a, koji joj takvu akciju ne bi dopustio, Srbija bi ovakav napad prijavila Međunarodnom kaznenom sudu u Haagu i tužila Hrvatsku za udruženi zločinački pothvat.

линк: http://www.slobodnadalmacija.hr/Nov...ype/ArticleView/articleId/136911/Default.aspx

Ево још једне хрватске фантазије! Шта мислите браћо срби кад би се синови тисућлетње културе усудили на овако нешто?:think:
Boze kako su retardirani..
 
MALI I VELIKI A što da hrvatski komandosi ubiju Mladića u Srbiji?

Što bi bilo kada bi se hrvatski specijalci iskrcali u Srbiji i ubili Ratka Mladića, pitanje je u rangu znanstvene fantastike, slično onome kako bi reagirali Srbijanci da im neki Osama usred Beograda sruši Twinse. Likvidacija Mladića bila bi za javnost Hrvatske i Bosne i Hercegovine dobro rješenje, ali kakve bi bile konzekvence tog usmrćenja? Izrael je čestitao SAD-u na smaknuću Osame, bi li SAD čestitao Hrvatskoj?

Međunarodnopolitičke posljedice takve akcije bile bi manje ako bi se takva operacija izvela u dosluhu sa srbijanskim tajnim službama i odobrenjem Vlade Srbije. Bez toga bi se takav “unilateral” u Srbiji ocijenio kao casus belli. Ukoliko ne bi došlo do ratne opcije, budući da je Hrvatska članica NATO-a, koji joj takvu akciju ne bi dopustio, Srbija bi ovakav napad prijavila Međunarodnom kaznenom sudu u Haagu i tužila Hrvatsku za udruženi zločinački pothvat.

линк: http://www.slobodnadalmacija.hr/Nov...ype/ArticleView/articleId/136911/Default.aspx

Ево још једне хрватске фантазије! Шта мислите браћо срби кад би се синови тисућлетње културе усудили на овако нешто?:think:
ja bih ga prvi roknio samo kada bih znao gdje je i da mi se ukaze prilika..i stavio lovu u džep..bole me kita za njega ...jel pošteno i iskreno...
 
ja bih ga prvi roknio samo kada bih znao gdje je i da mi se ukaze prilika..i stavio lovu u džep..bole me kita za njega ...jel pošteno i iskreno...

Обзиром да си Хрват није чудно и ја би рокнула Готовину а надам се да ће се за Готовину неко наћи.

Да се вратим на тему Младић је у Русији а знамо како у Русији пролазе Хрвати ,њега Руси бране ..Али ако Хрвати мисле да су бољи командоси од Руса онда ништа
 
MALI I VELIKI A što da hrvatski komandosi ubiju Mladića u Srbiji?

Što bi bilo kada bi se hrvatski specijalci iskrcali u Srbiji i ubili Ratka Mladića, pitanje je u rangu znanstvene fantastike, slično onome kako bi reagirali Srbijanci da im neki Osama usred Beograda sruši Twinse. Likvidacija Mladića bila bi za javnost Hrvatske i Bosne i Hercegovine dobro rješenje, ali kakve bi bile konzekvence tog usmrćenja? Izrael je čestitao SAD-u na smaknuću Osame, bi li SAD čestitao Hrvatskoj?

Međunarodnopolitičke posljedice takve akcije bile bi manje ako bi se takva operacija izvela u dosluhu sa srbijanskim tajnim službama i odobrenjem Vlade Srbije. Bez toga bi se takav “unilateral” u Srbiji ocijenio kao casus belli. Ukoliko ne bi došlo do ratne opcije, budući da je Hrvatska članica NATO-a, koji joj takvu akciju ne bi dopustio, Srbija bi ovakav napad prijavila Međunarodnom kaznenom sudu u Haagu i tužila Hrvatsku za udruženi zločinački pothvat.

