Majke i snajke

ForgiveB

Početnik
Poruka
9
Pozdrav, drugari. Imam jednu nedoumicu u vezi odnosa sa svekrvom, sa kojom zivim u istom dvorištu. 7 godina sam u braku, deca su mi mala i cesto su te nesuglasice nastajale oko odgaja ja dece. Naime, kada bih savet poslusala sve je u redu, a kada bih postupila,, po svom,, ili se ljutila ili prebacivala. Trenutno je ljuta na mene jako, ali sam pre toga,, trpela,, i trpela raznorazne bocka ja, sugestije i tome slicno. Smatram da sam i sama kriva jer nisam na vreme postavila granice i uvek sam pokusavala da imamo normalan odnos zarad mira, ali sada se osecam kao kuce koje kada je neposlusno biva kaznjene. Cak se ja javljam a ona jedva, okrene glavu ili se jedva javi... Molim vas za neki savet... U stanju sam i da se izvinim ako ima za sta pa da vidim kako ce dalje.
 
Pozdrav, drugari. Imam jednu nedoumicu u vezi odnosa sa svekrvom, sa kojom zivim u istom dvorištu. 7 godina sam u braku, deca su mi mala i cesto su te nesuglasice nastajale oko odgaja ja dece. Naime, kada bih savet poslusala sve je u redu, a kada bih postupila,, po svom,, ili se ljutila ili prebacivala. Trenutno je ljuta na mene jako, ali sam pre toga,, trpela,, i trpela raznorazne bocka ja, sugestije i tome slicno. Smatram da sam i sama kriva jer nisam na vreme postavila granice i uvek sam pokusavala da imamo normalan odnos zarad mira, ali sada se osecam kao kuce koje kada je neposlusno biva kaznjene. Cak se ja javljam a ona jedva, okrene glavu ili se jedva javi... Molim vas za neki savet... U stanju sam i da se izvinim ako ima za sta pa da vidim kako ce dalje.
Coveka za ruku i da joj odrzite bukvicu
 
Bila je nekad ovde divna tema o svekrvama, mnogo se pisalo sad smo mi koje smo tamo pisale većinom svekrve ili blizu toga . Potraži je, mnogo ćeš odgovara naći.
Hocu, hvala vam, ja samo trazim savet, razumevanje... Ni sebe ne dizem u nebesa imamo svi mane, niti pljujem nekoga. Smatram da je normalno reci nekom sta ti smeta i ako je tom nekom to nebitno ipak je lepo da se postuje.
 
Ja te potpuno razumijem. Jedini način je da se sama izboriš za sebe. Drugi ne postoji. Možda ona na jedno uvo udje na drugo izadje može da se primjeni i da ne pridaješ tome preveliku važnost.
 
Slazem se, ali se desi cesto da se u startu pogotovo u takvim,, specificnim,, situacijama ljudi malo izgube i dopuste nesto sto teoretski ne bi nikada, precute nesto jednom, dva puta zbog mira i treci ako se oglasis ispadne da se neko naljuti ili posvadja. Ja sam dovela odnos do komunikacije kakva mi odgovara i ubuduće cu itekako da se distanciram od toga da,, zavisim,, od pomoci cuvanja dece, rucka i tome sl. Nazalost posle nekoliko godina ti je dosta vise svega i bas me i briga vise da li se neko ljuti. Ruzno jeste da ne pricas sa nekim, jedino to bih da izbegnem, a neka uska komunikacija je ok.
 
Pozdrav, drugari. Imam jednu nedoumicu u vezi odnosa sa svekrvom, sa kojom zivim u istom dvorištu. 7 godina sam u braku, deca su mi mala i cesto su te nesuglasice nastajale oko odgaja ja dece. Naime, kada bih savet poslusala sve je u redu, a kada bih postupila,, po svom,, ili se ljutila ili prebacivala. Trenutno je ljuta na mene jako, ali sam pre toga,, trpela,, i trpela raznorazne bocka ja, sugestije i tome slicno. Smatram da sam i sama kriva jer nisam na vreme postavila granice i uvek sam pokusavala da imamo normalan odnos zarad mira, ali sada se osecam kao kuce koje kada je neposlusno biva kaznjene. Cak se ja javljam a ona jedva, okrene glavu ili se jedva javi... Molim vas za neki savet... U stanju sam i da se izvinim ako ima za sta pa da vidim kako ce dalje.
Nzm, stvarno,...ja bih je verovatno odrobijala, tako da sam sa svekrvom i majkom na bezbednoj razdaljini! 😁
Za slučaj da se "trpaju", tamo gde im nije mesto.
Kad si već tamo, trpi dok možeš ili moraš!
 
Hahaha, ma kazem vam drzim sada svoj stav, neka Ispadam,, losa,, prija mi ta uloga trenutno, Kazes NE nekim stvarima opasuljus se i dovidjenja, muz je dosta drzao stranu mami, ali i za to me bas briga vise, nekako kada se promenis zaista se stvari oko tebe pocnu menjati ??????

Nzm, stvarno,...ja bih je verovatno odrobijala, tako da sam sa svekrvom i majkom na bezbednoj razdaljini! ?
Za slučaj da se "trpaju", tamo gde im nije mesto.
Kad si već tamo, trpi dok možeš ili moraš!
Mnoge bi je na mom mestu odrobinale koliko se,, trpala,, ????
 

Back
Top