Male ljubavi velike kao topla ljudska reč

gost 223698

Domaćin
Poruka
4.747
Šta gotivite, a tiče se nekih vaših navika, usmerenja itd?


Ja sam opsednut: rečima; ženskim telesnim izlučevinama i mirisima (u svim vidovima); jednom osobom, trenutno; gotivim mnogo onu foru kad neko nabije nešto oštro nekome u kožu, pa mu onda to medicinski skrpe... e pa to krpljenje, i produkt toga mnogo gotivim (ona zašivena posekotina), kao u filmu "Rambo" - omiljena scena: kad Stalone iglom zašiva posekotine; onda... opsednut sam ekstremnim dešavanjima, obožavam potpuno ludilo i haos, propraćenu velikom bukom, kad se ljudi valjaju jedni preko drugih; obožavam kad sam sam u stanu da se tresem na krevetu, tj. trzam nogama i rukama dok mi se svest ne pomuti, dok sve ne izadje iz glave i ostanu samo slike odsjaji obrisi jaka svetla, kao da toneš, a telo malaksava i osećaš kako si slabašan iznutra; volim glasove, lepe, prodorne, kao i nežne glasove; obožavam toplotu, znači čim je negde hladno, bežim ka toplom, naročito volim kad mi je onako odvratno hladno, da se kočim od hladnoće pa nabacim odeću koja je ugrejana na kožu, ili udjem u sobu koju sam prethodnu ugrejao maksimalno; volim dobre razgovore, koji traju po pet-šest sati, i koji vremenom prerastaju u erupcije mržnje, smeha, euforije etc. etc.

Sad vi, a ja - ako se setim još nečega, dopisaću.
 
Poslednja izmena:
najgluplje stvari koje su mi trenutno pale napamet..:D

kad se smrznem napolju ko pichka,dodjem kuci i pravo u kadu da se tusiram :lol:
kad sam prva smena, dodjem gajbi, skuvam sebi kafu i pustim ziku, bleja :D
onda onaj osecaj u stomaku kad ti odredjena osoba posalje poruku :D <3
pa spremanje za neki izlazak, tj kad se spremam zajedno s drugaricama, oblacenje, sminkanje, itd.. z:mrgreen:
dugiiiii telefonski razgovori ^^ :p
kad sam sama kuci i pustim glasnoooo muziku i skacem po sobi :lol:
tracarenje s drugaricom uz nes 3u1 z:mrgreen:
i takooo..z:lol:
 
Dadoh ti repku.

P.S. Smrznuta se tuširaš? Je l' vrelom vodom? Ja isto gotivim kad mi je hladno u tuš kabini, onako baš se smrzavam, i onda onu najvreliju vodu pustim, ali ne prskam sebe odmah, nego malo prsnem pa odmaknem, prsnem pa odmaknem... to mi je do jaja osećaj

i onda, kad sam baš onako ledenica, svu tu vrelinu sručim na sebe, inače je kul to kad ideš iz krajnosti u krajnost, tačno srce počne brže da lupa

ili onaj trip - užasno sam žedan, i dodatno nadražujem sebe tako što sipam šećer u usta

i onda onako kad sam pre crkavanjem od žedji (čitaj: usta suva, ispucala, plus slatko) uzmem onu najhladniju vodu i uništim se, tačno osećam kako se kotrlja na putu do pluća ili čega već

