Madjarski predsednik počinje posetu Srbiji

Vesti Krstarice

Domaćin
Poruka
3.392
BEOGRAD, 5. maja 2011. (Beta) - Predsednik Madjarske Pal Šmit u četvrtak počinje dvodnevnu posetu Srbiji tokom koje će razgovarati sa zvaničnicima u Beogradu i Novom Sadu i posetiti Suboticu.

Madjarski predsednik će u Beogradu razgovarati sa predsednikom Srbije Borisom Tadićem nakon čega je predvidjen sastanak delegacija dve zemlje, a potom i obraćanje predsednika dve zemlje novinarima.

Prema najavama iz Budimpešte, Pal Šmit će tokom boravka u Beogradu razgovarati i sa premijerom Srbije Mirkom Cvetkovićem i predsednicom parlamenta Slavicom Djukić-Dejanović.

Predsednik Madjarske će u petak u Novom Sadu razgovarati sa predsednikom vojvodjanske vlade Bojanom Pajtićem, a potom posetiti Suboticu.
 

Back
Top