Ma kakva tema?! Dodaj mi teg.

alex_cool

Aktivan član
Poruka
1.085
Kao da se sve svodi na 'hej, hajde da brbljamo o necemu pola godine i da pisemo postove od pedeset kilometara citirajuci misli mrtvih ljudi koje drugi vide kao kul'
Bre, napisi ono sto mislis u najkracoj mogucoj formi. I ne, ne zanima me sta je rekao neki tamo tip dok je izlazio golog dupeta iz ormana izgovarajuci oh te snazne, zarazne fraze pune vrckavosti.
Dodje mi da izvadim saku srca i odalamim te preko nozdrva dok ne zapevas 'Save the last dance for me' brusa vilisa....
 
alex_cool:
Kao da se sve svodi na 'hej, hajde da brbljamo o necemu pola godine i da pisemo postove od pedeset kilometara citirajuci misli mrtvih ljudi koje drugi vide kao kul'
Bre, napisi ono sto mislis u najkracoj mogucoj formi. I ne, ne zanima me sta je rekao neki tamo tip dok je izlazio golog dupeta iz ormana izgovarajuci oh te snazne, zarazne fraze pune vrckavosti.
Dodje mi da izvadim saku srca i odalamim te preko nozdrva dok ne zapevas 'Save the last dance for me' brusa vilisa....

...kad smo vec kod te pesme ...mnogo je volim...i to bas tu verziju...tako da ...u tu pesmu me ne diraj... :) ...
..a sta kazes na to:ej ajde da saznamo nesto novo?...pa da eventualno razmenjujemo misljenje o necemu sto smo upravo saznali? :razz:
 
Bliss:
...kad smo vec kod te pesme ...mnogo je volim...i to bas tu verziju...tako da ...u tu pesmu me ne diraj... :) ...
..a sta kazes na to:ej ajde da saznamo nesto novo?...pa da eventualno razmenjujemo misljenje o necemu sto smo upravo saznali? :razz:

Ti kazes 'alex ti si jako glup momak' u stvari, zar ne?
U redu je.
Alex se ne vredja.

U pravu si, to je divno, razmenjivanje misli , ideja, novih stvari. Pomalo je gej i to...ali hej... ovo je novo doba...itd.
Hajde, razmenimo misli.
Problem je kada me to razmenjivanje samo umori, bez humora, bez duse, bez icega, samo gomila 'ja, ja, ja, mrtav tip genije, zena mrtvog tipa, ja'

Nasmej me, slusacu te dok ne umrem. Samo sam to hteo reci....
 
alex_cool:
Ti kazes 'alex ti si jako glup momak' u stvari, zar ne?
U redu je.
Alex se ne vredja.

U pravu si, to je divno, razmenjivanje misli , ideja, novih stvari. Pomalo je gej i to...ali hej... ovo je novo doba...itd.
Hajde, razmenimo misli.
Problem je kada me to razmenjivanje samo umori, bez humora, bez duse, bez icega, samo gomila 'ja, ja, ja, mrtav tip genije, zena mrtvog tipa, ja'

Nasmej me, slusacu te dok ne umrem. Samo sam to hteo reci....

...ej nisi me razumeo na pravi nacin...ok razumem sta si hteo da kazes...ma u pravu si... :cry:
 
alex_cool:
Ti kazes 'alex ti si jako glup momak' u stvari, zar ne?
U redu je.
Alex se ne vredja.

U pravu si, to je divno, razmenjivanje misli , ideja, novih stvari. Pomalo je gej i to...ali hej... ovo je novo doba...itd.
Hajde, razmenimo misli.
Problem je kada me to razmenjivanje samo umori, bez humora, bez duse, bez icega, samo gomila 'ja, ja, ja, mrtav tip genije, zena mrtvog tipa, ja'

Nasmej me, slusacu te dok ne umrem. Samo sam to hteo reci....

i ne necu da kazem da si jako glup momak...naprotiv...zao mi je sto si stekao takav utisak...mozda ja treba malo da preispitam sebe obzirom da na ljude ostavljam takav utisak...
 
