Quantcast

Magnohrom tuži Nikolićevog savetnika

jomini®

Elita
Poruka
16.801
http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/335300/Magnohrom-tuzi-Nikolicevog-savetnika

Je l' i na njega mislio Vučić? :D To sve pošten svet, nisu kao žutaći. :lol:

Bojler koji je pod lažnim imenom renomirane kraljevačke firme “Magnohrom” nedavno u zemlju uvezlo preduzeće “Trgomen” a proizvodi ga firma “Leov” iz Makedonije, posle nekoliko dana u stanu jedne Kraljevčanke gotovo je eksplodirao, i to nakon kraće upotrebe. Sreća u nesreći je to da u trenutku havarije u kupatilu nije bilo nikoga.

kojeimedadam

Buduća legenda
Poruka
27.251
Bojler koji je pod lažnim imenom renomirane kraljevačke firme “Magnohrom” nedavno u zemlju uvezlo preduzeće “Trgomen” a proizvodi ga firma “Leov” iz Makedonije, posle nekoliko dana u stanu jedne Kraljevčanke gotovo je eksplodirao, i to nakon kraće upotrebe. Sreća u nesreći je to da u trenutku havarije u kupatilu nije bilo nikoga.
BLAGO NAMA...što si ...SREĆAN ILI NEMAŠ LOVE...pa ga...NISI KUPIO...:D

*BILJA*

Buduća legenda
Poruka
32.298
U uvodnoj poruci toga nema... Ako neko od clanova foruma ima neko svoje vidjenje... neka ima... i pozeljno je - ali ne mora da bude tacno.
Dobro, znaci clan foruma je preinacio istinu jer je to "neko njegovo vidjenje" i "pozeljno je", a to sto nije tacno- takodje je pozeljno:eek:

Tvoje objasnjenje otprilike bi znacilo u bukvalnom prevodu: Dzem jeste od sljiva, ali to sto neki ne vole sljive nego dinje pa sljive prinace u dinje (abraka-dabra) to je njihov "vidjenje" i pozeljno je, vazi:hahaha:

vladeks

Ističe se
Poruka
2.320
Dobro, znaci clan foruma je preinacio istinu jer je to "neko njegovo vidjenje" i "pozeljno je", a to sto nije tacno- takodje je pozeljno:eek:

Tvoje objasnjenje otprilike bi znacilo u bukvalnom prevodu: Dzem jeste od sljiva, ali to sto neki ne vole sljive nego dinje pa sljive prinace u dinje (abraka-dabra) to je njihov "vidjenje" i pozeljno je, vazi:hahaha:
ala ste principijelni vi naprednjaci,ja palacinke jedem samo sa nutelom,kada ste trovali forum pricom da su izbori pokradjeni,da bota ima preko milijardu ojra kod pape niko vam nije zamerio nista,a sad ko baba perse kukate(i ja ponekad citiram velju kraduckala)

Platin

Buduća legenda
Moderator
Poruka
37.147

Clan foruma 'preinacio istinu' :hahaha:
Bices prva koja izjavljuje da veruje u sve sto procita ovde po forumu...

Elem, jel da damo podrsku fabrici koja kaze da je ocerupana ili savetniku predsednika nam Nikolica? :per:

*BILJA*

Buduća legenda
Poruka
32.298
moze i toma masterhrom,licitacija je otvorena:rotf:
Ma, moze sve, ovde moze sve, da je BoTa u pitanju ne bi moglo, ali- psi laju karavani prolaze...

Toma u Londonu, BoTa na Tari valja se po zelenoj travici sa Dodikom (fugurativno), a to je upravo rezultat mogucnosti medija (foruma) da jednog satanizuju, drugog u zvezde kuju!

To je strmoglavilo BoTu na zelenu travicu, citaj- ledinu:lol:

Dakle, glasam da i dalje moze SVE:lol:

*BILJA*

Buduća legenda
Poruka
32.298
Clan foruma 'preinacio istinu' :hahaha:
Bices prva koja izjavljuje da veruje u sve sto procita ovde po forumu...

Elem, jel da damo podrsku fabrici koja kaze da je ocerupana ili savetniku predsednika nam Nikolica? :per:
Sta mogu, ja sam procitala da je tuzen savetnik, kasnije procitah "toma magnohrom", sad sto to meni zvuci nelogicno, to je valjda do "mene":lol:

Ne znam ko je tuzen, pa ne mogu da odgovorim.

U svakom slucaju, daj podrsku fabrici, Toma ce valjda uspeti da plati taj bojler kad ga pozovu na sud i procene stetu:zcepanje:

Platin

Buduća legenda
Moderator
Poruka
37.147
Sta mogu, ja sam procitala da je tuzen savetnik, kasnije procitah "toma magnohrom", sad sto to meni zvuci nelogicno, to je valjda do "mene":lol:

Ne znam ko je tuzen, pa ne mogu da odgovorim.

U svakom slucaju, daj podrsku fabrici, Toma ce valjda uspeti da plati taj bojler kad ga pozovu na sud i procene stetu:zcepanje:
Kraljevački “Magnohrom” planira da zaštiti robnu marku, a ako to ne bude dovoljno, i tužbu zbog prodaje bojlera sa njihovim logotipom koji se proizvode u Makedoniji. Uvoznik ovog bojlera je firma “Trgomen”, čiji je vlasnik Predrag Mikić, odskora savetnik predsednika Srbije Tomislava Nikolića.

Eto, sad znas ko je tuzen - savetnik predsednika republike uhvacen u krsenju patentnih prava :aha:

lav8

Poznat
Poruka
8.137
Bog te maz'o kakav kriminal!!!:mrgreen:

A tek nameravaju da tuze,ali nameravaju!:mrgreen:

:lol::lol:

Prvo u novinama da najave tuzbu!:lol:

Pa tuzbe ne pisu novine,nego advokati!Nego savet ovima koji spremaju tuzbu u najavi,da nadju mnogo bolje advokate od ovih Blicovih novinara!

Kako su ''advokatisali'' Tadica,tako je i zavrsio!

P.S.

Firma koja proizvodi tecnost za sudje ''Spin'',je takodje najavila tuzbu protiv novinara Blica zbog loseg ''spinovanja!!

:lol::lol::lol:

*BILJA*

Buduća legenda
Poruka
32.298
Bog te maz'o kakav kriminal!!!:mrgreen:

A tek nameravaju da tuze,ali nameravaju!:mrgreen:

Prvo u novinama da najave tuzbu!:lol:

Pa tuzbe ne pisu novine,nego advokati!Nego savet ovima koji spremaju tuzbu u najavi,da nadju mnogo bolje advokate od ovih Blicovih novinara!

Kako su ''advokatisali'' Tadica,tako je i zavrsio!

P.S.

Firma koja proizvodi tecnost za sudje ''Spin'',je takodje najavila tuzbu protiv novinara Blica zbog loseg ''spinovanja!!

:lol::lol::lol:
Cuti,neka ga (BoTu) nacisto ukopaju, dosad su uspeli samo da ga OBORE:)))

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.