Quantcast

Македонски државни врх код васељенског патријарха: Проблем цркве решавати у разговору са СПЦ.

Da li postoji sihronizacija između Makedonije i Crne Gore u potiskivanju Srpske Crkve?

• Da.

glasova: 2 66,7%
  • Ne.

glasova: 1 33,3%
  • Nešto što ću napisati u komentaru u temi.

glasova: 0 0,0%
  • Sinhronizacija ili usklađenost ne sihronizacija.

glasova: 0 0,0%

• Ukupno glasova
    3

sumnjivo lice

Buduća legenda
Poruka
37.398
korak ka priznanju MPC

ja sam naravno da imaju autokefaliju , njima znaci duhovno , ovako se ipak unosi nemir u pravoslavce.

zasto beogradjanina briga dal se onaj u strugi oseca makedoncem ili srbinom.
moze da se oseca kako hoce,a moze i da koristi Old Spice da se ne oseca.Kako god da se oseca, uvek moze da zasuce rukave i pocne da gradi bogomolje MPC

Srboskizborim

Veoma poznat
Poruka
10.581

Mstislav

Buduća legenda
Poruka
30.994
a Koca je pa kao bitna faca i bitno je od koga ga je podilazila jeza? Koca je luzer sa velikim L na celu,sve u sta je verovao raspalo mu se pred ocima.Luzer

Vidimo ko je luzer pa stalno kmeci na uzetu imovinu deka spekulanata i postreljane saradnike okupatora.

sumnjivo lice

Buduća legenda
Poruka
37.398
Mislio sam na njegovo " povlačenje" 1992 godine
ne zanima me sta si mislio sa obzirom da vidis da imas pozitivan stav prema vasem drugu Koci.Drug ( vas) Koca je saucestvovao u izgradnji NDH2.Naime,SR Hrvatska je dobila bolje granice nego nekadasnja NDH,pripojila je citavu Istru Primorje i Dalmaciju i prosla bez bilo kakvih posledica za genocid nad Srbima.
Dakle,dok su nacionalisti i monarhisti bili prinudjeni da napuste nekadasnju Jugoslaviju sklanjajuci se pred terorom pobednika Koce,taj vas isti drug je sa ostatkom vesele druzine marljivo radio na buducem gradjanskom ratu ne cineci nista da ga spreci.Mozda je tvoj drug imao dobre namere,ali "put do pakla poplocan je dobrim namerama",tako da mu je mesto bas tamo skupa sa ostalim drugovima

sumnjivo lice

Buduća legenda
Poruka
37.398

Dekston

Domaćin
Poruka
4.811
Još par godina Vaseljenska patrijaršija ode u istoriju. Kada umre Bartolomej,mogu ključ u bravu staviti. Pravoslavnih vjernik u Turskoj oko 2000,mahom starije životne dobi. U budućnosti će se pitati za sve Ruski patrijarh. Ruska pravoslavna crkva je najbrojnija i finansijski najmoćnija.

Straks92

Legenda
Moderator
Poruka
55.126
Još par godina Vaseljenska patrijaršija ode u istoriju. Kada umre Bartolomej,mogu ključ u bravu staviti. Pravoslavnih vjernik u Turskoj oko 2000,mahom starije životne dobi. U budućnosti će se pitati za sve Ruski patrijarh. Ruska pravoslavna crkva je najbrojnija i finansijski najmoćnija.
Šteta što nisu postali glavni kada se formirala Ukrajinska pravoslavna crkva. :mrgreen:

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.