Mogli bismo da razmenimo i neke ideje, ako hoćeš
 
gotivim, mada me to i nervira, moj generalni neuredni ritam života i strvinarenje bez ikakvih obligacija
gotivim kad me bezrazložno uhvati erupcija dobrog raspoloženja u kombinaciji podećanjem na neke stare pesme praćena radosnom konzumacijom alkohola
gotivim kad mi sevi izrazita želja za namenskim odvaljivanjem, ludovanjem i sandalizovanjem do padanja u kafani
kad se napalim na neku pesmu pa je vrtim 15 dana 24h na suffle ili kako već
gotivim kad rovarim po frižideru u 4 AM
gotivim kad se dOOOObrOOO iserrem, onako masno i ujednačeno
gotivim kad 7 dana čitam iste novina dok sam na WC šolji
gotivim kad se sladostrasno prepuštam opsesivnom čitanje nekoliko dana bez pauze
gotivim kada filozofiram i izlvačim analize koje nikog ne zanimaju i pravim planove koje uglavnom neću realizovati
gotivim kad svi idu levo a ja pođem desno i kad me svi gledaju ko ludaka a meni prija
gotivim vrelu kadu
gotivim kada pruštim neki svoj fetiš
gotiv kad skembam pare u šopingu
gotivim kad imam pare pa mogu ovako da se kurrčim
gotivim kad uradim nešto sasvim kontra, antitežno, kada imam taj mini-osećaj sobođenja
i takooo
 
Poslednja izmena:
Obožavam:
- svoje loše navike u ishrani
- da čuvam i škrtarim novac ^^
- osećaj kada vidim da nečije oči cakle od mržnje ili besa prema meni
- osećaj kad nešto opako naučim i u potpunosti razumem
- da pijem vodu posle opranih zuba, dok jedem neku mentol bombonu ili ljutu žvaku
- kad me par sekundi nekog je*enog rifa dotaknu :)
- dugo da pišem
- hiperaktivnost, pripitost ili completely apatično-arogantno stanje
- žickanje u stomaku kad vidim da su neke osobe online na msn-u
- miris jesenjeg vazduha
- zagrljaje
- muške ruke i prste (na kojima bi po pravilu trebao da postoji neki prsten...)
- tok svesti
- da se hranim britanskim, sarkastičnim, satiričnim, morbidnim humorom
- duge razgovore sa par gotivnih osoba

Ke se nastavi.
Svaka ti dala za temu, sviđa me se.
 
volim miris tek isfenirane kose; njegov miris; miris ulice u jesen.
volim negovane ruke, nežne na dodir.
volim zvuk klavira.
volim poeziju...i duge šetnje, predveče, kad pada kiša ili kad je hladno.
volim more i ronjenje.
volim da čujem neku pesmu koja deluje na mene tako jako da odmah posle mogu sesti da pišem.
volim kad vidim nekoga koga nisam dugo i kad mi taj neko prepriča nešto naše zajedničko, zaboravljeno.
volim odlaske u dedinu kuću, i posle - ponoćno čitanje u hladnoj sobi.
volim tursku kafu s dve kašičice šećera.
volim jednu kafanu u skadarliji, specijalno.
volim šopena i onaj osećaj kad naučim nešto da sviram, makar samo dva reda.
volim kad se okupimo nas par i smejemo celu noć.
 
-kisu i miris kise, i miris tek pokosene trave
-kada dobra knjiga ima 16 nastavaka
-da gledam dokumentarne emisije na neku temu koja me zanima
-kada mi se sladoled odlomi u ustima pa mi se smrzne mozak
-duuuuugacke setnje bez cilja
-da leti provedem ceo dan u biblioteci koja ima klimu i automat sa slatkisima
-da isprobavam nova jela
-filmske veceri sa drugaricama
...to be continued kad se setim jos necega...:D
 
volim kad operem kosu, pa dobije na volumenu i ode u širinu
i ja volim zvuk klavira
volim kad vidim da ima neki dobar film na tv-u, pa skuvam kafu i ušuškam se u ćebe
volim da igram ConQuiztador sa jednom osobom
volim kad idem popodne u školu, pa tamo negde od četvrtog poludim načisto, krenem da se izmotavam i lupam nepovezane gluposti, a ljudi me gledaju kao da nisam normalna
volim kad završim roman, pa sklopim poslednju stranicu
volim da pustim heavy metal na telefonu i pojačam do daske, dok me uši ne zabole
volim da vidim ljude koje dugo nisam, i da ih zagrlim jaaaaaaaaaako, jako
volim kad mi ljudi s kojima se ne čujem često puste poruku da vide šta radim
volim da gledam stare slike
 
