Quantcast

Luzer/propalica ili samo osetljiv

Sotir zvani djubre

Elita
Moderator
Poruka
18.162
Nas junak se sa 14 zaljubio u jednu, sa 15 u drugu, sa 16 u trecu (tu voli i dan danas, tako kazu) da bi sve tri imao pre ili kasnije.. (trofeji jbg)

Sa 18 je puko od alkohola, spida, eksera i vutre gde je reko sebi druze totalno si odlepio nema nazad.

Od 18, 19 pa do 24 on zivotari i nekako mazohisticki delimicno uziva u komforu emotivne samoce i praznine.

Ne da uziva, nego je to sraslo s njim i odavno ne zna za bolje.

Sad mu se svidja jedna devojka i on se svidja njoj, pa se pita da li ima nade za njega i da li moze uopste nekoga, ili konkretno nju, da usreci.. da li je sposoban za to.

Sta vi mislite?

DiscoScience

Poznat
Poruka
9.715
Ja imam krvotok ko od benzina
pred mojim ocima ravan put
ovo je zestoka masina
nebo mastilo, mesec zut

Nisam blesav da brojim zvezde
brojim znake i linije
psi laju na k*******
a k******* prolaze

Ref.
Kao tanak snar susti prasina
442 do Beograda
gume skripe bluz kilometara
442 do Beograda

Mozak radi na kiseonik
ljubav okrece tockove
motor svetli ko svetionik
brzina skida okove

a brate pazi kad je KARAVANE cenzurisano ahahahahahahahaha

Vasilij Zajcev

Veoma poznat
Poruka
12.880
Ja imam krvotok ko od benzina
pred mojim ocima ravan put
ovo je zestoka masina
nebo mastilo, mesec zut

Nisam blesav da brojim zvezde
brojim znake i linije
psi laju na k*******
a k******* prolaze

Ref.
Kao tanak snar susti prasina
442 do Beograda
gume skripe bluz kilometara
442 do Beograda

Mozak radi na kiseonik
ljubav okrece tockove
motor svetli ko svetionik
brzina skida okove

a brate pazi kad je KARAVANE cenzurisano ahahahahahahahaha
КараЂорђе, ово им је промакло.

КараКонџула.

.Gogilli.

Iskusan
Poruka
6.524
Nas junak se sa 14 zaljubio u jednu, sa 15 u drugu, sa 16 u trecu (tu voli i dan danas, tako kazu) da bi sve tri imao pre ili kasnije.. (trofeji jbg)

Sa 18 je puko od alkohola, spida, eksera i vutre gde je reko sebi druze totalno si odlepio nema nazad.

Od 18, 19 pa do 24 on zivotari i nekako mazohisticki delimicno uziva u komforu emotivne samoce i praznine.

Sad mu se svidja jedna devojka i on se svidja njoj, pa se pita da li ima nade za njega i da li moze uopste nekoga, ili konkretno nju, da usreci.. da li je sposoban za to.

Sta vi mislite?
ne moze :kafa:

DiscoScience

Poznat
Poruka
9.715
Deluje mi kao lik kojem je nagnusnija psovka koju je izgovorio bila "zavitlavati" ili tako nesto
Sećam se negde u drugom osnovne kako sam na muzičkom pevao Dobro jutro, ovo iznad nas je nebo, pa se sećam i kako sam umirao uz Plavi safir negde u sedmom (Andrijana kurvooo!), i sećam se i proklete Tišine sa ekskurzije u Budimpešti… I tako. Bajaga je kao neki poluretardiran ortak iz kraja, nikad dovoljno bistar da ti bude naj ortak, a opet ni kreten da ga kaširaš. Tu i tamo se sretnete u prolazu, odvali po neku bajatu foru, otrese te po leđima, pohvali se kako je sinoć **** Zoricu sa oemveove pumpe i onda se uguši plastičnom kašičicom koju mulja u ustima od jutarnje kafe. Dakle, Bajaga je kul na neki čudan način. Ne zna da svira, očajno peva, ima glup nadimak i još gluplju frizuru. I jebeno ga svi gotive. Njegov nenadjebiv talenat da od govana (besmislenih stihova) napravi pitu (pesmu) je redak fenomen. Takođe i umetnost da upotrebljava reči za koje nikad ne bi mogao ni da pretpostaviš da mogu da se zadese u nekoj pesmi , tipa čvorci i kapuše. ******, de nađe čvorka da staviš. Kapuše. KAPUŠE? Nadrealno.

Tako da je teško bilo izrabrati koju Blajvaginu pesmu turiti na listu, jer je većina ujedno i carska i govnjiva. Naravno, Moji su drugovi su vazda prvi pik svakome, al ta pesma em nije rok, em je pravljena namenski da pojača ionako sjeb atmosferu u filmu (svaki put kad ga gledam, osećam se 10 godina stariji) em je njena najveća gadost ustvari reperkusija i prokleti voz u koji se ljudi od 7 do 77 hvataju kao da su pod dejstvom otrovnih žaba krastača, priključenih na akumulator 24V DC. Dalje, bababambam neću ništa da znam – jahači magle, svemirska policija je ipak samo zezanje sa litrom krvi razblaženom u pet litara heroina, pa se mora isključiti. Tako da je iz bubnja izvučena Lepa Janja, ribareva kći. Spot sa likom koji ima ruku ko Lenoks Luis i stih “onda vidim, ******, nigde takve lepote na celom svetu od 100 milja… Kraj.

Sa tarzanije. :D
Pročitajte još na http://www.tarzanija.com/najodvratnije-pesme-ex-yu-roka-ii-deo/

Corvus

Domaćin
Moderator
Poruka
4.572

Sta vi mislite?
Odavno ne zna za bolje....
Ono, jes', 24 godine je baš podosta... :)
Kod te jedne, konkretne - ne znam.
Nek se izvuče iz osame i ode u neki klub.
Fala Boži pa u njima nema ćaknutih riba koje vole alkohol, spid i vutru...
Nek podeli svoja dobra sa njim... da vidiš kako će biti (u)sreć(e)ne : )

momcilo95

Veoma poznat
Moderator
Poruka
11.470
Mislim da je nesto najistinitije za Bajagu izgovorio Dzoni Stulic, kad je pricao o korelaciji izmedju Bajaginih tekstova i buntovnosti koja je u to vreme bila bitan momenat u tekstovima tadasnje hipi generacije, za razliku od Bajage, kojem je, kako je rekao, najbuntovnija pesma "pilule za lilule"

BAMBINO_NEGRO

Iskusan
Banovan
Poruka
5.613

Sta vi mislite?
Msm da je nezreo i mlad.
Ako nije imao neku ekstremnu nesreću u svom životu mislim da troši život na potpuno pogrešan način.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.