čedina_zebra
Legenda
- Poruka
- 53.468
Još meni beše čudno, svaki puta kada dođe Bramerc mi nedovoljno
sarađujemo i nikako da to nedovoljno jedared postane dovoljno pa
da makar tu dvojku utefterimo a ne da nas tretiraju kao većite
ponavljače od kojih niko ništa i ne može da očekuje sem večitog
keca u dnevniku.
I sada se meni u glavi pojavila dilema, našla sam se u čudu
pogotovo nakon jučerašnje izjave našeg uvaženog predsednika
kojom je i nama i svetu poručio da će Srbija sada da se posveti
hvatanju kriminalaca i suzbijanju korupcije jer sada ti isti
kapaciteti koji su do sada bili silno zaokupljeni Mladićem, sada
su slobodni, nemaju toliko posla i sada će sa istim žarom sa kojim su 10 godina
hvatali Mladića, sada će hvatati kriminalce, najverovatnije opet nedovolnjo ali
ovoga puta neće biti Bramerca da im to kaže i da im drmne keca, pa će se 10 godina
koliko je trebalo da se uhvati Mladić najverovatnije pretvoriti u 20 godina
za koliko će se pohvatati većina kriminalaca i korupcionaša.
Nazdravlje predcedniče.
sarađujemo i nikako da to nedovoljno jedared postane dovoljno pa
da makar tu dvojku utefterimo a ne da nas tretiraju kao većite
ponavljače od kojih niko ništa i ne može da očekuje sem večitog
keca u dnevniku.
I sada se meni u glavi pojavila dilema, našla sam se u čudu
pogotovo nakon jučerašnje izjave našeg uvaženog predsednika
kojom je i nama i svetu poručio da će Srbija sada da se posveti
hvatanju kriminalaca i suzbijanju korupcije jer sada ti isti
kapaciteti koji su do sada bili silno zaokupljeni Mladićem, sada
su slobodni, nemaju toliko posla i sada će sa istim žarom sa kojim su 10 godina
hvatali Mladića, sada će hvatati kriminalce, najverovatnije opet nedovolnjo ali
ovoga puta neće biti Bramerca da im to kaže i da im drmne keca, pa će se 10 godina
koliko je trebalo da se uhvati Mladić najverovatnije pretvoriti u 20 godina
za koliko će se pohvatati većina kriminalaca i korupcionaša.
Nazdravlje predcedniče.



Ništa bre ni ne odgovore ti kao ljudi...Nikakve kontrole šta oni rade a budžet im se samo budži.
Sve je ovo zvaka za budale. Nista od toga nema inace ce da padne vlada.