Majka učenika prebila nastavnicu biologije

Ne znam nijedan takav sistem. To je partizanska mitologija, drug Učo sa šmajserom. Učenjačka društva su slaba u ratovanju i plen za snažnije nacije.
Spartansko obrazovanje, poznato i kao agoge, bio je rigorozan i militaristički program obuke namenjen oblikovanju spartanskih dečaka u disciplinovane i vešte ratnike.

1718381697910.png

Napisah pre par dana na drugoj temi, pa da ponovim: Srbija je školski primer zemlje zrele za jednu dobronamernu vojnu diktaturu kojoj bi glavni cilj bio da Srbe nauči da govore ''Dobar dan. Izvolite. Hvala. Molim''. Posle nekoliko decenija takvog drila mogla bi da se uvede klasična pravna država sa demokratskim sistemom.
Ovo ja za Hrvatsku govorim non stop.
Balkan je najplodnije moguće tlo za benevolentnog, poluautokratskog, sekularnog prosvjetitelja kao što je bio Tito.

Nasilje nad nastavnicima po školama prevazilazi zdrav razum a još više da država niša konkretno i efikasno nije preduzela za ovakva dešavanja i vršnjacka nasilja

Ova recenica mi je zapela za oko "Tek tada je nastavnica uspela da se otrgne, jurila je do policajca, ali on nije bio tu."
Gde su ti školski policajci koji treba da cuvaju školu, ucenike a i njihove nastavnike
Dobro, ako je jurila do policajca, dobro je. Nije ozbiljno povređena, kako
Blic kaže.
Ozbiljno povređeni ne mrdaju.

A ne znam šta je tim ljudima. Dvojka ili trojka, razlike nema. Dete ti je glupo,
verovatno na tebe i ćuti. :confused:

Ovo ja za Hrvatsku govorim non stop.
Balkan je najplodnije moguće tlo za benevolentnog, poluautokratskog, sekularnog prosvjetitelja kao što je bio Tito.
Plus, da se dozvoli određenom procentu stanovništva da poseduje i nosi vatreno oružje. Ljudima sa stabilnim karijerama i jasnim ciljevima u životu, sa porodicama i bez krivičnog dosijea, psihički zdravim. Da vidiš kako bi se bagra smirila i bila manja od makovog zrna.

Pre neku nedelju neka trojica tukli starca u sred grada. Kažu novinari, bilo puno svedoka ali niko nije hteo da mu pritekne u pomoć. Pa naravno da nije. Šta treba, da i taj dobije batine? Ovako, opališ jedan metak u vazduh i kažeš im da sledeći ide u meso ako nastave. Ne nazivaju Ameri džaba svoje pištolje peacemaker-i.

Poslednja izmena:
Da nije preimenovana, ovo se nikada ne bi dogodilo.
Bravar iselio, satsnizam uselio.
@PA8, što ti kažeš na ovo?
A njen tatko ima puno love.
I gradi neke zgrade po Beogradu.
Na kraju balade profesorka postaje tehnološki višak,ili je šalju u privremenu penziju .
I verovatno menja adresu
A dete dobija 3.
To će biti na kraju price

Dobro, ako je jurila do policajca, dobro je. Nije ozbiljno povređena, kako
Blic kaže.
Ozbiljno povređeni ne mrdaju.

A ne znam šta je tim ljudima. Dvojka ili trojka, razlike nema. Dete ti je glupo,
verovatno na tebe i ćuti. :confused:
Ozbiljna povreda može biti i polomljeno rebro a sa njim možeš da potrčiš. U trenutku kada si u šoku i strahu za svoj život i sa polomljenim nogama pokušavaš da bežiš :(

Back