Ma kakvi Turci u Bondstilu

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
http://www.mondo.rs/s205376/Info/Srbija/Ma_kakvi_Turci_u_Bondstilu.html
Ma kakvi Turci u Bondstilu
Kfor je danas demantovao navode nekih medija da će američka vojska prepustiti vojnu bazu Bondstil na Kosovu turskim snagama angažovanim na Kosovu.

v205376p0.jpg

"Ta je priča definitivno neistinita i neutemeljena. Vojni kamp Bondstil će ostati otvoren za vojnike Kfora za svo vreme sadašnjeg načina organizovanja", piše u saopštenju Kancelarije za medije Glavne komande Kfora u Prištini.

U saopštenju se ističe da su 4. maja prištinski mediji citirali izvore iz frankfurtskih "Vesti da bi turske snage mogle da koriste američki kamp Bondstil posle povlačenja amerikčkih snaga iz ovog kampa.

...................
...................
Опет разочарење за појединце са форума...
и оне из суседства...
;) ;) ;)
 
http://www.mondo.rs/s205376/Info/Srbija/Ma_kakvi_Turci_u_Bondstilu.html
Ma kakvi Turci u Bondstilu
Kfor je danas demantovao navode nekih medija da će američka vojska prepustiti vojnu bazu Bondstil na Kosovu turskim snagama angažovanim na Kosovu.

v205376p0.jpg

"Ta je priča definitivno neistinita i neutemeljena. Vojni kamp Bondstil će ostati otvoren za vojnike Kfora za svo vreme sadašnjeg načina organizovanja", piše u saopštenju Kancelarije za medije Glavne komande Kfora u Prištini.

U saopštenju se ističe da su 4. maja prištinski mediji citirali izvore iz frankfurtskih "Vesti da bi turske snage mogle da koriste američki kamp Bondstil posle povlačenja amerikčkih snaga iz ovog kampa.

...................
...................
Опет разочарење за појединце са форума...
и оне из суседства...
;) ;) ;)

Pa da, biće za vojnike KFOR-a, a sad, da li će oni biti 95% Turske nacionalnosti, to ćemo da vidimo... :D
 

На Косову има само шака страних војника. Зашто не почистите ту окупацију

Није ваљда да 300 португалских и 5 канадских војника може да окупира 2 милиона Косовара, и плус се успешно брани од армаде од 3 милиона Напредњака ???

А још Путин вам пружа подршку тенковима итд.

Зато ми је нејасно како вас шака Кфороваца yебе све наведене 1 руком
 

На Косову има само шака страних војника. Зашто не почистите ту окупацију

Није ваљда да 300 португалских и 5 канадских војника може да окупира 2 милиона Косовара, и плус се успешно брани од армаде од 3 милиона Напредњака ???

А још Путин вам пружа подршку тенковима итд.

Зато ми је нејасно како вас шака Кфороваца yебе све наведене 1 руком

Па зар напредњаци нису прозападно оријентисани?
 

На Косову има само шака страних војника. Зашто не почистите ту окупацију

Није ваљда да 300 португалских и 5 канадских војника може да окупира 2 милиона Косовара, и плус се успешно брани од армаде од 3 милиона Напредњака ???

А још Путин вам пружа подршку тенковима итд.

Зато ми је нејасно како вас шака Кфороваца yебе све наведене 1 руком

Ima i 4 Hrvata, pa ne smiju. :hahaha:
 

Back
Top