Quantcast

maksimalna starost decka ?

Manifold

Ističe se
Poruka
2.609
Ја немам 16 већ 19 година, тако да може до неких 35.
Rekao bih ti nesto u Direktovom stilu, ali zaista ne umem da smisljam onako ogavne metafore i recenice. U svakom slucaju previse je. Razumem zenu od 30 da se zacopa u lika od 45, ali sta devojka od 19 godina ima da trazi sa likom od 35... Ti si jos klinka (manje-vise, narocito iz njegove perspektive), a on lik vec zreo za zenu i decu, zapravo mnogi vec i imaju decu u tim godinama.

asd221

Veoma poznat
Poruka
13.208
Нисам ја рекла да ми је то циљна група, питање је било максимална старост дечка и ја сам рекла која је, што не значи да само њих гледам, већ ако би се све поклопило била би с таквим.

Bratislav_90

Iskusan
Poruka
5.523
Rekao bih ti nesto u Direktovom stilu, ali zaista ne umem da smisljam onako ogavne metafore i recenice. U svakom slucaju previse je. Razumem zenu od 30 da se zacopa u lika od 45, ali sta devojka od 19 godina ima da trazi sa likom od 35... Ti si jos klinka (manje-vise, narocito iz njegove perspektive), a on lik vec zreo za zenu i decu, zapravo mnogi vec i imaju decu u tim godinama.
meh sve zavisi imas ljude od40 koji su zanimljiviji od mnogih sto imaju 15

Manifold

Ističe se
Poruka
2.609
Pa šta, ja bih rado poebo neku matoru od pedes' godina samo da nema one viseće sise
sve ostalo može
Aj ne seri? Mislim mogu da razumem kad kazes za klinke od 13-14 godine (bas i ne mogu, ali ajde bar je mlado), al matoru xD Da si rekao 35-40 godina razumeo bih te, jer i meni ne bi smetalo neku milfaru ili zenu koja dobro izgleda. Ali ovde se ipak radi o vezama, ne o seksu :D

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.