Mafijo čuvaj se, stići će te Tadić !

čedina_zebra

Legenda
Poruka
53.468
Još meni beše čudno, svaki puta kada dođe Bramerc mi nedovoljno
sarađujemo i nikako da to nedovoljno jedared postane dovoljno pa
da makar tu dvojku utefterimo a ne da nas tretiraju kao većite
ponavljače od kojih niko ništa i ne može da očekuje sem večitog
keca u dnevniku.

I sada se meni u glavi pojavila dilema, našla sam se u čudu
pogotovo nakon jučerašnje izjave našeg uvaženog predsednika
kojom je i nama i svetu poručio da će Srbija sada da se posveti
hvatanju kriminalaca i suzbijanju korupcije jer sada ti isti
kapaciteti koji su do sada bili silno zaokupljeni Mladićem, sada
su slobodni, nemaju toliko posla i sada će sa istim žarom sa kojim su 10 godina
hvatali Mladića, sada će hvatati kriminalce, najverovatnije opet nedovolnjo ali
ovoga puta neće biti Bramerca da im to kaže i da im drmne keca, pa će se 10 godina
koliko je trebalo da se uhvati Mladić najverovatnije pretvoriti u 20 godina
za koliko će se pohvatati većina kriminalaca i korupcionaša.

Nazdravlje predcedniče.
 
Ово је тако добар наслов, али би под наводнике требало оно " стићи ће те..".

Namerno sam ih izostavila ne bi li tako podstakla predsednika da me demantuje i to što skorije.
O uvredi zdravog razuma koju je izrekao time što je otvoreno kazao da su kriminalci do sada imali odrešene ruke
jer nije imao ko da ih tretira o tome nisam ni a kazala pa evo sada kažem
 
Koje bre smene to je banda neopevana.Posebno BIA...Nekoliko mojih ortaka konkurisalo tamo na konkursu mislim da je to bio jedini javni konkurs od 2000.-te...:eek:Ništa bre ni ne odgovore ti kao ljudi...Nikakve kontrole šta oni rade a budžet im se samo budži.

A pa ne ide to tako, u Biu se dolazi tako što deda preporuči sina, a ovaj svoga sina, to je zapravo jedna razgranata porodična mreža.
 
Poslednja izmena:
A pa ne ide to tako, u Biu se dolazi tako što deda preporuči sina, a ovaj svoga sina, to je zapravo jedna razgranata porodična mreža.
Ma bre bezobrazluk i laganje javnosti da se nešto promenilo je bezgraničan...Pa i na sajtu CIA imaš deo ''karijere'' mož da pošalješ CV pre će tamo nekog našeg da prime nego...Misim dokle više bezobrazluk.Mada DB nikad i nije bila neka služba nego grupa povlašćenih mafijaša i ubica.
 
Ma bre bezobrazluk i laganje javnosti da se nešto promenilo je bezgraničan...Pa i na sajtu CIA imaš deo ''karijere'' mož da pošalješ CV pre će tamo nekog našeg da prime nego...Misim dokle više bezobrazluk.Mada DB nikad i nije bila neka služba nego grupa povlašćenih mafijaša i ubica.

Bia previše zna o političarima da bi ikome od tih aparatčika i palo na pamet da tu nešto izmeni. Zato korupcija i kriminal i cvetaju po principu pola meni, pola Šarcu.

Vidiš kako se sve lepo utišalo oko Kolubare, idila Božija.
 
Menjaj nick jer je Cheda u poslednje vreme pokazao da je dijabola,samo se brukas,a cete se pise zajedno! :) Sve je ovo zvaka za budale. Nista od toga nema inace ce da padne vlada.

Jel ja? Što bih ja zbog njega menjala nick kada mi je on bio inspiracija za njega. Neke stvari su zavredele da uđu u istoriju kao
vrhunske gluposti nadmenih političara pa tako i "čedina zebra".
Opajala bih ja i Čedu, nije da nema materijala nego mi žao da trošim reči na nekoga ko je toliko minoran da ga ni kopija
retorike pokojnoga premijera ne može izvući na površinu.
 
Još meni beše čudno, svaki puta kada dođe Bramerc mi nedovoljno
sarađujemo i nikako da to nedovoljno jedared postane dovoljno pa
da makar tu dvojku utefterimo a ne da nas tretiraju kao većite
ponavljače od kojih niko ništa i ne može da očekuje sem večitog
keca u dnevniku.

I sada se meni u glavi pojavila dilema, našla sam se u čudu
pogotovo nakon jučerašnje izjave našeg uvaženog predsednika
kojom je i nama i svetu poručio da će Srbija sada da se posveti
hvatanju kriminalaca i suzbijanju korupcije jer sada ti isti
kapaciteti koji su do sada bili silno zaokupljeni Mladićem, sada
su slobodni, nemaju toliko posla i sada će sa istim žarom sa kojim su 10 godina
hvatali Mladića, sada će hvatati kriminalce, najverovatnije opet nedovolnjo ali
ovoga puta neće biti Bramerca da im to kaže i da im drmne keca, pa će se 10 godina
koliko je trebalo da se uhvati Mladić najverovatnije pretvoriti u 20 godina
za koliko će se pohvatati većina kriminalaca i korupcionaša.

Nazdravlje predcedniče.


ubit ce ga ko i zorana sto ubise
 
Back
Top