Quantcast

Македонија у хаосу искориштена и остављена од Европске уније!

Poruka
3.208
Комунисткиња зборат паметно. Њама пари од Европската Унија.

Они нам обећат дека ке нам пошаљу пари и респиратори, али њама ништо.

Макрон нас опет зајебаја. Така смо променили име и опет нас Макрон зајебаја.

Сега веруваме само во Србија!!
Комунистите зборуваат паметно. Пари од џама од Европската унија.

Тие ветуваат дека ќе ни испратат пари и респиратори, но ништо за нив.

Макрон повторно не заебава. Така го сменивме името и Макрон повторно не заебава.

Сега веруваме само во Србија !!
 
Poruka
3.208
Шибтари долазе масовно међу Македонците и гласно прдат и кијат и кашљат во наш правац. Браћа помагајте сви ће да погинемо у воду. Македонија је пред изумирање. Пошаљите едно респираторче, ви имате доста, а ми немаме слаби смо сас респиратори.

Чули смо по свет да сте јаки са респиратори, зато нам дајте едно или двајца респиратори јер ми баш немаме танки смо.
Шибтарите масовно доаѓаат меѓу Македонците и гласно прдат и киваат и кашлаат во наша насока. Браќа, помогнете ни на сите, ќе умреме во водата. Македонија е пред истребување. Испратете еден респиратор, имате доволно, а ние немаме слаби респиратори.

Слушнавме низ целиот свет дека сте силни со апарати за дишење, затоа дајте ни еден или два респиратори затоа што навистина немаме тенки.
 

Top
  Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.