Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da smo spojili forume "Košarka", "Fudbal", "Tenis" i "Ostali sportovi" u novi forum "Sport" koji se nalazi u kategoriji "Život".

mala kuhinja a puno posudja

Avetinja

Veoma poznat
Poruka
13.915
Moja mama poseduje čaša/tanjira/šerpi/escajga i ostalo za jednu srednju svadbu, oko 150 ljudi :lol:

To se kupovalo kad se brat ženio, pa se onda isto i iskoristilo za sestrinu udaju....

U kuhinji ima sigurno 30-40 šerpi :lol: Svih veličina oblika i boja :lol:

Draganessa

Obećava
Poruka
59
Ako imas zidnog prostora evo jednog resenja:

stock-photo-chrome-pots-pans-and-utensils-hanging-in-contemporary-apartment-kitchen-1842343.jpg

A moze i u kombinaciji sa policom:

stock-photo-hanging-pots-and-pans-1162127.jpg

Ikea ima jedan praktican drzac za poklopce koji moze da se okaci s unutrasnje strane vrata od kuhinjskog elementa:

post-potrack.jpg

H1N1

Ističe se
Poruka
2.111
Шерпе гурни у шпорет, виљушке и кашике у одвод од судопере, тањире и чаше у машину за судове, а остало баци у фрижидер и решен проблем

gost 114587

Elita
Poruka
23.662
Шерпе гурни у шпорет, виљушке и кашике у одвод од судопере, тањире и чаше у машину за судове, а остало баци у фрижидер и решен проблем

ja ipak mislim da je najbolje da koristi papirne tanjire i plastice viljuske i kasike. em nema pranja, em ima vise prostora jer posle svake upotrebe sve pobaca.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.