Raduje me sto vidim na ovom podforumu (ma kakav da je u ovih nekoliko meseci, hocu reci - koliko propao) svog zemljaka, ali obeshrabruje to sto je najverovatnije promasio podforum.

No, ako doticni hoce da kaze da je dosta misljenja, te hajde da od (tog) zivota napravimo parodiju, humor, pricu o prici ili da ga namerno svedemo na nivo instinktivnog, postavio je filozofsku temu i zasluzuje paznju.

A moze li potreba za smehom (komedijom, parodijom, itd) nastati sama od sebe, bez posredovanja misli o propasti ili nedovoljnosti pojedinca, susreta sa sopstvenom smrcu? Konacno, moze li prica o potrebi za smehom nasuprot filozofiranju nastati van okvira nekog (filozofskog) posredovanja stvari?
 
Misli o nedovoljnosti i zadovoljnosti što se još nešto lično ne dešava su tako dobro pokrivene, da verujem da su kod velike, velike većine na nivou instinktivnog....

Zadnju rečenicu nisam razumeo. Ako cilja na filozofsko posredovanje samog pojedinca autora , onda može, upravo na osnovu iracionalnih (namerno , instinktivno tu potisnutih (stop- postoje misli koje čovek instinktivno potiskuje u iracionalno verovatno radi samozaštite, kao što se nerv sam prekida ako je velika bol u pitanju , bukvalno fizički se rastopi...))

Zabrinjavajuće je za nas kao ljude koliko užasno loš interfejs novog foruma i često blokiranje slanja poruka (iako postoje neke zakonitosti kako izbeći opet se ne da uvek) utiču na pad kvaliteta. U jednu ruku normalno jer pažnja biva fokusirana na interfejs, a ne na tok misli. Moje mišljenje je da je osim dolaska novih "snaga" dosta kumavalo i ovo tehničko degradiranje....
 
Ljudi, ja vas Volim!
Toliko sam se odusevio citajuci ove vase postove... stvarno, mnogo se lepo osecam..

Alex, dragi moj prijatelju, nemoj da se obeshrabrujes kada naletis na taj mali problemcic koji te muci, znam kako ti je, i ja ponekad dozivim nesto slicno... be cool :)
Ignorisi ono sto te cini mrzovoljnim, negativne stvari po tebe, radi ono sto volis.. :D

Misanthropos i dalje prouzrokuje lep osecaj prilikom citanja tudjeg posta u meni.. :)

Have a nice day!
 
Tuzni_patak:
Misli o nedovoljnosti i zadovoljnosti što se još nešto lično ne dešava su tako dobro pokrivene, da verujem da su kod velike, velike većine na nivou instinktivnog....
Malo si zabasurio ovde, i nekako se jedva nazire (od slucajnih gresaka u pisanju) sta hoces da kazes. Mislim da ti je misao u redu, ukoliko bi oduzeo prvu rec, tj. "misao". Jer to instinktivno ne podrazumeva nikakvo misljenje, pa tako i smeh, radost u nemisljenom jeste samo to - neodnosan smeh, smeh kojim bi se sve teze smejao neko duboko isposredovan (komplexan, iskomplexiran, moze i tako :) ). Tako, rekao bih, misao o nedovoljnosti i potrebi za zadovoljenjem u vidu smeha ili cega god drugog dolaze iz neke de-finicije sebe (o-granicenja, nalazenja, postavljanja sebe spram cega drugog, drugih), a sam smeh moze doci - i u pravu si da najcesce dolazi - i mozda jedino dolazi u iznenadjenju, tj. u trenutku odsustva misli o toj stvari (ona dolazi nenadano, provocira).
 
