ForestGreen
Veoma poznat
- Poruka
- 11.104
Citam malo po malo i vidim, svi strani mediji velicaju druga naseg prelepog Borisa.
Shvatio sam da je to njihovo detence i ovo je za njih odlicno uradjen domaci kod uciteljice gde je dobio 5.
Da li su i ti strani mediji toliko coravi da misle kako je BoTa uradio pravu stvar?
Ovo sto je BoTa ucinio je hvatanje za slamku... Ali... Ta slamka mu nece pomoci, pada vlada BORISEE!!
Shvatio sam da je to njihovo detence i ovo je za njih odlicno uradjen domaci kod uciteljice gde je dobio 5.
Da li su i ti strani mediji toliko coravi da misle kako je BoTa uradio pravu stvar?
Ovo sto je BoTa ucinio je hvatanje za slamku... Ali... Ta slamka mu nece pomoci, pada vlada BORISEE!!
