Majka Srbija

дакле закључак

ја верујем да смо требали јебати матер бошњоцима што су убили онај брачни пар, али не и да убијамо цивиле, тако смо гори од њих

иначе поставих ту слику само да бих зајебавао дарт вејдера и све кој још кукају а не раде ништа, пуче ми кита за мује
 
дакле пичкица која је направила тему арлауче са познатим српским менталитетом жртве да ударају на јадну мајку србију и звучи више као мој стриц кој верује у древно винчанско царство него као искрен српски патриота кој разуме тешкоће кроз које пролазимо
zavaricu ti samar, kad te vec otac nije naucio
da postujes strica
 
Srbija, majka, domovina su price za radnicke i seljacke nepismene mase. Danas ce neko slabo da se zrtvuje zbog vecitog zagrobnog zivota kao u srednjem veku (doduse u kurvatskoj sa Tomom Akvinskim to jos rade), ali zato eto izmisljena je nova zrtva - majka domovina.

Drzava treba da stiti interese naroda ali danas je samo priduzena ruka korporacija i kriminala.

Usli smo u mracno doba po drugi put. Nekada nas je inkvizicija razapinjala i cerecila a danas te ostave bez prihoda da umres od gladi ili zivis u bedi.

Demokratija i gradjanska prava garantuju sve osim bogatstva.

Na zalost sistem funkcionise jer je masama nedostupno pravo obrazovanje.
 
Srbija, majka, domovina su price za radnicke i seljacke nepismene mase. Danas ce neko slabo da se zrtvuje zbog vecitog zagrobnog zivota kao u srednjem veku (doduse u kurvatskoj sa Tomom Akvinskim to jos rade), ali zato eto izmisljena je nova zrtva - majka domovina.

Drzava treba da stiti interese naroda ali danas je samo priduzena ruka korporacija i kriminala.

Usli smo u mracno doba po drugi put. Nekada nas je inkvizicija razapinjala i cerecila a danas te ostave bez prihoda da umres od gladi ili zivis u bedi.

Demokratija i gradjanska prava garantuju sve osim bogatstva.

Na zalost sistem funkcionise jer je masama nedostupno pravo obrazovanje.
To što će slabo neko da se žrtvuje za ideale otadzbine,ne znači da su ti ideali pogrešni nego da je narod postao nemoralan,materijalistički,licemeran,hedonistički i bezbožan.
Država je onakva kakvim je mi napravimo.Ako tri puta po 10 godina glasamo za one koji uništavaju i kradu državu,možda nešto nije u redu sa nama?A to je nemoral,ateizam,nedostatak nacionalne svesti.
Zar nismo u zlatnom dobu,kako kaže tvoj vučić?
Ako ti je sticanje bogatstva imperativ i jedini,najvažniji cilj u životu,bolje odmah da se obesiš.
Za obrazovanje si donekle u pravu ali pravi uzrok naše propasti je nemoral,bezbozništvo i odricanje od nacionalnog zarad neke truloslavne utopije..
 
To što će slabo neko da se žrtvuje za ideale otadzbine,ne znači da su ti ideali pogrešni nego da je narod postao nemoralan,materijalistički,licemeran,hedonistički i bezbožan.
Država je onakva kakvim je mi napravimo.Ako tri puta po 10 godina glasamo za one koji uništavaju i kradu državu,možda nešto nije u redu sa nama?A to je nemoral,ateizam,nedostatak nacionalne svesti.
Zar nismo u zlatnom dobu,kako kaže tvoj vučić?
Ako ti je sticanje bogatstva imperativ i jedini,najvažniji cilj u životu,bolje odmah da se obesiš.
Za obrazovanje si donekle u pravu ali pravi uzrok naše propasti je nemoral,bezbozništvo i odricanje od nacionalnog zarad neke truloslavne utopije..

✔️ Slazem se.

Kako i sam kazes nesto nije u redu sa narodom. Ako bi mu i osvezio nacionlanu svest, na Balkanu to samo moze da preraste u sovinizam i rat. Dakle ili rat, ili zatupljivanje i izglasavanje losih parlamenata.

Cela politicka elita bazira svoj legitimitet na podrsci obmanutog bezubog ili dementnog glasaca.

I ova prica oko majke Srbije je obmana. Kao i u ostalom sve price u poslednjih 30 godina. Od Velike Srbije, preko EU pridruzivanja, rasta BDP, stranih investicija vlade i milion drugih prica a la najbolji zdravstveni sistem na svetu itd.

Zasto to narod dozvoljava? To je pitanje ali mislim da nije vezano za religioznost (uredjeniji su Cesi i Japanci koji nisu religiozni), nije ni do nacionalnog osecanja jer imas mnostvo nacionalno jakih drzava koje su siromasne npr. Albanija, nemoral je opet verujem prisutan u svakom coveku bilo koje nacije bio.

Izgleda da je kljuc u kvalitetnom obrazovanju.
 