hm, smeh - cini gotovo svakog da se i sam pocne cepati od smeha...bese to ljudi rade - imitiraju...to im je u prirodi.
Osmeh svima prima, smeh takodje...sve je to zdravo. mada da se ne bih ponavljala slazem se sa misanthropos-om.

mada kad vec pricamo o smehu - ima zanimljiv clanak u politikinom zabavniku. mnogo je dobar.

kako biste okarakterisali ljude koji se cerekaju, smeju skoro iritirajuce po okolinu...?
 
alex_cool:
Kao da se sve svodi na 'hej, hajde da brbljamo o necemu pola godine i da pisemo postove od pedeset kilometara citirajuci misli mrtvih ljudi koje drugi vide kao kul'
Bre, napisi ono sto mislis u najkracoj mogucoj formi. I ne, ne zanima me sta je rekao neki tamo tip dok je izlazio golog dupeta iz ormana izgovarajuci oh te snazne, zarazne fraze pune vrckavosti.
Dodje mi da izvadim saku srca i odalamim te preko nozdrva dok ne zapevas 'Save the last dance for me' brusa vilisa....
alex_cool:
Nasmej me, slusacu te dok ne umrem. Samo sam to hteo reci....
Probaj na “Humoru”, tamo se ljudi dosta smeju :rolleyes: , mo’š naći srodnu dušu…

A na šta bi ti da se forum svede? OK, ima onih užih, stručnih, ali ovaj to, čini mi se, nije. Nije, bre, sve ni u zabavi. I ne može se sve ukratko reći. Uostalom, i sam ponekad ispišeš dugačak post, čemu kritika? Ne razumem... Uvek se pojavi neko da iskritikuje ceo forum... Kao ova sjenka, na primer... Dobro, ona to barem pojedinačno...
A takve kritike uglavnom prolaze zapaženo, i loše. Možda je poenta u ovom – zapaženo... :roll:
Ponašaš se kao mrgud, a govoriš o smehu...
 
Pregledao sam postove, pojacao ton outputa svog malog, jako korisnog, mp3 plejera.
Kada vidim kako ste raspolozeni, mene nesto zaboli unutra. Je*o te! Koji vam je deda mrazov irvas Rudolf!?

Ok, razumem, napisao sam '50-kilometarski postovi' i za kaznu dobio upravo to. Barem niko nije citirao nekog mrtvaka. (ha, nervira te streberu, no?)
Dobro sto nisam napisao 'meganerazumljivi debeli grci u toplesu'.
Uvek sam mislio da je bolje da neko mudar govori kroz tebe, a ne da ti govoris u njegovo ime. Ono sto naucis ubaci u sebe, neka bude tvoje, zagrli.
Onda mi govori, onda me uci. Poklonicu ti paznje.
Ali ako ces me vec uciti, a ne moras ni biti pametniji ni lepsi ni nabildovaniji da bi mogao, ucini to zanimljivim momce, devojko... ili ces primetiti kako mi je paznja odlutala za prstima koji grabise prema konzoli playstation-a.
Drugim recima: Sto bi neko dolazio da se prepire sa vama budalama, kada mu to ne servirate na zanimljiv nacin.
 
Misanthropos:
Raduje me sto vidim na ovom podforumu (ma kakav da je u ovih nekoliko meseci, hocu reci - koliko propao) svog zemljaka, ali obeshrabruje to sto je najverovatnije promasio podforum.

No, ako doticni hoce da kaze da je dosta misljenja, te hajde da od (tog) zivota napravimo parodiju, humor, pricu o prici ili da ga namerno svedemo na nivo instinktivnog, postavio je filozofsku temu i zasluzuje paznju.

A moze li potreba za smehom (komedijom, parodijom, itd) nastati sama od sebe, bez posredovanja misli o propasti ili nedovoljnosti pojedinca, susreta sa sopstvenom smrcu? Konacno, moze li prica o potrebi za smehom nasuprot filozofiranju nastati van okvira nekog (filozofskog) posredovanja stvari?

