Mala crna haljina

kolege ostri kriticari izgleda da ljis ipak nece iznedriti novu Anabelu Basalo:lol: ....kako god raduju me vasi komentari :mrgreen: iako mozda neke od vas ova prica nije zavrtela mene jeste jer je moja i za mene ima posebno znacenje i tezinu :mrgreen:

moram da dodam dubinu i sirinu :heart:

A sta mislis da pocnes da snimas filmove slicne sadrzine,to bi nam definitivno vise privuklo paznju ;)
 
Tog dana joj se nije javio, stalno je bacala pogled na fon iscekujuci sms..svasta joj se muvalo po glavi...razmisljala je sta radi, gde je , sa kim je ...legla je i polako tonula u san razmisljajuci o njemu...probudio ju je zvuk alarma, uzela je fon i videla pisamce u cosku ekrana ..."stigao sam jutros rano, nisam hteo da te budim, javi mi se kad ustanes ...ljubim" ...osmehula se, srce joj je zakucalo brze...okrenula je telefon i cula je njegov glas, tog trenutka je pozelela da je tu i da moze da se privije uz njega i oseti njgove ruke svuda po sebi ... dogovorili su se da se vide uvece ....bila je jako uzbudjena i opet je ceo dan razmisljala o njemu o veceri koja ih ceka ... dosla je kuci i krenula da se sprema ... otvorila je ormar i pogled joj se zaustavio na njenoj omiljenoj maloj crnoj haljini, znala je da je pun pogodak i da ce najbolje istaci liniju njenog tela ....nekoliko kapi Chanela , crne sandale stikla osam i bila je spremna ...parkirala je ispred njegove zgrade i cimnula ga ...strcao je, preplanuo od sunca ...izgledao joj je bolje nego ikad ..spustio je usne na njene i ljubili su se nekoliko minuta...dok je vozila spustio je ruku na njene butine i lagano prelazio preko njih sa unutrasnje strane ...jedva se suzdrzavala da ne skrenu u neku zabacenu ulicu i ne zajase ga tu u autu ali su svesno i precutno odlagali ....izasla je iz auta i krenula prema lokalu ..isao je iza nje i gledao kako njise bokovima i tog trenutka je ukapirao da nema gacice jer je dobro znao kako se pomeraju njeni guzovi kada su slobodni ...okrenula se i pogledala ga ...njegov osmeh rekao joj je sve ...u lokalu sa prigusenim svetlima bilo je puno ljudi ...izabrali su sto u samom cosku ...ispijali su pice i smejali se ...izula se i njena bosa noga je krenula da ga je dodiruje ispod stola ...lagano je stigla do njegovog uda...osetila je kako je tvrd i lagano ga je mazila stopalom ...zelela ga je sve vise i vise ...i njena mala pickica je bila sve vlaznija i vlaznija ...prisla mu je i sela na njegovu butinu ...njegova ruka je ubrzo zavrsila ispod haljine i njegovi prsti su se vec igrali sa njenom mackicom i klicom i bili mokri od njenih sokica ....a njena ruka je lagano mazila njegov ud koji je opasno pretio da iskoci iz farmerki ...dodatno ih je palilo to sto niko oko njih nije provaljivao sta se desava ...bradavice su joj bile ukrucene i njena mackica je postala jako osetljiva na dodir ...mislila je da ce poludeti od zelje i vec je skoro osecala fizicku bol koliko je zelela da ga oseti u sebi ..vise im nista nije bilo vazno ..uzeo ju je za ruku i upitili su se ka zenskom wc...vec sledeceg trenutka bila je na kolenima i otkopcavala mu je farmerke ...uzela ga je u ruku bio je ogroman da skoro nije mogla da ga obuhvati, bio je prelep i pulsirao u njenoj ruci ..podigla je pogled ka njemu i spustila usne na njegov ud dok joj je on drzao kosu da joj ne pada po licu ..sisala ga je i gutala dok ga je bezobrazo gledala , palilo ju je da gleda kako on uziva ...lagano jezikom prelazila od korena ka njegovom glavicu, pa vrhom jezika preko njegovog glavica ...stezao ju je sve jace za kosu i nabijao na njega ..sledeceg trenutka ljubili su se strasno ...podigao je njenu haljinu skroz i spustio usne na njene grudi ..priguseno je jecala i ispustala uzdahe a svoje prste zarivala u njegovu kosu privlaceci ga jos vise grudima plaseci se da ga ne izgubi ..ruka ma je cvrsto stezao njenu guzu dok joj je i dalje grickao bradavice ...njeni sve jaci uzdasi su ga dovodili do ludila ...znao je sta zeli i pre nego sto je prosaputala ...daj mi ga ..zelim te u sebi ..zgrabio ju je svojim snaznim rukama i podigao ...nogama ga je obuhvatila oko struka ..i prodro je u nju jako i do kraja ..suzdrzavala se da ne vrisne grizla je usne i priguseno stenjala ...vrelina njegovog daha i sve brzi ritam disanja dok je prodirao sve jace i brze u nju dovodili su je do ludila ..izvijala se i pratila ritam ..osecala je kako je ispunjava celu i kako prodire u nju do ulaza u matericu ..nabija se u nju jako sve jace ..zivotinjski ...jecala je od zadovoljstva i zabijala nokte u njegova ledja ..osecao je kako je blizu i ne moze vise da izdrzi ...drhtavim glasom prosaputala je ..svrsi u mene, ispuni me ..i nakon jos nekoliko udaraca u njenu vrelu mackicu usledila je erupcija ...zaustavili su se u grcu obostranog uzitka ..obamrli i sa osecajem olaksanja ..spustio ju je lagano i ljubio po licu dok joj je prstima prolazio kroz kosu ..