Хајде, Земунац - НЕ ЛУПЕТАЈ, мајкети......... па јбт тих 300 000 људи је отишло из Србије ЗАТО ШТО ИМ ОВДЕ НИЈЕ БИЛО ДОБРО - и сада када је дошло до срања вируса ОЧЕКУЈУ ДА ЋЕ СРБИЈА ЈЕДНИМ КЛИКОМ СВЕ ДА ИМ РЕШИ...... И СМЕШТАЈ, И ПРЕГЛЕДЕ И СВЕееее....... па јбт..... да ли си ти нормалан......... ???
Не лупетај. Гро њих који су отишли у иностранство су отишли из разлога јер им породице гладују да би преживеле. А смештај им у Србији не треба јер имају кућу и у Србији пребивалиште. Дакле смештај осигуран. Друга ствар добри су кад шаљу новац из дијаспоре Србији а сад не ваљају. И не заборави да су они порески обвезници и држављани Србије и да им је Србија забранила улазак. Лицемерно и противзаконито.
 
Ljudi koji su bili na radu u EU vracaju se u svoje domove na koje placaju porez drzavi.
Тачно. И нико од њих не жели да избегне прегледе или карантин кад уђу у државу. Све по закону. Затварање границе држављанима Р. Србије је сулудо и неразумно.
 
Meni je maceha mogu i da je y*ebem nije greh, secam se bombardovanja delila se pomoc ugrozenim a kakvi su srbijanci losi ljudi zaobilazili su sirotinju a delili bogatim takav je slucaj i danas pomazu se gde svi rade imaju a sposobni su da se krecu dok se sirrotinja zaobilazi,mozda ih zaobilaze plase se da ih ne zaraze pichka im materina.
 
Meni je maceha mogu i da je y*ebem nije greh, secam se bombardovanja delila se pomoc ugrozenim a kakvi su srbijanci losi ljudi zaobilazili su sirotinju a delili bogatim takav je slucaj i danas pomazu se gde svi rade imaju a sposobni su da se krecu dok se sirrotinja zaobilazi,mozda ih zaobilaze plase se da ih ne zaraze pichka im materina.
Odvratan komentar, Ovo moze da napise samo neko dole iz Livna,Bugojna taj kraj. Mi volimo Srbiju a ja licno volim sto nas odavno nije bilo ovoliko u Srbiji, Bar jedno 7,3 miliona ,moguce i nesto vise. Sutra se ocekuje sunce i toplo vreme ,idemo dalje....
 
Odvratan komentar, Ovo moze da napise samo neko dole iz Livna,Bugojna taj kraj. Mi volimo Srbiju a ja licno volim sto nas odavno nije bilo ovoliko u Srbiji, Bar jedno 7,3 miliona ,moguce i nesto vise. Sutra se ocekuje sunce i toplo vreme ,idemo dalje....
Ovo moze da napise samo onaj ko je to gledao svojim ocima a koliko volite Srbiju vidi se dokle ste dogurali da vas stalno yebu oni koji nisi rodjeni u Srbiji.
 
Хајде, Земунац - НЕ ЛУПЕТАЈ, мајкети......... па јбт тих 300 000 људи је отишло из Србије ЗАТО ШТО ИМ ОВДЕ НИЈЕ БИЛО ДОБРО - и сада када је дошло до срања вируса ОЧЕКУЈУ ДА ЋЕ СРБИЈА ЈЕДНИМ КЛИКОМ СВЕ ДА ИМ РЕШИ...... И СМЕШТАЈ, И ПРЕГЛЕДЕ И СВЕееее....... па јбт..... да ли си ти нормалан......... ???

Ne lupetaj i ne lozi se na SNS i PINK propagandu. Vecina ljudi koja je otisla iz Srbiej nema stalni status u tim zemljama gde je otisla vec uglavno idu tamo da rade po 3 meseca pa moraju nazad ili muljaju nesto snalaze se da rese status da bi mogli da ostanu. Vecina se vratila nazad jel im je isteklo 3 meseca,ili su zbog ovoga ostali bez posla pa sta da rade tamo vratili su se svojim familijama ili su ljudi studirali napolju i sada zbog zatvaranja univerziteta moraju nazad. Ortak koji je bio u Nemackoj ide tamo stalno na po 3 meseca zato sto u Srbiji posla nema vratio se jel isteklo 3 meseca ....sad je u tom nekom kucnom karantinu 28 dana. U Srbiji su mu zena ,deca.... Ta bolidna ideja kako su svi nagrnuli u Srbiju da bi se besplatno lecili???? Ej??? Pa pre bi ostao u Austriji i Nemackoj gde je smrtnost od ove korone smesna nego se vratio u Srbiju da me besplatno lece do smrti. Samo totalni idioti u ovo huskanje ovih smradova od SNS-a mogu da poveruju. Oni zive na huskanju od 90-ih do dana danasnjeg.
 
Ja imam obično i dopunsko zdravstveno osiguranje,znači ništa ne plaćam,zemlje koja ima mnogo bolje zdravstvo od maćehe.Od maćehe mi ne treba ništa.Sad kad se ovo završi postaraću se da više nemam potrebe da dolazim u Srbiju.Izmestiću iz Stradije ovih par osoba zbog kojih sam i došao.A moje pare više nikad ovde završiti neće.
 
Ja imam obično i dopunsko zdravstveno osiguranje,znači ništa ne plaćam,zemlje koja ima mnogo bolje zdravstvo od maćehe.Od maćehe mi ne treba ništa.Sad kad se ovo završi postaraću se da više nemam potrebe da dolazim u Srbiju.Izmestiću iz Stradije ovih par osoba zbog kojih sam i došao.A moje pare više nikad ovde završiti neće.
Срећан ти пут и не окрећи се слине.
 

Back
Top