Majka vukla dete na povocu

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
333.571
Snimak koji se pojavio na Tik Toku izazvao je citavu raspravu .

Povodci za bebe se mogu pričvrstiti oko zgloba ili za dečiji ranac, a ideja je da se spreči da dete luta ili da se izgubi.
Upotreba povodaca za decu je kontroverzna tema, jedni im se oštro protive, dok su drugi za njihovu upotrebu.

Na snimku se vidi da majka vuce po podu dete koje nece da hoda..

Štra biste vi uradili u ovakvoj situaciji ?

Deca znaju da histerišu ali meni nije u redu ovo sto je majka uradila.
Trebala je da urazumi dete ili da ga uzme u narucje , a ne da ga vuce po podu aerodroma

Šta vi mislite ?
 
Baš sam juče izveo sina po prvi put u šetnju a da to nije park, dečja igraonica ili slično sigurno mesto, već na ulicu i šoping centar sa puno ljudi. Ima 21 mesec, dakle nepune 2 godine. Obožava da hoda, da trči, da istražuje što je i prirodno ali nije svestan opasnosti, pre svega pored puta od automobila ili pada sa stepenica ili neke visoke ivice. Kada god bi se približio ivici uhvatio bih ga za ruku ali bi on žestoko protestvovao, hoće slobodu i da sam hoda i to ti je. Plače, vrišti, otima se.
Morao sam na kraju da ga i podignem i tako nosim, pored protivljenja. Sve je na strpljenju, malo po malo, dan po dan i naučiće.

Neki roditelji jednostavno nemaju strpljenja i vucaraju decu kao da su životinje i sve rade na silu.
 
Da je šalu vrag već odneo govori činjenica da je moj zet taj povodac pominjao pre nekoliko meseci kao dobru stvar, a da je bio bar još neko ko će da ga dodatno ohrabri, on bi ga i kupio!
simon cowell facepalm GIF

Ne znam da li je smešno, tužno ili stvarno praktično, ali mi definitivno ne izgleda humano.
Povodac je povodac i treba da je rezervisan za životinje.

Čula sam mnogo puta da su još davno ljudi na selima svoju suviše nemirnu decu vezivali za drvo i mislila kako je to neverovatno, ali eto, nije povodac za decu potpuno originalna ideja, ima svoje preteče.
 
Snimak koji se pojavio na Tik Toku izazvao je citavu raspravu .

Povodci za bebe se mogu pričvrstiti oko zgloba ili za dečiji ranac, a ideja je da se spreči da dete luta ili da se izgubi.
Upotreba povodaca za decu je kontroverzna tema, jedni im se oštro protive, dok su drugi za njihovu upotrebu.

Na snimku se vidi da majka vuce po podu dete koje nece da hoda..

Štra biste vi uradili u ovakvoj situaciji ?

Deca znaju da histerišu ali meni nije u redu ovo sto je majka uradila.
Trebala je da urazumi dete ili da ga uzme u narucje , a ne da ga vuce po podu aerodroma

Šta vi mislite ?
Tako ja kad treba iz Bangkoka se vratiti :mrgreen:...... mislim kao ovo bebče :rumenko:
 
Snimak koji se pojavio na Tik Toku izazvao je citavu raspravu .

Povodci za bebe se mogu pričvrstiti oko zgloba ili za dečiji ranac, a ideja je da se spreči da dete luta ili da se izgubi.
Upotreba povodaca za decu je kontroverzna tema, jedni im se oštro protive, dok su drugi za njihovu upotrebu.

Na snimku se vidi da majka vuce po podu dete koje nece da hoda..

Štra biste vi uradili u ovakvoj situaciji ?

Deca znaju da histerišu ali meni nije u redu ovo sto je majka uradila.
Trebala je da urazumi dete ili da ga uzme u narucje , a ne da ga vuce po podu aerodroma

Šta vi mislite ?
Mislimo da je glupost nemerljiva, taman pomislis nema glupljih kad ono iskoci gluplje....mozda ne moze da je nosi, ali ima kolica za prtljag da utovari dete...
 
ja ovako vidjam redovno kod mene...

gettyimages-1139892228.jpg


e sad, u pocetku covjek ne moze da povjeruju, protivi se i sve ostalo...s vremenom se naviknes...pa ajd kad je na zapadu bila moderno imati zivotinje u velikim gradovima, dopustiti po stanovima da zive, spavaju u krevetu takodje nas narod je bio negativan...a danas po bg da ne pricamo koliko vlasnika ima...znacu u pocetku je bio sok, kasnije narod prihvatio..tako je isto i sa ovim..
 

Back
Top