magija za devojke i muskarce

question

  • zemlja

  • vazduh

  • vatra

  • voda


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

denis.d

Početnik
Poruka
6
DEVOJKE:Da li znate kako da namamite onoga ko vam se dopada i u koga ste se stvarno zaljubili na prvi pogle...OVAKO:kada budete imali ciklus,menstruaciju:twisted:,uzmete jednu kap i sipete u soljicu kafe.Ali pre svega morate pozvati tu osobu na kafu!
MUSKARCI:sada cu vam reci za jednu caroliju,mozda ste culi a mozda niste...
pre svega,potrebno je uloviti slepog misa tkz.sismisa:evil:
netreba ga ubiti,nego mu samo rasiriti krilo i pogledati kroz njega osobu koja vam oduzima dusu koliko vam se svidja... to je to... pitajte me slobodno za jos informacija:shock:
 
DEVOJKE:Da li znate kako da namamite onoga ko vam se dopada i u koga ste se stvarno zaljubili na prvi pogle...OVAKO:kada budete imali ciklus,menstruaciju:twisted:,uzmete jednu kap i sipete u soljicu kafe.Ali pre svega morate pozvati tu osobu na kafu!
MUSKARCI:sada cu vam reci za jednu caroliju,mozda ste culi a mozda niste...
pre svega,potrebno je uloviti slepog misa tkz.sismisa:evil:
netreba ga ubiti,nego mu samo rasiriti krilo i pogledati kroz njega osobu koja vam oduzima dusu koliko vam se svidja... to je to... pitajte me slobodno za jos informacija:shock:

JAOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO ..... al si ljigav !!!!!!!!!!!!!
 
E da se prekrstim i rukama i nogama pa to je provala jos iz osnovne skole. Kakve gluposti da coveku zgadimo kafu, a kad bi me decko pogledao kroz sismislova krila, pljunula bih ga, u fazonu kakav bolesnik. Danas su ljudi stvarno "tu tu"...
 
Dobish' po nosu! Ajd u cosak! Brzo, jen' dva, jen' dva! :lol: ;)

untitled-1-2.jpg


Evo, npr. ovako. Kakva menstruacija, fuj! Jel tako momci, hm? ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top