Majkl Jang, novi ambasador Amerike u Srbiji?

1000045979.jpg
 
Lik je velika njuška. Bio je uključen u pregovore oko ponovnog ujedinjenja Nemačke, kao i u osnivanje Svetske trgovinske organizacije.
Треба све те велике играче који су ботовским за Хамас у Босни, послати у Израел да се друже у Гази са својим пријатељима
 
Треба све те велике играче који су ботовским за Хамас у Босни, послати у Израел да се друже у Гази са својим пријатељима
Pa nije on bio uključen u tu priču s iranskim oružijem, on je bio u komisiji koja je istraživala tu muljažu.
On, kao republikanac nije imao udela u odlukama Klintonove administracije.
Inače, evo poseban info za tebe, kao nezvaničnom forumskom moderatoru za verska pitanja:
lik je mormon. Mislim da do sad nismo imali 'meričkog ambasadora od te fele.
 
Pa nije on bio uključen u tu priču s iranskim oružijem, on je bio u komisiji koja je istraživala tu muljažu.
On, kao republikanac nije imao udela u odlukama Klintonove administracije.
Inače, evo poseban info za tebe, kao nezvaničnom forumskom moderatoru za verska pitanja:
lik je mormon. Mislim da do sad nismo imali 'meričkog ambasadora od te fele.
Хвала на појашњењу Бураз...
 

Back
Top