линк: http://www.slobodnadalmacija.hr/Nov...ype/ArticleView/articleId/136911/Default.aspx

Ево још једне хрватске фантазије! Шта мислите браћо срби кад би се синови тисућлетње културе усудили на овако нешто?:think:

Без одобрења Србије, то би била агресија и објава рата. Онда би дошао крај НДХ...:)
Али, не треба да се бавимо усташким фантазирањима.
 
ja bih ga prvi roknio samo kada bih znao gdje je i da mi se ukaze prilika..i stavio lovu u džep..bole me kita za njega ...jel pošteno i iskreno...

Не би ти поживео довољно дуго да тај новац потрошиш! Дохватила би те српска кама по врату и у Аргентину да одеш код браће из прве гарнитуре од 1945.године!
 
Elitni hrvatski padobranci sletali u polja i padali na ograde

NA OBILJEŽAVANJU 15. obljetnice Bljeska u Okučanima spektakl uzvanicima i publici trebali su prirediti padobranci iz Bojne za specijalna djelovanja koji su iskočili iz helikoptera kako bi na pozornicu donijeli zastavu.

No, nešto je danas krenulo krivo pa je od 15 padobranaca njih čak četiri imalo problema. Zbog tih nespretnosti je hrvatska zastava umjesto na pozornici završila u ogradi.

Dvojica padobranaca su sletjeli u ograde te su se u njih i zapetljali pa su im vojnici morali priskočiti u pomoć da se izvuku. Treći padobranac nije uspio pogoditi stadion te je sletio u polje 500 metara dalje, na ulasku u Okučane. Četvrti pripadnik Bojne za specijalna djelovanja pao je na nos. Sreća je što u ovim nespretnostima nitko nije ozlijeđen.

thumbnail.ashx
thumbnail.ashx

thumbnail.ashx

images
images
images



http://www.index.hr/vijesti/clanak/...etjeli-u-polja-i-padali-na-ograde/489036.aspx
 
Poslednja izmena:
Elitni hrvatski padobranci sletali u polja i padali na ograde

NA OBILJEŽAVANJU 15. obljetnice Bljeska u Okučanima spektakl uzvanicima i publici trebali su prirediti padobranci iz Bojne za specijalna djelovanja koji su iskočili iz helikoptera kako bi na pozornicu donijeli zastavu.

No, nešto je danas krenulo krivo pa je od 15 padobranaca njih čak četiri imalo problema. Zbog tih nespretnosti je hrvatska zastava umjesto na pozornici završila u ogradi.

Dvojica padobranaca su sletjeli u ograde te su se u njih i zapetljali pa su im vojnici morali priskočiti u pomoć da se izvuku. Treći padobranac nije uspio pogoditi stadion te je sletio u polje 500 metara dalje, na ulasku u Okučane. Četvrti pripadnik Bojne za specijalna djelovanja pao je na nos. Sreća je što u ovim nespretnostima nitko nije ozlijeđen.

thumbnail.ashx
thumbnail.ashx

thumbnail.ashx

images
images
images



http://www.index.hr/vijesti/clanak/...etjeli-u-polja-i-padali-na-ograde/489036.aspx
:zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje:
 
Elitni hrvatski padobranci sletali u polja i padali na ograde

NA OBILJEŽAVANJU 15. obljetnice Bljeska u Okučanima spektakl uzvanicima i publici trebali su prirediti padobranci iz Bojne za specijalna djelovanja koji su iskočili iz helikoptera kako bi na pozornicu donijeli zastavu.

No, nešto je danas krenulo krivo pa je od 15 padobranaca njih čak četiri imalo problema. Zbog tih nespretnosti je hrvatska zastava umjesto na pozornici završila u ogradi.

