macke i terasa/prozori

Pa ja sam mace pokupila sa ulice,ima buvice garant,ionako si mene izujedale ali moram priznati da nisam videla bivice nigde po kuci(trazila sam po tepihu,posto se obicno tu zavuku)..
Nego da vas pitam,jel posle vakcinice(inace protiv zaraznih bolesti je),se maca malo ulenji,vise spavka a manje se igra...pije mlekce,veterinar(drugi,jako je ljubazan i vaze za jedne od boljih,kaze da se nije otrovala,posto ne povraca..),ali jako se brinem,citav dan ne funkcionisem zbog tog "frotline-a",jos sutra ce nositi majcu pa cemo joj kasnije to oprati i bice oke...u pocetku joj majca smetala ali sad se navikla...

da,
desava se da dzonjaju zbog vakcine

ja sam se tako smorila danas :(
neko mache palo sa drugog sprata i uplasilo se i pobeglo,pa su ga psi dohvatili i povredili mu kichmu :(
pored toga,ima technost u grudnom koshu,ali dobio je odgovarajucu terapiju za to,pa mu je lakse....
bas mi ga je bilo zao :( mjaukao je i pokusavao da ustane :(

posle kad sam dosla kuci,uhvatila sam ove moje i smarala ih i ljubakala pola sata...smucila sam im se

nista bez mreze na terasi!!!
to cu da nabudzim na prolece...definitivno!
uopste necu da razmisljam o terasi i prozorima....

Nista drugo osim sto je neraspolozena,uvek spava na krevetu a sad zeli samo na podu,ne znam koliku temp. ima a nemam kod kuce onaj digitalni toplomer da izmerim,ali kada se igram sa njom zivahna je,sto pretpostavljam znaci da je temperatura ne obara potpuno...Mnogo se brinem!

Očigledno zbog sopstvenog neznanja :evil:
Došlo je u kuću mače puno buva koje su se namnožile, i ja pravo na Frontline :evil:
Ko mi je kriv, nego ja :evil:

Mače koje dolazi spolja, ja prebrišem rastovrom asepsola, naročito šapice i između prstiju.

Mače puno buva ide na kupanje šamponom protiv buva koji se nanosi u vidu pene, koji omami buve, a onda se buve iščešljavaju češljićem.
Mislim da sam to pisao na nekoj temi... samo malo... aha, evo ovde:
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=11170402&postcount=2916

Da dodam, da se češljanje radi tako što mačku staviš na beo peškir ili belo platno, velike površine, kako bi lako uočila buve.

Mače koje dolazi spolja, ja prebrišem rastovrom asepsola, naročito šapice i između prstiju.

Mače puno buva ide na kupanje šamponom protiv buva koji se nanosi u vidu pene, koji omami buve, a onda se buve iščešljavaju češljićem.
Mislim da sam to pisao na nekoj temi... samo malo... aha, evo ovde:

Da dodam, da se češljanje radi tako što mačku staviš na beo peškir ili belo platno, velike površine, kako bi lako uočila buve.

Tako ću od sada i raditi!
Pojedoh se živa zbog tog Frontline-a :(
Hvala ti mnogo.

Sinoc sam macka okupala sa samponom protiv buva "Katzen" ali mislim da nisam uspela sve buve da unistim. Bilo me je strah da stavim mnogo sampona, jer se posle lilze pa moze da se otruje,a moze i da se prehladi.:dash: Ne znam koliko cesto smem da ga kupam sa tim samponom. Sva sreca pa moj macor obozava da se kupa, miran je. :heart:

Evo da vidite i mene,posto ste me toliko ogovarali :)..Da znate da su majcu morali da mi obuku jer sam lizao nesto sto ne smem,ali ja sam lep i sa njom,jel da??

Baš, baš lep mačak. :ok:
Kada malo poraste, biće to glavna frajerčina u kraju. :cool:

Sinoc sam macka okupala sa samponom protiv buva "Katzen" ali mislim da nisam uspela sve buve da unistim. Bilo me je strah da stavim mnogo sampona, jer se posle lilze pa moze da se otruje,a moze i da se prehladi.:dash: Ne znam koliko cesto smem da ga kupam sa tim samponom. Sva sreca pa moj macor obozava da se kupa, miran je. :heart:

Smem li da pitam zbog čega radite takve stvari mačkama kada može ovako:
Manje je traumatično za mačku, efikasno je ako mačka ne izlazi napolje i nema bojazni da će se mačka otrovati, a i dlaka će biti zdravija i sjajnija.

odlichno! jel to ima u pet centru? i koliko kosta?

Nemam pojma... :rumenko:
Poslednji put sam bocu pene kupio pre više od godinu dana (sada je pri kraju zahvaljući mačićima koje sam u međuvremenu pokupio i udomio), tako da se cene zaista ne sećam.
Pogledaću danas po pet-shopovima koji su mi usput, pa ako nađem, javiću.
Češljića ima raznih oblika, boja i vrsta u svakom pet-shopu.

Back