Quantcast

Magnetizam oglašavanja na Internetu

MirjanaZ

Elita
Poruka
15.261
ma george recituje svoju pesmicu i ne cita ostale postove(pogledati temu o vegetarijanstvu :lol: )
resenje=ne obracati paznju :)
ne volim ni muskarce koji prave vecinu sala na temu sexa ,to mi je malo cheap,posebno ako nismo bliski
evo meni se svidja kako se zeza betmenov prijatelj,ume i na svoj racun a i na tudj:lol:

Poruka
51.006
Pa da..ili biti iskusna..znaci posle 30e otprilike:D
Hm... Možda i kasnije.
Nažalost, neko nikad ne stekne tu vrstu iskustva.
Žene vole da slušaju lepe reči na svoj račun... komplimente... da budu u centru pažnje (mada ni muškarci nisu tome neskloni, pogotovu kad pate od manjka samopouzdanja), zaboravljajući pritom da je to večita "igra" osvajanja, i da jednom, kada je prihvate, moraju da održavaju ritam i tempo ako žele da zadrže dotičnog.

sevilja

Iskusan
Poruka
6.145
Sevilja i gazelo..a da li vam se mozda desilo..da vremenom posle tog recimo zabavnog upoznavanja..vise taj muskarac ne bude tako zanimljiv..vec sve dodje na svoje..smrde mu noge..cacka nos..pljuje po ulici..i sl?
Кад је неко духовит, он је духовит...а сложићеш се да и онима лепима и намирисаним и подшишаним смрде ноге...а чачкање носа и пљување по улици је ствар културе-некултуре, нема везе са смислом за хумор.
Али да ће ме увек заинтригирати духовит мушкарац, па макар му и ноге смрделе, хоће.;)

Poruka
51.006
Кад је неко духовит, он је духовит...а сложићеш се да и онима лепима и намирисаним и подшишаним смрде ноге...а чачкање носа и пљување по улици је ствар културе-некултуре, нема везе са смислом за хумор.
Али да ће ме увек заинтригирати духовит мушкарац, па макар му и ноге смрделе, хоће.;)
Tako nekako. ;)
Duhovit podrazumeva i da je inteligentan.
Pa još ako je "komplikovan"... eto izazova. :D

georgejune

Starosedelac
Poruka
156.444
Ispadoh sad jos i naivna....Ili ja pishem nejasno il Ti mene nishta ne razumesh George...
Hm... Možda i kasnije.
Nažalost, neko nikad ne stekne tu vrstu iskustva.
Žene vole da slušaju lepe reči na svoj račun... komplimente... da budu u centru pažnje (mada ni muškarci nisu tome neskloni, pogotovu kad pate od manjka samopouzdanja), zaboravljajući pritom da je to večita "igra" osvajanja, i da jednom, kada je prihvate, moraju da održavaju ritam i tempo ako žele da zadrže dotičnog.
Ti mene ne razumes gazelo..procitaj sta kaze borac..ali za naivnost si u pravu u vecini slucajeva su zene naivne

georgejune

Starosedelac
Poruka
156.444
Tako sam i shvatio..znaci da je samo bitno biti duhovit..bez obzira na 'mane';)
Ne gazelo nego i dalje me ne razumes

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.