Луди Радуле уништио Вучићев изборни процес!

Ne moze niko na nesto sto je ocito, pa cak ni sns sudija da uradi nesto sto je protivzakonito. Verovatno da Upravni nece ponistiti svih 2700, ali par stotina hoce. Taman da se ubace POKS i Metla preko, uz DJB.

Ако је РИК штанцала решења "Одбија се приговор", а није писала образложења, онда падају свих 2700.
 
Цитирао сам одредбу из Закона о избору народних посланика шта се ради у овим ситуацијама при дну уводног поста. Члан 97. (и.сти који си ти ископирао у претходној поруци)

А јесам ти одговорио да нема ванредних правних лекова. Врати се горе, или страницу назад па ће видиш.

Jesi, izvini. 🥺
 
РИК опет доносио решења на која није имао право. Сва ће пасти опет на Управном суду. И тада ће морати да закажу термин за понављање гласања на тих 2700 бирачких места.

Не постоји могућност да се то не деси, а да је иоле легална. Не постоји снага СНС-а да спречи овај сценарио. Ако постоји, објасни како.

I dalje ne vidim kako je Radule uništio izborni proces.

I tvoj post kao i Radulova tužba su pokušaji očajnika da se promeni realnost.

A realnost je da je uz bojkot dela opozicije, SNS na 60%+ i tako će ostati.
 
I dalje ne vidim kako je Radule uništio izborni proces.

I tvoj post kao i Radulova tužba su pokušaji očajnika da se promeni realnost.

A realnost je da je uz bojkot dela opozicije, SNS na 60%+ i tako će ostati.

Мораће да се одрже поновни избори на трећини бирачких места.
 
Мораће да се одрже поновни избори на трећини бирачких места.

I šta onda kad se održe ponovo izbori? Veliki deo opozicije i dalje bojkotuje, SNS opet mulja kao i do sada i nikom ništa.
Eventualno prebace Radula i POKS preko 3% da ih smire. SNS sa svojim kombi strankama opet ima 2/3 i možda da radi šta god joj padne na pamet.
 
РИК опет доносио решења на која није имао право. Сва ће пасти опет на Управном суду. И тада ће морати да закажу термин за понављање гласања на тих 2700 бирачких места.

Не постоји могућност да се то не деси, а да је иоле легална. Не постоји снага СНС-а да спречи овај сценарио. Ако постоји, објасни како.
mislim da će se RIK praviti lud. A to će značiti da smo i zvanično postali diktatura-
 
Знали су да ће бити покрадени што сад кмече. Бојкотовао си против један од ових разлога, прекинуо бојкот и изашао на изборе и дао легитимитет свему. Овај Радуле је изгледа опичен у главу.
Опичен као и ти, наравно да краду, али када их ухвате неће ваљда да их воде у биоскоп.
 
mislim da će se RIK praviti lud. A to će značiti da smo i zvanično postali diktatura-

Већ се праве луди јер доносе нова решења по приговорима.

Ал' после новог круга неће моћи. Мораће Шизоје да пристане на нови круг избора, и ту ће да дигне своје. Неће баш много да се промене резултати, а брука остаје.

И улазе Суверенисти.
 
Већ се праве луди јер доносе нова решења по приговорима.

Ал' после новог круга неће моћи. Мораће Шизоје да пристане на нови круг избора, и ту ће да дигне своје. Неће баш много да се промене резултати, а брука остаје.

И улазе Суверенисти.
Da je Vučiću pamet jača od sujete odgovaralo bi mu da se izbori ponove na svih 2700 BM i da nema dvotrećinsku većinu . To bi na neki način bio dokaz da ovde nije diktatura. Ali on ne može da prizna da se za#ebao.
 
Da je Vučiću pamet jača od sujete odgovaralo bi mu da se izbori ponove na svih 2700 BM i da nema dvotrećinsku većinu . To bi na neki način bio dokaz da ovde nije diktatura. Ali on ne može da prizna da se za#ebao.

Мислим да ће да гледа светлију страну у свему томе, и признаће да се заебо (тј. РИК) и да ће да одржи поновљене изборе. Мања штета него да покушава да се прави мртав или да напада Суд.
 
I dalje ne vidim kako je Radule uništio izborni proces.

I tvoj post kao i Radulova tužba su pokušaji očajnika da se promeni realnost.

A realnost je da je uz bojkot dela opozicije, SNS na 60%+ i tako će ostati.
.
Па када је тако надмоћно и све чисто, зашто већ 10 дана не објављују коначне податке?

