Makedonija ima pravo na ime kakvo hoće

Оки, боље немој да почињеш да *ењаш и на овој теми.

Још једна фотка да видимо докле иде ваша небулозност:

image001.jpg

Молим те прокоментариши нам мало Белу Кулу на новчаници БЈРМ?

Држава која не може да каже ни како се зове не треба ни да постоји. Колико су способни да буду самостални знао сам још оног тренутка када су се одвојили од СФРЈ. Сами су изабрали пут и нека носе свој крст до краја. Зашто се буне против поступака Грчке? Забрањују рад СПЦ и још сад треба да их помажемо!? Знам да ово што причам није демократски али ни оно што они раде СПЦ исто тако није. Господо, изаберите коме ћете да се приклоните. Видите са ким ће вам бити најбоље. Са Грцима не можете, са Албанцима исто, са нама сте пробали па нисте могли. Пробајте са Бугарима, њима сте најближи по језику.

Држава која не може да каже ни како се зове не треба ни да постоји. Колико су способни да буду самостални знао сам још оног тренутка када су се одвојили од СФРЈ. Сами су изабрали пут и нека носе свој крст до краја. Зашто се буне против поступака Грчке? Забрањују рад СПЦ и још сад треба да их помажемо!? Знам да ово што причам није демократски али ни оно што они раде СПЦ исто тако није. Господо, изаберите коме ћете да се приклоните. Видите са ким ће вам бити најбоље. Са Грцима не можете, са Албанцима исто, са нама сте пробали па нисте могли. Пробајте са Бугарима, њима сте најближи по језику.

Mi smo iste vere, neces da udjes u Crkvu zato sto je Makedonska? to je apsurdno.

Svi nasi susedi imaju teritojalne pretenzije prema nasoj zemlji,i svi nas svojataju za njihove, i kako sa tim susedima da imas dobre odnose?

Mi smo iste vere, neces da udjes u Crkvu zato sto je Makedonska? to je apsurdno.

Svi nasi susedi imaju teritojalne pretenzije prema nasoj zemlji,i svi nas svojataju za njihove, i kako sa tim susedima da imas dobre odnose?

Mozda covek nece u crkvu,jer to nije crkva,vec sekta. To nema veze sa objektom nego sa obredom koji se tu obavlja, a on je bez milosti Bozije i izvan vere vec dugi niz godina.

Бате, сви смо исте вере, и то , уопште није тема, исте вере су и Грците.

Шо се тиче МПЦ, она је самопроглашена, и васељенска патријаршија ће да јој да аутокефалност за тачно 946 година, што исто није моја брига.

Моја брига је следеће : твоја држава је признала државу Косово, не знам да ли је ти признајеш, али ако не признајеш, онда си у сукобу са уставом и законима твоје државе.
Али не можеш да кажеш да Србија има територијалне претензије према твојој држави јер то не одговара истини. Људи у Србији само напомињу да је Скопље било престоница Србије, и да је територија те нове државе, створене 1945. директно отргнута из територије Србије, што је, вероватно, познато у историјском смислу, и теби..

Ovo se odnosi na sve pametne patriotske komentare ovde, a tebi sam odgovorio jer si spomenuo NATO i 1999. I sve dok budemo razmisljali poput dece i padali na slatke reci "brace" Grka, Rusa i Kineza, uvek cemo biti u ....ovome u cemu smo. Imali smo puno brace u pre Grka, sa kojima vise ne mozemo ni da se gledamo. A nazalost su svi oko nas to shvatili...

Paljene su sprske kuce i crkve, ubijana srpska deca i Srbiji su otimali teritoriju a ne Grckoj, oni su u EU ne brinu i mogu da nam daju snaznu moralnu podrsku.

Njih kao i nas uostalom, podrzavaju sve neki bivsi, moguci, anonimni, pijani, neupuceni itd.
A i dosadili su brate sa imenom evo vec 20 godina. Kad ih neko pomene znamo da je u vezi imena.
Desava li se tamo ista drugo osim tog spora sa Grckom i malo one frke oko Tetova sa Albancima pre nekoliko godina?
Дешава се пуно тога.И далје ко год дошо на власт напуни џепове и оде.И далје смо разбацани новцем ко да смо Швајцарија,и далје идемо у Грчку на одмор ко проблем са именом да не посттои,и далје наши политичари се понашају као да су бога ухватили ...ма знаш где мало сам одлепио,трошимо буџетских 10 000 000еура западнонемачких разуме се само за мобилке(наши функционери разбирасе)А ми?Ми чемо се и далје овде расправлјати и исправлјачемо криве краставице вреџајучи се и сваџати.То је то мора тако па ми смо Македонци и наш антички менталитет и понос неда да менјамо име ради једну Геј-државу или једну WC-државу а најново и због једну шќип-државу.

Jao muka mi je od vas Grkoljubaca i Rusofila. Upravo ti sto su nam "prijatelji" zbog njih se i nadjemo u ****. Kad se samo setim '99 kada su zvali Jeljcina da nam pomogne...strah me obuzme.

