LuSH!!!!

Zorzina

Zainteresovan član
Poruka
111
Zar nije divan?
Brzooo isqstva!!!
Probala sam Honey I Washed The Kids sapuncic i fantastican je. Mirise na med i njami je. Prala sam i lice njime i zaista sam se prijatno iznenadila. Nemam nesto problematicnu kozu ali ovo isqstvo je bilo fenomenalno.
Ovih dana cu qpiti Baby Face koji je bas za ciscenje lica (uklanja i sminq sa ociju) :P
Imam i jos one divne sumece qgle ali mi je malo hladnije u qpatilu pa cu njih ostaviti za kasnije.
Vidimo se u Lush-u
Cmokic
 
Vec sam ih ja hvalila ovde. Obozavam LUSH. A taj "Honey...", svaki put moram da se uzdrzim da ga ne POJEDEM! Od kugle mi celo kupatilo mirise danima, imam i neki masazer, sampon, sve je super.
 
Jesi li koristila one sampone u cvrtom stanju?? Meni malo nije jasno kako se oni koriste. I meni kupatilo mirise od "loptica" a jos nisu ni otpakovane?! Danas idem u radnjicu i jedva cekam. :)
 
da, imam The Blonde. Super peni. Pa, nasapunjas kosu, onako prodjes po njoj tri cetri puta sa celim komadom :) . Nece da napravi penu kao oni tecni, jer LUSH stavlja manje sapuna, ali ipak je ima, a i bas dobro pere. Odlican je! Moja drugarica ima onaj Ultimate Shine i isto je zadovoljna.
 
i meni se svidjaju njihovi proizvodi.Sad koristim new hair šampon, i american cream regenerator.Prezadovoljna sam. Ponekad stavim i marilyn pakovanje za kosu, koji je fenomenalan. Dobro je sto daju probe u malim pakovanjima,tako da sam nekoliko šampona,kremica tako isprobala. Moj sin koristi demon in the dark sapun, koji ima miris baš za muškarce. A šta da vam kazem za soft coeur...koža mi mirise fantastično posle mazanja-masaže s njime. I šumeće kuglice su super. Da li ste isprobale neku njihovu kremu za telo? Ako jeste preporučite mi neku za suvu kozu.
 
Dobila sam za rodjendan LUSH pakovanje koje se sastoji od nekoliko proizvoda. Predivno miriše svaka stvar. Pošto ima više sapunčića stavila sam ih u orman sa majicama i džemperima, kad otvorim a ono miris jagode i čokolade...
Kupku za kupanje koja je bila u obliku roze cveta , moj dragi i ja potrošili u toku NG praznika, mislim preporučujem...Naročito je lepo za poklon, divno upakuju sa satenskom trakom.
 
e, jeste, i meni mirise orman na Each Peach! Uh mogla bih o ovome do sutra, inace sam luda za raznim mackalicama, a ove su mi trenutni favorit!
 
Svratila sam danas do radnje i samo shto se nisam ugushila. Nehumano je pushtati sve te mirise da se slobodno meshaju. Nishta nisam kupila zato shto mi je chulo mirisa potpuno otupelo.
 
...Radi se o britanskoj kucnoj manufakturi :) hand made preparata za higijenu i negu koze i kose na bazi prirodnih biljnih komponenti - polazna ideja je bila da se napravi kozmetika sa sto manje 'hemije', iako se ne radi o organic brand-u (osim nekolicine preparata namenjenih vegancima) - naime,dodati su im hemijski aditivi, pre svega u svrhu konzerviranja...Odlicnog su kvaliteta i zaista su posebno i neponovljivo iskustvo...Opojnog mirisa i oblika - radnja pre podseca na poslasticarnicu nego na parfimeriju...Preporuka...:)...Za sada samo u Beogradu...Site: www.lush.co.yu (www.lush.co.uk)
 
hvala ugadnubaburastem..... to je onda nesto slicno body shopu www.thebodyshop.com cini mi se, ovako na prvi pogled da je body shop jeftiniji a sve je 100% prirodno...ma bla bla pricica : save the animals....ali je sve njam njam....balzam za usne od jagode....ma da ga pojedes...i imaju super bodybutters....
oeps.....izvinjavam se na upadanje teme...brisite me ako hocete
 
Bas mi je drago da je tema zazivela. Za sada u Lush-u nemaju mnogo toga a stici ce im oko 10.01 teqce god :). Sto se tice kreme za telo, moja drugarica koristi Sympathy for the Skin i kaze da je fenomenalna i ja joj verujem ali cu joj uzeti malcice da probam pa cu vam reci s moje strane gledista kakva je. Nisam znala da daju i manja pakovanja necega???
Kisschina.
 
@ mammy pa slicno je bodyshopu samo sto je mnoooogooo bolje i zaista "radi radnju" nije trik ;)
sve u body shopu divno mirise ali mi je u poredjenju sa ovim malo hemijski
 
mammy:
hvala ugadnubaburastem..... to je onda nesto slicno body shopu www.thebodyshop.com cini mi se, ovako na prvi pogled da je body shop jeftiniji a sve je 100% prirodno...ma bla bla pricica : save the animals....ali je sve njam njam....balzam za usne od jagode....ma da ga pojedes...i imaju super bodybutters....
oeps.....izvinjavam se na upadanje teme...brisite me ako hocete

...:)...Nema na cemu...!...Da, obe firme pretenduju na 'povratak prirodi' koncept u nezi, ali nijedan brend nije organic, dakle bez hemijskih aditiva - razlika je i u tome sto BodyShop ima klasican pristup estetici proizvoda i serijsku, fabricku proizvodnju, dok Lush svoje preparate oblikuje tako da izgledaju kao kolaci (nekim sapuncicima je zaista tesko odoleti ;)) i proizvodnja je manufakturna, iliti hand made - rucna...Cene su manje-vise, na pribliznom nivou - kao velikiom ljubitelj BodyShop-ovih body butters-a, nosim sasvim frishku uspomenu na 18 funti izdvojenih na snizenju za par doticnih...Drago mi je da cujem da se Lush moze nabaviti i u drugim gradovima...:)
 
Zorzina:
@ mammy pa slicno je bodyshopu samo sto je mnoooogooo bolje i zaista "radi radnju" nije trik ;)
sve u body shopu divno mirise ali mi je u poredjenju sa ovim malo hemijski

...Slazem se, Lush ima taj rustican, pomalo divlji, prirodan shmek i odlicnog je kvaliteta...:)...U pocetku je malo teze snaci se u ponudi i naviknuti na neobican nacin upotrebe, ali je iskustvo zaista neponovljivo - osoblje bi trebalo da je veoma dobro obuceno i ljubazno, spremno da pomogne savetom i odgovori na sva pitanja - ne znam da li kod nas imaju i one male, staklene 'kadice' u kojima demonstriraju carobne sumece 'bombe' za kupanje, zaista je simpaticno...Najbolje je mozda pre odlaska u radnju pogledati detaljno sve proizvode na site-u, kako biste se lakse orijentisali i eventualno suzili izbor...:)
 
pa kad nesto kupis dobijes veliki katalog, da kod kuce na miru promislis sta ces sledece :)

I da, osoblje im je izuzetno ljubazno, pogotovo za nase uslove gde se prodavci obicno postavljaju kao da vam cine uslugu a ne rade svoj posao. Lushovi su super, to im je deo imidza.
 

Back
Top