Quantcast

Мајк тајсон се враћа у ринг

Grindelwald

Iskusan
Moderator
Poruka
5.273
Веровали или не, Мајк Тајсон (54) одличио се за егзибициони меч против Рој Џонсом млађег. Борба ће трајати осам рунде и догодиће се 12 Септембра. Ево и видео како изгледа његова кондиција ове године:

Grindelwald

Iskusan
Moderator
Poruka
5.273
Очигледно је да нема снагу као на врхунцу каријере, али свеједно та два ударца у ребра би убила некога и дан данас. Занимљив је њеогв стил. Низак је, лако се увуче у клинч. Знажно удара, прецизан. Два ударца у тело и трећи у вилицу. Класика за њега.

Grindelwald

Iskusan
Moderator
Poruka
5.273
Gledao sam skoro obe njegove borbe protiv Holifilda kad je izašao iz prdekane... ili da kažemo 1.5 borbu lol. Kako ga je odučio Holifild, kao amatera.

Bio je fenomenalan bokser, nemojte me shvatiti pogrešno, al nije on ni u top 20 najboljih ikada. Ima bolju reputaciju nego veštinu.
Очигледно се многи критичари не слажу са тобом. Ни у топ 20? Мора да се шалиш.

tab503

Kralj spama
Administrator
Poruka
67.577
Gledao sam skoro obe njegove borbe protiv Holifilda kad je izašao iz prdekane... ili da kažemo 1.5 borbu lol. Kako ga je odučio Holifild, kao amatera.

Bio je fenomenalan bokser, nemojte me shvatiti pogrešno, al nije on ni u top 20 najboljih ikada. Ima bolju reputaciju nego veštinu.
tajson je snazan i ima nisko teziste i prakticno ga je nemoguce oboriti..on i u nokdaunu stoji na nogama..zato je postigao sta je postigao ali nikad nije imao neku tehniku..klasican razbijac.

Poruka
5.266
Веровали или не, Мајк Тајсон (54) одличио се за егзибициони меч против Рој Џонсом млађег. Борба ће трајати осам рунде и догодиће се 12 Септембра. Ево и видео како изгледа његова кондиција ове године:
Majk ce se za jedan vise milion obogatiti nista strasno.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.