Kada u svoje lingvisticke jedinice instaliras sub-rutinu 'ja necu pricati ko je ukrao jaja dobrocudnog veselog petla' onda se ponovo vrati, i objasni mi koje je boje njena kosa.
 
Tuzni_patak:
Misli o nedovoljnosti i zadovoljnosti što se još nešto lično ne dešava su tako dobro pokrivene, da verujem da su kod velike, velike većine na nivou instinktivnog....

Zadnju rečenicu nisam razumeo. Ako cilja na filozofsko posredovanje samog pojedinca autora , onda može, upravo na osnovu iracionalnih (namerno , instinktivno tu potisnutih (stop- postoje misli koje čovek instinktivno potiskuje u iracionalno verovatno radi samozaštite, kao što se nerv sam prekida ako je velika bol u pitanju , bukvalno fizički se rastopi...))

Zabrinjavajuće je za nas kao ljude koliko užasno loš interfejs novog foruma i često blokiranje slanja poruka (iako postoje neke zakonitosti kako izbeći opet se ne da uvek) utiču na pad kvaliteta. U jednu ruku normalno jer pažnja biva fokusirana na interfejs, a ne na tok misli. Moje mišljenje je da je osim dolaska novih "snaga" dosta kumavalo i ovo tehničko degradiranje....

Nove snage dobre
depresivne gugutke zle
 
Serj Tankian:
Ljudi, ja vas Volim!
Toliko sam se odusevio citajuci ove vase postove... stvarno, mnogo se lepo osecam..

Alex, dragi moj prijatelju, nemoj da se obeshrabrujes kada naletis na taj mali problemcic koji te muci, znam kako ti je, i ja ponekad dozivim nesto slicno... be cool :)
Ignorisi ono sto te cini mrzovoljnim, negativne stvari po tebe, radi ono sto volis.. :D

Misanthropos i dalje prouzrokuje lep osecaj prilikom citanja tudjeg posta u meni.. :)

Have a nice day!

Ne, nego cu ih tuci.
I..jos nisam osetio taj 'lep osecaj prilikom citanja tudjeg posta'.. to neka nova vibrirajuca opcija?
Gde se ukljucuje?
Nasmeja me. :)
 
jeele:
hm, smeh - cini gotovo svakog da se i sam pocne cepati od smeha...bese to ljudi rade - imitiraju...to im je u prirodi.
Osmeh svima prima, smeh takodje...sve je to zdravo. mada da se ne bih ponavljala slazem se sa misanthropos-om.

mada kad vec pricamo o smehu - ima zanimljiv clanak u politikinom zabavniku. mnogo je dobar.

kako biste okarakterisali ljude koji se cerekaju, smeju skoro iritirajuce po okolinu...?

Citas politikin zabavnik!? Ahhahahahahahhaaa (smeje se iritirajuce po okolinu)
 
sjenka:
ajme! ala ovdi prshti od filozofije!
imamo kenjkave, tinejdzere, iskompleksirane, ondak imamo studente filozofije koji ponavljaju za ispit, imamo i one koji bi da nesto za sta treba citav zivot da se spozna, pa mozda i ogroman broj zivota, da im se zguuuuzi u jednu recenicu, pa cak i da im se servira uz imperativ osobite duhovitosti (!) , a imamo ...pa cak i tuzne patke koji se jako lako zeste i necedu da pricaju prave stvari nego tupe sa pijedestalcica! Evo i mene, ljudi, setam malo forumom da vidim da se nije greskom ovdje zadesio neko hahahahahaha Neko .... ali nema nikoga... Odoh, nemam dovoljno vickastih a kratkih posalica koje daju smisao necijem zivotu hahahahahahahaha

Sta radis izvan svoje celije u odseku 4b 'neobjasnjivo ne-smesne osobe sa anusom umesto ustiju' zlato?
 

Back
Top