Quantcast

Mala pomoc

gost 254524

Iskusan
Poruka
5.974
Ovako, zadnjih godinu dana sam puno smrsala, jer sam bila dosta pod stresom

visoka sam 172 cm, a imam 49, 50 kila. Svasta sam pokusala i nikako ne mogu da se ugojim. Pocela sam da pijem beviplex jer otvara apetit, ali nisam primetila neko poboljsanje.

ima li neko neki savet?

inace mi je krvna slika u redu, sve smem da jedem...

Adriana Lima

Queen
Poruka
15.234
Jedi kaloricnu zdravu hranu..veoma je kaloricno kostunjavo voce, bademi, orasi, lesnici, indijski i brazilski orah... Od voca, to su npr. banane.

Nezdrava i mozda najkaloricnija namirnica koju obozavam - majonez...uzivaj i za mene;)

Mozes povecati fizicku aktivnost kako bi ti se otvorio apetit, a dobices i na misicnoj masi..
Uz tu fizicku aktivnost ide i pivski kvasac koji provereno goji, a i zdrav je!

Na kraju, trebalo bi da se posavetujes sa nutricionistom kako bi ti dao spisak namirnica i nekakav plan obroka...jedino on/ona ce te provereno ugojiti, sto je najbitnije, na zdrav nacin! Nista lakse nego ici u Mek svaki dan..i naravno, veoma je bitno da znas kad da se zaustavis:ok:

gost 254524

Iskusan
Poruka
5.974
pa ja i hocu da se zdravo ugojim, jer sam i inace pazila na liniju i vezbala (imam kuci ono cudo sto zovu nordisko skijanje i traku), ali ovo mi je sad premalo na moju visinu.

u meku i inace ne jedem, jer mi ne prija.
ovo za nutricionistu nije losa ideja :))) hvala

Slične teme

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.