Quantcast

Majusni Bata i Seka

kamenicvet

Iskusan
Poruka
5.433
Dva majusna steneta pod hitno traze dom,ocisceni su od parazita vrlo veseli i zivahni. Trenutno su na Banjici ali je veliki problem njihov smestaj,nisu bezbedni, jer je gust saobracaj a oni su radoznali. Nauceni su vec na granulice,jako su zaigrani i mili.Kontakt telefon:065/531-54-60. Ako bude potrebno moze se organizovati prevoz i ucestvovati novcano za vakcinaciju.

bataiseka2.jpg

kamenicvet

Iskusan
Poruka
5.433
Na zalost nisu jos uvek,a tako su slatki, zdravi, veseli, druzeljubivi...:(
Ja sutra navece putujem na 4 dana, nasla sam nekog da im donosi hranu za to vreme ,iskreno se nadam da ce biti sve uredu sa njima za to vreme.:(

Evo kako su lepo porasli a dlaka im je postala sjajna i bas fina.

bataiseka1.jpg

Poslednja izmena:

klaricak

Početnik
Poruka
7
Dva majusna steneta pod hitno traze dom,ocisceni su od parazita vrlo veseli i zivahni. Trenutno su na Banjici ali je veliki problem njihov smestaj,nisu bezbedni, jer je gust saobracaj a oni su radoznali. Nauceni su vec na granulice,jako su zaigrani i mili.Kontakt telefon:065/531-54-60. Ako bude potrebno moze se organizovati prevoz i ucestvovati novcano za vakcinaciju.

Jako sam zainteresovana za zenkicu!!!U slucaju da se nalaze na ulici i da nisu udomljeni,da li mozete da mi kazete adresu da odem da ih vidim??Koliko su sada otprilike stari??

greba

Elita
Poruka
23.658
Nije mi baš jasno...u prvoj rečenici nudiš štence a u zadnjij tražiš iste.....
obzirom da je @klaricak napisala svoj prvi post,kontam da je copy/paste ponudu za kuce iz teme...i da je zainteresovana za zenku iz ove teme

p.s.samo mi nikad nije jasno ako vec ima telefon postavljaca,zasto ne pozove pa pita sve sto je zanima.

drzim palceve da kuca bude udomljena :heart:

kamenicvet

Iskusan
Poruka
5.433
klaricak ,stari su oko 4meseca,nisu udomljeni,vakcinisani su i revakcinisani,telefon mi nije radio,sada ponovo radi,javi mi se sms-om,jednostavnije je tako,posto kuce nisu non-stop na jednom mestu,vec su dovoljno porasle a i jako su radoznale pa odlaze u istrazivanja po okolini. Sinoc je samo bata dosao na mesto za spavanje i hranjenje,seku nismo mogli da nadjemo,tek jutros sam uspela da je nadjem posto sam cula odakle cvili,bila je upala u neku rupu metar visoku,ne shvatam ljude koji mogu tako nesto da iskopaju i ostave,srecom nepovredjena je.:D

Poslednja izmena:

kamenicvet

Iskusan
Poruka
5.433
Devojcica zasad udomljena,nadamo se da se nece predomisliti i da ce njen divan karakter osvojiti sve ukucane.:konfete:
Na zalost bata je danas imao susret sa automobilom,nadamo se da nisu neke opasne povrede,veterinar mu je dao antibiotik,nesto protiv soka... i cini mu se da nema preloma,ali znacemo sutra vise nakon snimka.:sad2:

kamenicvet

Iskusan
Poruka
5.433
Zasad su dobro klaricak,mada nisu bezbedne,bata je malo i stradao od auta. Nemaju nikog da ih pazi pa lunjaju po kraju,a premali su da bi znali sta je opasnost,nazalost nemamo ni privremen smestaj sa ogradjenim prostorom da ih bar zastitimo od automobila.z:(
Ne trebas mi se izvinjavati nije tvoja krivica,ti ne zivis samostalno i ne mozes odlucivati sama,nisam ljuta na tebe niti si me iscimala,nije mi zao da se potrudim oko njih. z:poz:

kamenicvet

Iskusan
Poruka
5.433
Klaricak,nema vise malene,juce ujutru je nestala,izgleda da je neko od komsija odveo negde,posto je bilo prituzbi da im smeta,jer je bila jako drustvena pa je ulazila u par dvorista da se igra sa decom. :( Nadam se samo da je nisu ostavili na nekom putu gde ce samo da nastrada.
Bata je kod svog novog vlasnika,nadam se da ce bar on biti srecan.

kamenicvet

Iskusan
Poruka
5.433
Kuca se vratila pre pola sata,malo izgladnela ali ok.:klap:
Sad joj je zaista hitno udomljenje,ili makar bezbedan smestaj,ja bih vrlo rado donirala hranu, ko zna da li ce uspeti vise da se vrati ako je opet negde proteraju. :(

kamenicvet

Iskusan
Poruka
5.433
Hvala Klaricak,bice i sterilisana danas sam je odvela,i jako bih volela da nadje dobar dom,kuca je neverovatno dobra, umiljata,sa svima se slaze cak ni na mace ne laje,mene svakim danom sve vise odusevljava kako ima dobru narav. :)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.