Mafia war

Adem1

Primećen član
Banovan
Poruka
915
igram navedenu igricu na face b.
posto sam retko ili nikad na F.B. onda nemam drugova, sto znaci da moja mafija ima samo 3 clana.
igra li neko to sa foruma???
 
23 nivo, samo tri clana. nema par dana da igram.ali posto nemam brojcanu mafiju...
ubise me breeee

gde su ti sajtovi. posalji pp.


Mozes naci na FB, search (gornji desni ugao)... trazi grupe "Mafia Wars Add Me", "Mafia Wars Pimp" ili nesto tome slicno... tu ces naci gomilu ljudi koji trazi da povecaju mafiju. Mozes i postaviti link svoga profila, onda ce oni tebi slati zahteve za friendship.

Dodato:
Takodje imas forum. Nadji "Add Me" temu za facebook. Tu isto mozes da ostavis link od svog profila, pa ce te kontaktirati ko hoce da poveca mafiju.
 
Poslednja izmena:
https://www.facebook.com/people/Milan-Babic/100000548681611

add me :)
E jel koristite neke skripte za simulaciju igranja?Ja sam napravio par komada,ali treba ih pre svakog starta dodatno podesiti.Mislim da cu nastaviti da ih usavrsavam pa nece morati nista da se dodatno podesava.Za sada rade osnovne stvari,obnavljanje helta,skupljanje kesa od nekretnina,dodavanje u banku,jedan-dva posla kada bude dovoljno energije..i tako...
Javascript,firefox,greasemonkey.....ako neko zna o cemu se radi,mozemo zajedno da dovrsimo i podelimo prijateljima.
 

Back
Top