gotivim, mada me to i nervira, moj generalni neuredni ritam života i strvinarenje bez ikakvih obligacija
gotivim kad me bezrazložno uhvati erupcija dobrog raspoloženja u kombinaciji podećanjem na neke stare pesme praćena radosnom konzumacijom alkohola
gotivim kad mi sevi izrazita želja za namenskim odvaljivanjem, ludovanjem i sandalizovanjem do padanja u kafani
kad se napalim na neku pesmu pa je vrtim 15 dana 24h na suffle ili kako već
gotivim kad rovarim po frižideru u 4 AM
gotivim kad se dOOOObrOOO iserrem, onako masno i ujednačeno
gotivim kad 7 dana čitam iste novina dok sam na WC šolji
gotivim kad se sladostrasno prepuštam opsesivnom čitanju nekoliko dana bez pauze
gotivim kada filozofiram i izlvačim analize koje nikog ne zanimaju i pravim planove koje uglavnom neću realizovati
gotivim kad svi idu levo a ja pođem desno i kad me svi gledaju ko ludaka a meni prija
gotivim vrelu kadu
gotivim kada pruštim neki svoj fetiš
gotiv kad skembam pare u šopingu
gotivim kad imam pare pa mogu ovako da se kurrčim
gotivim kad uradim nešto sasvim kontra, antitežno, kada imam taj mini-osećaj sobođenja
i takooo

ovo boldovano :ok:
 
V:heart:lim:
*kada pred spavanje otvorim prozor, a spolja se cuje kako pada kisa
*onaj osecaj kada na moru otplivam daleko od obale, pa pomislim da je ajkula ispod mene, pa jurim nazad i ziva stignem na obalu xD
*da jedem Haribo bombone dok mi ne pozli od njih
*kada se toliko glasno smejem, da drugi moraju da me utisavaju
*da gledam Sam u kuci 1, 2 i 3 svake godine pred Novu godinu, pa opet pred Bozic
*kada se probudim i vidim da do zvona imam jos 10 minuta, to su najsladjih 10 minuta sna
***​
 
VOLIM:
- kada legnem u 22h i spavam do 10 i duze (ali retko kad imam priliku za to )
- da jedem burek u pekari sa ortakinjom, za vreme 1. casa u 1. smeni :D
- kad podjem u skolu, a zavrsim u nekom kaficu :)
- da citam svet kompijutera na casovima
- kada dnevno imam preko 1400 poseta na sajtu
- kada mi devojka zatrpa wall na fb-u sa nekim pesmama, stranicama i statusima ^_^
- osecaj kada sam polu pijan pa vodim 100% pijane ortake kuci xD
Ako se setim jos neceg napisacu :D
 
-kisu i miris kise, i miris tek pokosene trave
-kada dobra knjiga ima 16 nastavaka
-da gledam dokumentarne emisije na neku temu koja me zanima
-kada mi se sladoled odlomi u ustima pa mi se smrzne mozak
-duuuuugacke setnje bez cilja

To, to... :rumenko:

@tema

Volim kad odem kod drugara, kupim grickalica, pica, gledamo filmove i celu noc pricamo gluposti... :D
Volim ici u avanture, po sumi, oko reke, cisto da se osetim kao klinac, zivim... :P
Volim tusiranje toplom vodom, naravno... :lol:
Volim da se prisecam srecnih trenutak iz detinjstva, a ujedno to i mrzim...dvoumim se...
Volim, uvece, pred spavanje, staviti slusalice u usi, pustiti muziku i zamisljati da sam neki heroj ili tako nesto... :mrgreen:
Volim kada napolju grmi...volim i da gledam munje kako sevaju...volim da citam knjigu dok napolju pada kisa, i ona muzika kad se kisa sudara sa crepom...
Volim mrak...
Volim kiflice polivene susamom, unutra kackavalj i neko meso....sad to jedem... :rumenko:
Volim sestre, majku, prijatelje, deo rodbine...i tako... :mrgreen:

Mada ne znam da li je sve ovo u vezi sa temom... :think: :rumenko:
 

Back
Top