Dvojica padobranaca su sletjeli u ograde te su se u njih i zapetljali pa su im vojnici morali priskočiti u pomoć da se izvuku. Treći padobranac nije uspio pogoditi stadion te je sletio u polje 500 metara dalje, na ulasku u Okučane. Četvrti pripadnik Bojne za specijalna djelovanja pao je na nos. Sreća je što u ovim nespretnostima nitko nije ozlijeđen.

thumbnail.ashx
thumbnail.ashx

thumbnail.ashx

images
images
images



http://www.index.hr/vijesti/clanak/...etjeli-u-polja-i-padali-na-ograde/489036.aspx

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
 
Elitni hrvatski padobranci sletali u polja i padali na ograde

N A OBILJEŽAVANJU 15. obljetnice Bljeska u Okučanima spektakl uzvanicima i publici trebali su prirediti padobranci iz Bojne za specijalna djelovanja koji su iskočili iz helikoptera kako bi na pozornicu donijeli zastavu.

No, nešto je danas krenulo krivo pa je od 15 padobranaca njih čak četiri imalo problema. Zbog tih nespretnosti je hrvatska zastava umjesto na pozornici završila u ogradi.

Dvojica padobranaca su sletjeli u ograde te su se u njih i zapetljali pa su im vojnici morali priskočiti u pomoć da se izvuku. Treći padobranac nije uspio pogoditi stadion te je sletio u polje 500 metara dalje, na ulasku u Okučane. Četvrti pripadnik Bojne za specijalna djelovanja pao je na nos. Sreća je što u ovim nespretnostima nitko nije ozlijeđen.

thumbnail.ashx
thumbnail.ashx

thumbnail.ashx

images
images
images



http://www.index.hr/vijesti/clanak/...etjeli-u-polja-i-padali-na-ograde/489036.aspx

Neko je u trenutku iskakanja viknuo : "Gle general Mladic je dole!"
 
Ja ne znam kad su Hrvati uopste i bili neki vojnici.Koljaci nenaoruzanih civila da ali vojnici nikad.Bas nikad.Evo:
Kada je 1848 izbila revolucija u Severnoj Italiji za otcepljenje od Austrije tkzv. Milanski ustanak, Hrvati su na celu sa banom Jelacicem poslati da uguse taj ustanak, gde stu pocinili stravicna zverstva. Tom prilikom Marks i Engels napisali su sledece stihove:

Peitschen Gesindel in die Donau
Staupen fort das Freche Lumpenpack
Die Bettler, hongrig, inres Lebens mude
Ein Schwarm Landlaufer, Schelme, Vagabunden,
Kroatenabschaum, niedre Bauernaknechte
Die ausgespien ihr ubersatigt land
Zu tollen Abend tuuern Sicherm untergang

u prevodu na sprski:

Batinom oterati te bitange u Dunav
Sibajuci odgurati od sebe ovu drsku poganiju
Gladne prosjake, umorne od zivota
Copor Begunaca, nevaljalaca, hulja, probisveta
Hrvatska govna ljudskoga roda, niske seljacke slugenjare
Koje je izbljuvala wihova presita zemlja
Da bi postali besni pustolovi i da bi sigurno propali



Austrougarski vice-maršal Gherter:
"Ja nisam video u svome životu, ni čuo za zveri u ljudskom obličiju poput hrvatskih vojnika. Mada su ratovali sa nama i prvenstveno služili za zastrašivanje i represiju nad narodom, ja kao čovek se stidim sto su stajali u našim redovima. U samoj borbi bi napuštali položaje, dok bi veoma vešto izbegavali protivničku vojsku i uvek se kretali ka zbegovima koje su sačinjavali goloruki ljudi, žene i deca. Kada bi ih ponekad i stizali činili su strahote od kojih se i nama dizala kosa na glavi. Oni su pogan svetu i evropskoj kulturi."
http://forum.burek.com/sta-su-rekli-o-hrvatima-t368130.topicseen.html
 
Не би ти поживео довољно дуго да тај новац потрошиш! Дохватила би те српска кама по врату и у Аргентину да одеш код браће из прве гарнитуре од 1945.године!

ma da je njega roknem...bole me kita za dalje..ne sikiraj se ti za mene..vatali su mene mnogi ..a vidi ja još živ i kucam po tastaturi..a "nekih" nema...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top