Нема чак ни податак колико је изашло на изборе, што је познато најкасније сутрадан после избора.

Већ сам овде цртао да нема шансе да је ове изборе подржало више од 45%, а изашло је максимално око 50%., ако се не изузму људи који су натерани да изађу.

Реалност је да ми полако улазимо у некакав државни провизоријум у којем се један вођа навијача намеће као неограничени владар свега живог што постоји у Србији.

Нече мочи...

.
 
Poslednja izmena:
Већ се праве луди јер доносе нова решења по приговорима.

Ал' после новог круга неће моћи. Мораће Шизоје да пристане на нови круг избора, и ту ће да дигне своје. Неће баш много да се промене резултати, а брука остаје.

И улазе Суверенисти.
nema on hrabrosti da svojim glasačima kaže da će ponovo morati da glasaju jer bi time indirektno priznao da je nameštao izbore a to bi izazvalo sumnju kod njih da vođa ipak nije savršen. Mit o velikom i poštenom vođi bi pao u vodu.
 
nema on hrabrosti da svojim glasačima kaže da će ponovo morati da glasaju jer bi time indirektno priznao da je nameštao izbore a to bi izazvalo sumnju kod njih da vođa ipak nije savršen. Mit o velikom i poštenom vođi bi pao u vodu.
.
Ти да пазиш шта пишеш! :mrgreen:

Тиме би ДИРЕКТНО признао оно што је свима очигледно.

Покрао је изборе на којима је сам учествовао.

Чиста патологија.

.
 
.
Па када је тако надмоћно и све чисто, зашто већ 10 дана не објављују коначне податке?

Нема чак ни податак колико је изашло на изборе, што је познато најкасније сутрадан после избора.

Већ сам овде цртао да нема шансе да је ове изборе подржало више од 45%, а изашло је максимално око 50%., ако се не изузму људи који су натерани да изађу.

Реалност је да ми полако улазимо у некакав државни провизоријум у којем се један вођа навијача намеће као неограничени владар свега живог што постоји у Србији.

Нече мочи...

.

Ali kako si samo uspeo zaključiti da ja mislim da su izbori čisti?

Samo pitam kako je Radule razbio bilo šta. OP koristi naprednjačku terminologiju u borbi protiv naprednjaka. Još je apsurdnije što OP nema ništa od clickbait-a za razliku od naprednjačkih tabloida, koji misle da će tako imati više klikova i na taj način više zaraditi.
 
Малопре ми неко на фб написао да РИК-у сва решења падају из најбаналнијег могућег разлога.

РИК је одбијао приговоре лудог Радула, али није у решењима писао образложење зашто одбија приговоре. Да су било шта написали у образложењу, не би ништа од жалби Управном суду прошло (или не би велики део), а овако, изоставили су један од обавезних елемената решења, и то МОРА да падне на Управном суду. Свих 2700 решења немају образложење. Ово је случајно упало лудом Радулу, али је искористио бахатост РИК-а.
.
Па када организујеш да ти државне послове води струка са купљеним дипломама...

.
 
.
Ти да пазиш шта пишеш! :mrgreen:

Тиме би ДИРЕКТНО признао оно што је свима очигледно.

Покрао је изборе на којима је сам учествовао.

Чиста патологија.

.
on srlja iz jedne greške u drugu, Da je bio pametan ne bi ni štelovao izlaznost nego bi je priznao kolika god da je, Objasnio bi to koronom i njegovi glasači bi tu priču kupili. Da je bio još pametniji otvorio bi potpuno medije za one koji su učestvovali na izborima i imao bi i neku opoziciju.
 
I šta onda kad se održe ponovo izbori? Veliki deo opozicije i dalje bojkotuje, SNS opet mulja kao i do sada i nikom ništa.
Eventualno prebace Radula i POKS preko 3% da ih smire. SNS sa svojim kombi strankama opet ima 2/3 i možda da radi šta god joj padne na pamet.
Pa evo prosto......izbori pre samo deset dana su "odigrani" u atmosferi korona free, virusa nema, sve je bezbedno....
Samo deset dana posle toga, car je go, pokazalo se da laže, i to zarad dobijanja glasova, i da ga boli djoka za zdravlje naroda.
A to je bez ikakve kampanje doprlo do ogromnog broja ljudi..I neka on opet izadje i dobije još više glasova, sama atmosfera izbora će biti sasvim drugačija po SNS
 

Back
Top