A Grci su se pokazali kao prava braca kad su nam davali moralnu podrsku umesto da stave veto...
Ako su mogli da zaustave ulazak MK u NATO sto nisu i 99 stopirali bombardovanje Srbije? Boli njih palac za nas
Нису могли да стопирају јер индиректно су и они учествовали у бомбардованју.А за моралну подршку,па нас боли раме од та морална подршка.Ко стигне нас тапша по рамену.

Нису могли да стопирају јер индиректно су и они учествовали у бомбардованју.А за моралну подршку,па нас боли раме од та морална подршка.Ко стигне нас тапша по рамену.
Па јесте, Бате, само је Србија могла да гради и Скопље и Црну Гору, остали милују, па кад навуку..........

Па јесте, Бате, само је Србија могла да гради и Скопље и Црну Гору, остали милују, па кад навуку..........

А тебе нешто као боли?Признанје Косова?Мислим да знаш ко у Македонију одобрава то признанје.И око градбе Скоплја.Не разумем како је Србија градила Скопље.Знам да сте саградили Приштину.права метропола али Скопље?Ко зна.

А тебе нешто као боли?Признанје Косова?Мислим да знаш ко у Македонију одобрава то признанје.И око градбе Скоплја.Не разумем како је Србија градила Скопље.Знам да сте саградили Приштину.права метропола али Скопље?Ко зна.

Змам Бате, и зато ме боли, према резултатима избора који су довели на власт владајућу гарнитуру Македонски народ је признао државу Косово са више од 51%, то ти је проста рачуница.

Друго, нећу да ти замерим што не знаш да је у Скопљу био велики земљотрес који се санирао, а Скопље изградило тако да држава, то јест СР Македонија није узела ни један кредит..... Градили смо ми и Бања Луку, то тамо није заборављено......

Змам Бате, и зато ме боли, према резултатима избора који су довели на власт владајућу гарнитуру Македонски народ је признао државу Косово са више од 51%, то ти је проста рачуница.

Друго, нећу да ти замерим што не знаш да је у Скопљу био велики земљотрес који се санирао, а Скопље изградило тако да држава, то јест СР Македонија није узела ни један кредит..... Градили смо ми и Бања Луку, то тамо није заборављено......

Види Бато то што је урадила владајуча гарнитура нема везе са изборима.У програму партија није било признанје Косова.Тако да ако судиш по томе онда имаш грешку.А за Скопље истина је треба помочи пријателју кад је најтеже.Помоч Србије не сме се заборавити али да не претерујемо и да се понашамо као "Србија је све изградила"јер у изграднју Скопља је учествовала и цела меџународна заједница.И ово ти је погрешно размишлјанје јер крајем другог св.рата на Сремском фронту су учествовали и Македонци и сад ми да тврдимо како смо ослободили Србију?.Ц ц ц ц ....

.А за Скопље истина је треба помочи пријателју кад је најтеже.Помоч Србије не сме се заборавити али да не претерујемо и да се понашамо као "Србија је све изградила"јер у изграднју Скопља је учествовала и цела меџународна заједница.

Не, Србија није тада помагала пријатељима него браћи... Да су били пријатељи у питању, мислим да би било тапшање по рамену... и понеки кредит..... па ангажовање фирми по УГОВОРУ, итд...
Србија је и 11. година издвајала самодопринос за Црну Гору, ни они се не сећају, еј *******, сваког месеца 1% плате, по глави запосленог становника :mazi:..
а то за међународну заједницу можеш да причаш неком ко не зна, немој мени.....

Не, Србија није тада помагала пријатељима него браћи... Да су били пријатељи у питању, мислим да би било тапшање по рамену... и понеки кредит..... па ангажовање фирми по УГОВОРУ, итд...
Србија је и 11. година издвајала самодопринос за Црну Гору, ни они се не сећају, еј *******, сваког месеца 1% плате, по глави запосленог становника :mazi:..
а то за међународну заједницу можеш да причаш неком ко не зна, немој мени.....

Ето опет исто.У бившој СФРЈ свако је по нешто издвајао за некога такво је било време.И нормално је да очекујеш помоч од онај ским живиш.Не дај боже и сад да се деси нешто слично и сад би било исто без разлике дали се ми лјутимо због ово или оно.

Не дај боже и сад да се деси нешто слично и сад би било исто без разлике дали се ми лјутимо због ово или оно.

Е, ту си се гадно зајебо. Нема више. Сад нека вам дају Амери, они су издашни........
Нико се не љути... ја сам био разочаран, а сад већ:

Не знам што је вама сметала СПЦ кад смо исте вјере па сте се одлучили да правите своју цркву? Е, то је апсурд! И тада сте слушали суфлере са стране, а не нас. Сада тражите разумијевање. О томе сте морали раније да мислите.
Схватам ја тебе и знам да вам није лако (лако је на сиротињи шиљити неку ствар) али само хоћу да кажем да сте свој пут сами изабрали, а све ово што вам се дешава је било врло предвидљиво. Сам пао, сам се убио! Врло брзо ћете опет морати да бирате па мало мућните главом!

Back