svaka slicnost sa stvarnim likovima i dogadjajima je namerna:mrgreen:


nastavice se


И?

Је л` Миливоје на крају отишао код Станислава да му каже за трактор?
 
Ахаааа... Види, види, ко би рек`о.


Кажу да је Радојка носила малу црну хаљину, кад је завела Станислава у пласту сена.

jeste ..bila je lasteks.... i bas joj je nako fino cucala ..ko skrojena za nju ...Ma znas Radojku macka ..i dzak da stavi na sebe svima cure bale :lol:
 
jeste ..bila je lasteks.... i bas joj je nako fino cucala ..ko skrojena za nju ...Ma znas Radojku macka ..i dzak da stavi na sebe svima cure bale :lol:

Ма знам бре, иди бегај...

Станислав пошашавио скроз кад је видео малу црну хаљину на РадојкЕ. Кад је дошао кући, сав знојав, као да је ор`о сам `ектар њивЕ. Жена Станојка једва га врнула у живот.
 
Ма знам бре, иди бегај...

Станислав пошашавио скроз кад је видео малу црну хаљину на РадојкЕ. Кад је дошао кући, сав знојав, као да је ор`о сам `ектар њиве. Жена Станојка једва га врнула у живот.

jes ga vrnula svaka joj cast ...a zna mu ona svaki damar pa joj nije bilo tesko da ga vrne ... nego sto upropstise ono aljince u senu i danas dan mi zao
 
upotrijebio sam toni buzan brzo citanje i nije mi se nimalo svidjelo...

cute-girl.gif
 
jes ga vrnula svaka joj cast ...a zna mu ona svaki damar pa joj nije bilo tesko da ga vrne ... nego sto upropstise ono aljince u senu i danas dan mi zao

Ама, Станислав навалио ки свиња на масан џак.

Радојка јадна све пазила на `аљинЕ, да се не оштети, али овај није видео жену у `аљинЕ 30 година. И кад је спазио Радојку, оде и хаљина и танге (што је Радојка узела код Пере најлона) и све оде у пропаст.
 

Back
Top