lutka sa naslovne strane

wild_child:
Pa ne znam.....zao mi je ali moja iskustva nisu takva. Ocigledno zivim van "normalnog" sveta. Ako je povrsno normalno? Tako barem ti kazes....
Ja prva nisam lepotica, a opet nikad nisam imala frku da nadjem decka.....dakle ne bih se slozila da je presudan.
To prvo...
Drugo, ako ti je neko drag kao osoba, ako se prvo zaljubis u njegovu unutrasnju lepotu, moze biti ruzan kao ork tebi ce biti lep. Lepota dolazi iznutra.
Poznajem ljude savrsene lepote...jednostavno oni su divni, pravilnih crta lica, fantasticnog tela....ali su prazni. I ruzni su jer nemaju nista da ponude osim svog tela ili savrsenog profila.
Tako da ta teorija o presudnosti fizickog izgleda pada u vodu...........
Daj,o chemu mi prichamo?Kao prvo,'lepota'je prolazna...Sto znachi da ako sam ja s nekim samo zbog negovog fizichkog izgleda,taka veza teshko da moze da uspe....Uostalom,meni lichno je jako bitno kakva je osoba iznutra....Unutrashnja lepota kojom pleni prosto je nezamenjiva i ne moze se ni sa chim porediti....Ali danas,nazalost,u svetu u kome mi zivimo ljudi misle da se lepotom sve moze kupiti i da se s njom sve moze postici...tako da je meni apsolutno nebitno da li je neko prelep,a prazan iznutra....
Valjda se sada malo bolje razumemo....Poshto si ochigledno loshe protumachila
 
MELLZINJA:
Daj,o chemu mi prichamo?Kao prvo,'lepota'je prolazna...Sto znachi da ako sam ja s nekim samo zbog negovog fizichkog izgleda,taka veza teshko da moze da uspe....Uostalom,meni lichno je jako bitno kakva je osoba iznutra....Unutrashnja lepota kojom pleni prosto je nezamenjiva i ne moze se ni sa chim porediti....Ali danas,nazalost,u svetu u kome mi zivimo ljudi misle da se lepotom sve moze kupiti i da se s njom sve moze postici...tako da je meni apsolutno nebitno da li je neko prelep,a prazan iznutra....
Valjda se sada malo bolje razumemo....Poshto si ochigledno loshe protumachila


Moj post se odnosio na poslednju recenicu u tvom postu..........


@Tinche :**********************
 
Hahha...Wildica je ucila celu noc :)
Joj sto sam vredna........
Ali malopre sam zavrsila i orna sam za kuckanje....samo sto nikog nema;)
No ajde da ne idem off topic:D
Odo da se svadjam na Muzici sa nekim......

Zakljucak: Fizicki izgled je nebitan...ili barem ne presudan......
 
a ja mislim i rekao sam da je sve povezano jedno s drugim i da samo za sebe ne vazhi ;p
i josh da je neko prochitao mozhda bismo i raspravili neshto ;p
prosto, i 'spolja' se mozhe videti da je neko shupalj iznutra. ne po izgledu dodushe al zato po gestikulaciji, ponashanju, obracjanju, i sve to.
 
Keeper:
a ja mislim i rekao sam da je sve povezano jedno s drugim i da samo za sebe ne vazhi ;p
i josh da je neko prochitao mozhda bismo i raspravili neshto ;p
prosto, i 'spolja' se mozhe videti da je neko shupalj iznutra. ne po izgledu dodushe al zato po gestikulaciji, ponashanju, obracjanju, i sve to.

Upravo takooo...Dovoljno je da s nekim prozborish par rechenica,i da vidish kakav je taj neko zaista....Nechija glupost se prosto nazire iz njega samog,ma koliko on bio uporan da je sakrije i da se maximalno isfolira....
 
nije telo samo ljushtura.... ih bre. shta svi laprdate izmedju krajnosti kao "rijetko go.v.no" da se posluzhim terminologijom dzonija shtulicja. ;p

this body makes me feel eternal. all this pain is an illusion ;p
 

Back
Top