Quantcast

Lupa mi srce veoma jako kada ustanem

Барышников

Primećen član
Poruka
922
Ако је тако као што кажеш, онда добро да ти уопште и ради срце.
Да ти неко прича да треба мало да се размрдаш?! А видим у 4 ујутру си будан?
Иди ти да береш малине, благош мене...ништа те би није, већ УЛЕЖАНО СРЦЕ.

sasasta

Elita
Moderator
Poruka
19.162
ne lupaj i ne plasi dete

umesto tih sat i po lagane setnje

trci sa promenama ritma , uradi bar 20-ak sklekova

naravno ne prvi dan , prvi dan uradi 3- 4 , ako ne mozes odmah , uradi jedan pa malo kasnije jos jedan i tako

i unosi malo vise tecnosti , vode naravno

Nina

Starosedelac
Supermoderator
Poruka
192.319
Pozdrav, imam 14 godina, i kada ustanem iz lezeceg ili sedeceg polozaja srce pocne bas jako da mi lupa, kada se vratim u krevet, bude sve normalno, da li neko zna razlog ili sta je u pitanju?
Imas 14 godina, pubertet te vec drma, rastes, sedis najvise, aktivnost ti je minimalna, moguce i da za veceru jedes tesku hranu, unosis previse šecera u orhanizam,ili ti padne pritisak zbog velikih vrucina
Sve u svemu reci roditeljima i sa njima treba da odes kod lekara , da ti se proveri pritisak,, nivo secera u krvi , holesrerol i trigleciridi

@saska@

Zainteresovan član
Poruka
381
Ne bavim se sportom i imam bas slabu fizicku aktivnost, izadjem uvece napolje na sat i po vremena da se prosetam cisto da se razmrdam malo, ali ovako ceo dan sam u kuci.
Upravo je tu i problem,fizicka aktivnost ti je nula,i zato i pri blagom naporu srce trpi,moras naci da se bavis nekim sportom i da imas vise fizicke aktivnosti u suprotnom tako mlad dobices jake aritmije i pasti na lekove koji u tvojim godinama nisu ni malo naivni.