Quantcast

Mac korisnici.

sisavac grozni

Početnik
Poruka
9
Elem, na MacWorld Expo 2008 po nekim informacijama Microsoft treba da pretstavi Office 2008 for mac. Zanima me da li je neko upucen u njegove sposobosti. Beta verzije su ispitivane vise od pola godine. Ako se neko bavio time javite se.

sisavac grozni

Početnik
Poruka
9
Recimo da mi bas i ne ide, znaci niko se nije bavio beta testiranjem. Steta, treba sacekati Macworld i videti. Nego da li je neko slusao nesto o Windows 7 od dobroga ( i po malo postenog Bila)? Koliko sam cuo trebalo bi da bude nesto kao OSX sa iPhone.

spale59

Početnik
Poruka
38
Poštovanje svima,
Skinuo sam Mac OSX Leopard, ali kod instalacije dodjem do jedne tačke i tu zaglavim.
Still wait for root devices.
U razgovoru sa nekim drugarima, kažu mi da HDD nesme biti formatiran ni u jednom Win formatu, nego da mora biti prazan. Uradim i to, pokušam ponovo i.... still wait for root devices. Ako iko zna šta mi je činiti neka pomogne.
Hvala unapred.:confused:

Šakal

Elita
Poruka
17.380
Hm, diži ruke... i ja sam tu zaglavio i ni makac... probao sve svašta, kontaktirao razne ljude iz inostranstva... pitchio po raznim forumima i tjorak... ništa od toga... Onda sam svoj ubuntu odradio pa je sad isti kao OS-X... milina...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.